Reklama

Potřebuji radu, už nevím, kudy kam

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 12:56
Potřebuji radu, už nevím kudy kam

Ahoj holky, uz nevim co mam delat zacnu od zacatku. Snazily jsme se s manzelem o miminko po 2 a pul letech se zadarilo ale probehl SP tak jsem zkousely dal a po peti mesiscich se zadarilo ( jeste jsem zapomela napsat ze uz mame 6. Letou dceru) no a tak jsem otehotnela a zacalo to manzel si zacal vsimat jedne zenske nebo spise holky psaly si dopisy se srdicky atd. Pry jen kamaradka no diky tomu jsme se zacly hadat v jednom kuse zacal me bit. jednou me bouchl i do bricha. Nastesti vse ok. utikala jsem od neho k moji sestre ale bohuzel jsem se musela vzdy vratit lze mi, kdyz neni v praci tak je bud na zahrade nebo proste odjede pryc, urazi me a potom se omluvi a mysli si ze je to ok. a pak se ke me chova zase jak k posledni spine. Mala to vse vidi a stoji na moji strane. jenze jsem proste v pasti. vim ze s tim tyranem nemuzu zustat. K sestre jit bydlet nemuzu ma mestsky byt 2+1 kde bydli ona, druh, neter a nase mamka, ja jsem namydlena pred 2 roky jsme si koupily na hypoteku dum takze pomoct od,,socialky cekat nemuzu, na azilovy dum se ceka buh vi jak dlouho a stejne je to od tud daleko a mechci malou odseknout od babicek, skoly, kamaradu, jeste to by mi chybelo aby me nenavidela i mala. Penize nemam zadne jen co pobiram materskou a pozdeji rodicak coz je cca7-8 tis. Opravdu nevim co delat pomoc :,(

Reklama

Reakce:

Mičule
Kelišová 5690 příspěvků 13.09.18 13:06

Pokud tě bije, pak snad existují neziskovky, na které by ses mohla obrátit. Bílý kruh bezpečí a jiné. Pogoogli. Jsi těhotná a už jen ten stres může být problém. Na to, aby sis šetřila a pak se odstěhovala,si myslím není čas.

Mičule
Kelišová 5690 příspěvků 13.09.18 13:07

http://www.domacinasili.cz/…moc-adresar/

Božislava
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 13.09.18 13:11

Když tak ho odvedou policisté v poutech a zakážou přístup do bytu. Je to v kompetenci policii, ty však musíš nahlásit brutální domací násilí,víš? :hug:

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 13.09.18 13:14

A co jeho rodiče, ví, jakýho mají synacka?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 13:18

@Božislava to je sice pekna predstava ale stejne to neresi problem s bydlenim na hypo.+ zbytek vydaju nemam

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 13:22

@Netopýr1 ano vi , a taky drzi semnou a kdyz je treba tak mi nabydnou ,, nocleh,, ale ne abych tam zustala bydlet v podstate jsou jedina moznost ktera me napada, ale myslim ze by se jim to nelibilo . termin mam za 3 tydny takze by se jim tam pristehovala zenska , skolacka, a rvouci mimco :( a vlastne ani nevim jestly jim chci takhle pritizit. Asi na tom zacinam byt spatne i psychycky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 13:22
@Božislava píše:
Když tak ho odvedou policisté v poutech a zakážou přístup do bytu. Je to v kompetenci policii, ty však musíš nahlásit brutální domací násilí,víš? :hug:

Zrovna vcera jsem volala policii ze stejneho duvodu a byli na strane partnera, udelali ze me hysterku takze ani to neni jistota

honzek86
Kecalka 170 příspěvků 13.09.18 13:24

Zažalovat ho, rozvést, alimety = peníze, které ti chybí, abys mohla začít znovu život bez debila, co bije ženy. Dům se prodá, hypotéka vyrovná a majetek rozdělí. Musíš ale začít tou žalobou a nenechat se zmanipulovat jeho psíma očima, který nasadí až zaklepe PČR za dveře.

Keshi
Ukecaná baba ;) 2329 příspěvků 13.09.18 13:29

Zkusila bych zavolat do Bílého kruhu bezpečí nebo zašla do krizového centra. Máš zápis od policie? S tím bych zašla na OSPOD pro předběžné opatření.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 13.09.18 13:35

No tak si zkusit promluvit s jeho mamkou. A bydlet holt chvíli u nich, kdyby třeba byli ochotni dohlédnout na mimčo, až bys nekojika, mohla bys chodit třeba na noční a něco si přivydělat. Neumím si představit, kdyby se něco takového dělo, že bych nechala dceru nebo snachu ve stychu. Proč tvoje mamka bydlí u ségry, s ní bys třeba neutáhla nějaký podnájem?

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 13.09.18 13:52
@Anonymní píše:
Zrovna vcera jsem volala policii ze stejneho duvodu a byli na strane partnera, udelali ze me hysterku takze ani to neni jistota

A co jim jako nakecal? 8o to se v téhle době ještě děje?? :cert:

rennys1
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 13.09.18 13:57

Zakladatelko, to je mi moc líto :hug: A Tvoje maminka nemůže jít bydlet s Tebou, že byste se dělili o výdaje za bydlení? Vím, že teď před porodem je těžké toto řešit. A chudák holčička, že u tohoto musí být :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 17:15
@Lainaire8 píše:
A co jim jako nakecal? 8o to se v téhle době ještě děje?? :cert:

Rekl jim ze jsem blazen, mam psychicke problemy a ze si vymyslim a oni byli na jeho strane

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >