Potřebuji radu, už nevím, kudy kam

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 12:56
Potřebuji radu, už nevím kudy kam

Ahoj holky, uz nevim co mam delat zacnu od zacatku. Snazily jsme se s manzelem o miminko po 2 a pul letech se zadarilo ale probehl SP tak jsem zkousely dal a po peti mesiscich se zadarilo ( jeste jsem zapomela napsat ze uz mame 6. Letou dceru) no a tak jsem otehotnela a zacalo to manzel si zacal vsimat jedne zenske nebo spise holky psaly si dopisy se srdicky atd. Pry jen kamaradka no diky tomu jsme se zacly hadat v jednom kuse zacal me bit. jednou me bouchl i do bricha. Nastesti vse ok. utikala jsem od neho k moji sestre ale bohuzel jsem se musela vzdy vratit lze mi, kdyz neni v praci tak je bud na zahrade nebo proste odjede pryc, urazi me a potom se omluvi a mysli si ze je to ok. a pak se ke me chova zase jak k posledni spine. Mala to vse vidi a stoji na moji strane. jenze jsem proste v pasti. vim ze s tim tyranem nemuzu zustat. K sestre jit bydlet nemuzu ma mestsky byt 2+1 kde bydli ona, druh, neter a nase mamka, ja jsem namydlena pred 2 roky jsme si koupily na hypoteku dum takze pomoct od,,socialky cekat nemuzu, na azilovy dum se ceka buh vi jak dlouho a stejne je to od tud daleko a mechci malou odseknout od babicek, skoly, kamaradu, jeste to by mi chybelo aby me nenavidela i mala. Penize nemam zadne jen co pobiram materskou a pozdeji rodicak coz je cca7-8 tis. Opravdu nevim co delat pomoc :,(

Reakce:
Mičule
Kelišová 5708 příspěvků 13.09.18 13:06

Pokud tě bije, pak snad existují neziskovky, na které by ses mohla obrátit. Bílý kruh bezpečí a jiné. Pogoogli. Jsi těhotná a už jen ten stres může být problém. Na to, aby sis šetřila a pak se odstěhovala,si myslím není čas.

Mičule
Kelišová 5708 příspěvků 13.09.18 13:07

http://www.domacinasili.cz/…moc-adresar/

Božislava
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 13.09.18 13:11

Když tak ho odvedou policisté v poutech a zakážou přístup do bytu. Je to v kompetenci policii, ty však musíš nahlásit brutální domací násilí,víš? :hug:

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 13.09.18 13:14

A co jeho rodiče, ví, jakýho mají synacka?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 13:18

@Božislava to je sice pekna predstava ale stejne to neresi problem s bydlenim na hypo.+ zbytek vydaju nemam

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 13:22

@Netopýr1 ano vi , a taky drzi semnou a kdyz je treba tak mi nabydnou ,, nocleh,, ale ne abych tam zustala bydlet v podstate jsou jedina moznost ktera me napada, ale myslim ze by se jim to nelibilo . termin mam za 3 tydny takze by se jim tam pristehovala zenska , skolacka, a rvouci mimco :( a vlastne ani nevim jestly jim chci takhle pritizit. Asi na tom zacinam byt spatne i psychycky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 13:22
@Božislava píše:
Když tak ho odvedou policisté v poutech a zakážou přístup do bytu. Je to v kompetenci policii, ty však musíš nahlásit brutální domací násilí,víš? :hug:

Zrovna vcera jsem volala policii ze stejneho duvodu a byli na strane partnera, udelali ze me hysterku takze ani to neni jistota

honzek86
Kecalka 250 příspěvků 13.09.18 13:24

Zažalovat ho, rozvést, alimety = peníze, které ti chybí, abys mohla začít znovu život bez debila, co bije ženy. Dům se prodá, hypotéka vyrovná a majetek rozdělí. Musíš ale začít tou žalobou a nenechat se zmanipulovat jeho psíma očima, který nasadí až zaklepe PČR za dveře.

Keshi
Závislačka 2687 příspěvků 13.09.18 13:29

Zkusila bych zavolat do Bílého kruhu bezpečí nebo zašla do krizového centra. Máš zápis od policie? S tím bych zašla na OSPOD pro předběžné opatření.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 13.09.18 13:35

No tak si zkusit promluvit s jeho mamkou. A bydlet holt chvíli u nich, kdyby třeba byli ochotni dohlédnout na mimčo, až bys nekojika, mohla bys chodit třeba na noční a něco si přivydělat. Neumím si představit, kdyby se něco takového dělo, že bych nechala dceru nebo snachu ve stychu. Proč tvoje mamka bydlí u ségry, s ní bys třeba neutáhla nějaký podnájem?

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 13.09.18 13:52
@Anonymní píše:
Zrovna vcera jsem volala policii ze stejneho duvodu a byli na strane partnera, udelali ze me hysterku takze ani to neni jistota

A co jim jako nakecal? 8o to se v téhle době ještě děje?? :cert:

rennys1
Ukecaná baba ;) 2384 příspěvků 13.09.18 13:57

Zakladatelko, to je mi moc líto :hug: A Tvoje maminka nemůže jít bydlet s Tebou, že byste se dělili o výdaje za bydlení? Vím, že teď před porodem je těžké toto řešit. A chudák holčička, že u tohoto musí být :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 17:15
@Lainaire8 píše:
A co jim jako nakecal? 8o to se v téhle době ještě děje?? :cert:

Rekl jim ze jsem blazen, mam psychicke problemy a ze si vymyslim a oni byli na jeho strane

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >