Přítel se změnil

Anonymní
2.5.20 19:21

Potrebuji radu pritel se zmenil

Kdyz jsem se s pritelem poznala vsechno bylo krasne ruzove. No jednoho dne me pozadam o ruku dokonce sel i s flaskou dobreho vina a kytici zadat tatinka o moji ruku. Ten rekl ano no, ale svatba nikde ja mam na prste"drz hubu prsten" a kdyz se me moje rodina pta kdy nevim co odpovedet. Kdyz se ptam pritele ten rekne ze semnou zitra zajde na radnici no, ale to placne aby me utisil. A dalsi problem 6mesicu nemame sex. Pred rokem si psal se svoji bejvalou pritelkyni dost nechutny veci a ja to neresila jen sem donutila ho vsechno smazat. No ted zase problem 6mesicu bez sexu on nechce. Pry jsem se zmenila neustale kricim. Stale nekam jezdi me tvrdi do prace, ale mam takove divne tuseni, ze jede jinam. A posledni co uz se to stupnuje nejdriv rval to bych pochopila hadka, ale kdyz po me hodi nejdriv kus zmackaneho papiru rekla jsem si dobre pak po me hodil ovladac a naposledy me chytl jak husu pod krkem. Ja uz nevim z niceho nic da se rici ze od 25.12 je na ranu. On se dokaze do krve hadat. Ted to bylo, ze v tv rikali, ze se nebude litat do zahranici bum on ze bude a ja jsem podruhe rekla ne. On ze jsem krava, blba a nic jsem nedokazala kdyz jsem mu to pretocila na tv aby si to poslechl, ze mam pravdu tak se neomluvil. zavrel hubu a sel. Doma kdyz je vari pak umyje nadobi ja samo sebou udelam ostatni veci co jsou na baraku opet vycitka ze delam cele dny h… at si nesedam on se ted odpocine v 13:00 lehne a chrape a ja nemam sanci se divat na tv nic. Poradite?
Myslite ze ma milenku?
:nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27205
2.5.20 19:24

Proč by ses nemohla dívat na tv když on spí?
Jinak na svatbu bych rozhodně zapomněla, tohle není vztah, který by měl nějakou budoucnost. I bez milenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
2.5.20 19:28
@Anonymní píše:
Kdyz jsem se s pritelem poznala vsechno bylo krasne ruzove. No jednoho dne me pozadam o ruku dokonce sel i s flaskou dobreho vina a kytici zadat tatinka o moji ruku. Ten rekl ano no, ale svatba nikde ja mam na prste"drz hubu prsten" a kdyz se me moje rodina pta kdy nevim co odpovedet. Kdyz se ptam pritele ten rekne ze semnou zitra zajde na radnici no, ale to placne aby me utisil. A dalsi problem 6mesicu nemame sex. Pred rokem si psal se svoji bejvalou pritelkyni dost nechutny veci a ja to neresila jen sem donutila ho vsechno smazat. No ted zase problem 6mesicu bez sexu on nechce. Pry jsem se zmenila neustale kricim. Stale nekam jezdi me tvrdi do prace, ale mam takove divne tuseni, ze jede jinam. A posledni co uz se to stupnuje nejdriv rval to bych pochopila hadka, ale kdyz po me hodi nejdriv kus zmackaneho papiru rekla jsem si dobre pak po me hodil ovladac a naposledy me chytl jak husu pod krkem. Ja uz nevim z niceho nic da se rici ze od 25.12 je na ranu. On se dokaze do krve hadat. Ted to bylo, ze v tv rikali, ze se nebude litat do zahranici bum on ze bude a ja jsem podruhe rekla ne. On ze jsem krava, blba a nic jsem nedokazala kdyz jsem mu to pretocila na tv aby si to poslechl, ze mam pravdu tak se neomluvil. zavrel hubu a sel. Doma kdyz je vari pak umyje nadobi ja samo sebou udelam ostatni veci co jsou na baraku opet vycitka ze delam cele dny h… at si nesedam on se ted odpocine v 13:00 lehne a chrape a ja nemam sanci se divat na tv nic. Poradite?
Myslite ze ma milenku? :nevim:

Je úplně jedno, jestli milenku má nebo ne. Sexuálně spolu nežijete, projevuje se vůči tobě násilnicky, terorizuje tě, už tě i fyzicky napadl. Jeho případná milenka je tvoje nejmenší starost, ty by ses měla zatraceně rychle sbalit a utéct, než ti doopravdy ublíží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
2.5.20 19:29

Ano, tvůj největší problém teď je, jestli má milenku :lol: :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2639
2.5.20 19:33

Mě by zajímalo vyjádření přítele u takových diskuzí, neber to zle, ale ženský že sebe často dělají chudinky, aniž by se nad sebou zamyslely.

Píšeš, že Ti říká, že pořád rves-je to pravda? Pokud ano, tak co čekáš, že bude stebou doma? Já bych taky utekla.

Pracuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8484
2.5.20 19:36

To si chceš vzít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 19:37

@pikola proc protoze tak nechutne chrape, ze kdyz zase zesilim tv rve jestli delam naschval, ze zesiluji. Slusne ho pozadam at si lehne na bricho to je poloha kdy nechrape vydrzi 30 min a pak se opet otoci a je to dokola a myslim si ze kdyz chce spat muze jit do loznice a ne na sedacce ne?

• Citovat
  • Nahlásit
6726
2.5.20 19:39

Půl roku spolu nespite, hádáte se jak koně, fyzicky tě napadá a ty řešíš, proč si tě nebere? Proč by to dělal? Já zas nechápu, proc spolu ještě jste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 19:40

@alena1995 kdyz clovek nepracuje tak rve?
A kdyz pracuje je v klidu?

• Citovat
  • Nahlásit
1080
2.5.20 19:41
@alena1995 píše:
Mě by zajímalo vyjádření přítele u takových diskuzí, neber to zle, ale ženský že sebe často dělají chudinky, aniž by se nad sebou zamyslely.

Píšeš, že Ti říká, že pořád rves-je to pravda? Pokud ano, tak co čekáš, že bude stebou doma? Já bych taky utekla.

Pracuješ?

Pokud je tak nesnesitelná, což klidně může být, co my víme, tak ať se s ní rozejde, ale nemá po ní co házet věci a chytat ji pod krkem!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 19:42

@bublinek ale ja jsem uz aji prstynek dala do krabicky.
Ne nejak me to preslo.

• Citovat
  • Nahlásit
1080
2.5.20 19:44
@Anonymní píše:
@bublinek ale ja jsem uz aji prstynek dala do krabicky.
Ne nejak me to preslo.

A proč ještě nejsi pryč a místo toho řešíš, jestli má milenku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8484
2.5.20 19:46
@marzanna píše:
A proč ještě nejsi pryč a místo toho řešíš, jestli má milenku?

a necháš se napadat a urážet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25380
2.5.20 19:47

Čekáš, že svatbou se to změní? Máte nějaké společné závazky(děti, hypotéku)? Pokud ne, tak jdi dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12041
2.5.20 19:48

Kdyby měl někoho jiného, tak pro tebe jen dobře. Nechápu, co tě v tomhle vztahu drží :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat