Potřebuji radu ohledně prvních příznaků těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Allis95
Nováček 6 příspěvků 13.09.18 06:48
Potrebuji radu ohledne prvnich priznaku tehu...

Ahoj potrebuju radu :) mozna je to blbost ale treba me nejak uklidnite :) s pritelem nam praskl kondom stalo se to minuly tyden v patek ale vubec netusim kdy jsem mela ovulaci je mozne ze bych mohla byt tehu? Ms mam dostat v utery ale mivam treba i 3 dny spozdeni..poboliva me v podbrisku uz nejaky den..taky mam takovovy divny tlak v brichu jako by tam neco tahlo jsem nafoukla a chodim casteji na malou jsou to mozne priznaky? :) ale take jsem mela minuly mesic prasky na oddaleni kvuli svatbe je mozne ze to souvisi s tema praskama? rekli sme si ze miminko chceme tak doufame ze tam je :) test bych si mela udelat dalsi patek to cekani je hrozne :/ predem dekuji za nejakou odpoved :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Vikule17
Povídálka 41 příspěvků 13.09.18 06:57

Ahoj,myslím,že je to spíš v hlavě,taky jsem to tak měla,milion příznaků ale vždycky přišla menstruacee a zklamani :roll: až jsem se přestala pozorovat,najednou byl den kdy měla přijít,bolest břicha úplně jak před mens. ale krvaceni nikde :think: hned druhý den ráno jsem si udělala testík a II. Přestaň se pozorovat,v 90% pak budeš zklamaná ;) jinak příznaky byly opravdu jako před měsíčky,taky mi v den pozitivniho testu smrdela michana vajicka(a zaprdek tam nebyl :mrgreen: ) a to mi vydrzelo tedy az dodnes. Priznaky muzou byt ruzne,tak uvidis ;) preju hodne stesti :srdce:

Safrik
Kecalka 201 příspěvků 1 inzerát 13.09.18 06:59

Tehotna samozrejmne byt muzes. Musis pockat do terminu ms. Ikdyz vim ze cekani je nekonecnx. A kdyz chcete miminko, radim nepouzivat kondom. ;) :palec:

Allis95
Nováček 6 příspěvků 13.09.18 07:03

@Vikule17 dekuji za odpoved :) tak uvidime co to bude :)

Allis95
Nováček 6 příspěvků 13.09.18 07:04

@Safrik miminko jsme prvne neplanovali az jak se to stalo tak jsme si rekli ze teda miminko chceme a budeme za nej moc radi :)

Safrik
Kecalka 201 příspěvků 1 inzerát 13.09.18 07:06

@Allis95
Budu Ti drzet palce. ;) :kytka:

Allis95
Nováček 6 příspěvků 13.09.18 07:08

@Safrik dekuji ;)

Vikule17
Povídálka 41 příspěvků 13.09.18 07:10

@Allis95 dej pak vědět :*

lachtanice86
Kelišová 6400 příspěvků 13.09.18 09:04

Ne takhle brzy nevěřím, že to jsou příznaky. Navíc kdyby to příznaky byly, už by to bylo vidět na testu. Příznaky způsobuje hormon hcg a na ten reaguje i těhotenský test.

Kopretinka.981
Nováček 2 příspěvky 03.10.18 01:29
Pálení žáhy jako příznak těhu?

Děvčata, chci se zeptat, první den MS byl 14.9. Ovulace vycházela na +- 27.9. S přítelem jsme měli nechráněný sex 25.9. Je možné, že by se příznaky objevili po 7 dnech? Pořád chodím čůrat (3× do hodiny minimálně), bolí mě v podbřišku, dneska z ničeho nic už po druhé na velké, citlivá prsa, dost svědí bradavky, ale co mě opravdu hodně zaráží je pálení žáhy. Nikdy jsem na pálení žáhy netrpěla, tohle je poprvé a nechce to ustat :nevim: Je možné, že by to opravdu bylo počáteční těhu? :think:

Martha03
Kecalka 458 příspěvků 03.10.18 01:43

Ahojky. Tyto příznaky se většinou projevují až později. Jsou ženy citlivější a vnimavejsi, ale řekla bych, že 85% nepocituje vůbec nic takto brzy. V takto brzké stádiu navíc s tím curanim je úplná blbost, to chodíš až později když je dítě větší a tlačí ti na močový měchýř, teď ti tam nemá co tlačit když má sotva pár milimetrů, takže z tohoto bych neusuzovala vůbec nic. Pálení žáhy je taktéž diskutabilní, stejne jako citlivost prsou což může být PMS, spíš si možná hledáš příznaky… Pokud nemáš pozitivní teh test pak to znamená že hladina těhotenských hormonů ještě nestoupla na takovou hodnotu, aby byla detekovatelna, tzn ze tvoje tělo teď stejně stále neví jestli těhotné je či ne a tím pádem nemůže ani vytvářet žádné příznaky. Neříkám zda jsi či nejsi těhotná to být můžeš a je ideální si udělat test po zpoždění, ale příznaky teď zcela jistě mít ještě nebudeš.

Kopretinka.981
Nováček 2 příspěvky 03.10.18 01:49

@Martha03 Jelikož je mi 20 a s těhotenstvím opravdu žádné zkušenosti nemám, tak právě nevím co může být. Příznaky jsem si nijak nevyhledavala a ani to nebylo plánované, tak právě nevím, je mi jasně, že na těhu test je ještě krátká doba, každopádně tím, že obvykle trpím na menstruační bolesti jak prase při porážce, tak mi tohle přijde brzy, jako bolesti k MS a zas jsem nikdy nic nepociťovala při ovulaci, tak netuším :nevim:

Martha03
Kecalka 458 příspěvků 03.10.18 01:56
@Kopretinka.981 pí­še:
@Martha03 Jelikož je mi 20 a s těhotenstvím opravdu žádné zkušenosti nemám, tak právě nevím co může být. Příznaky jsem si nijak nevyhledavala a ani to nebylo plánované, tak právě nevím, je mi jasně, že na těhu test je ještě krátká doba, každopádně tím, že obvykle trpím na menstruační bolesti jak prase při porážce, tak mi tohle přijde brzy, jako bolesti k MS a zas jsem nikdy nic nepociťovala při ovulaci, tak netuším :nevim:

Ono to může být i psychické víš. Pokud chceš nebo naopak nechceš otěhotnět můžeš sledovat něco co vlastně vůbec neexistuje a nebo by jsi tomu neprikladala za běžných okolností žádnou váhu. Ze zkušenosti mohu říci, že těch jenž mají schopnost cítit tehu tak to brzy je velmi malé procento. Ty příznaky které jsi poslala jsou, jak jsem psala, velice diskutabilní nebo naprosto nereálné vzhledem k případnému stádiu tehu. Teď bohužel nic nevysledujes. Je třeba počkat na MS a pokud nedorazí udělat si test. MS se ti ale taky může zpozdit pokud budeš nervózní že jsi třeba tehu, psychika je mocná čarodějka a kolikrát udělá pěknou paseku jak na to člověk pořád mysli. Snaž se uvolnit a počkat na termín MS, tak jako tak teď nic už neuděláš…

Kriss Tina
Kelišová 5450 příspěvků 03.10.18 06:22

@Kopretinka.981 zda se mi na příznaky hodně brzo, mě zacli fakt pekelně bolet prsa asi 5 dní před termínem MS a až tak v 6tt ten zbytek jako nevolnosti atd. Ale člověk si může spoustu příznaků vsugerovat, už sem zažila když sem miminko chtěla, že sem pomalu cítila i pohyby a těhotná sem nebyla :mrgreen:

KlarkaK
Závislačka 3286 příspěvků 03.10.18 06:53

@Martha03 caste moceni ve3.trimestru je zpusobeno tlakem delohy na mocovy mechyr, ale v 1.trimestru hormonalne…takze i kdy nema co tlacit tak mezi pocatecni priznaky caste moceni opravdu patri (coz jsem si sama overila :mrgreen: Jinak se nevyjadruju pac tohle brzke plaseni a sebetestovani mi prijde ujete. 50% tehotenstvi skonci samovolnym potratem o kterem by zena ani nevedela a timto se jen stresuje a nervuje a kdovi co…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >