Potřebuji razantně zhubnout

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 17:35
Potřebuji razantně zhubnout

Ahoj holky, mám deprese… vazim 75kg a merim 165cm. Problem je v tom, ze byly casy kdy jsem byla vizle.., nic me netrapilo, byla jsem krasna a hlavne hubena. Ted jsem tlusta jako prase a nejhorsi je ze nejsem schopna se dokopat cvicit, pracuji cely den a nemam na to cas. Potrebuji rady, pomoc jak nejrychleji a zhodit aspon 20kg. Mam z toho uz hlavu v kyblu, nemuzu chodit skoro mezi lidi protoze se citim strasne tluste. Kdyby kdokoliv vedel o necem co zabere budu strasne vdecna…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
Reakce:
Bellatrix Lestrange
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 06.03.19 17:37

Nežer. To je to jediné, co funguje.

Lalan
Povídálka 15 příspěvků 06.03.19 17:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám deprese… vazim 75kg a merim 165cm. Problem je v tom, ze byly casy kdy jsem byla vizle.., nic me netrapilo, byla jsem krasna a hlavne hubena. Ted jsem tlusta jako prase a nejhorsi je ze nejsem schopna se dokopat cvicit, pracuji cely den a nemam na to cas. Potrebuji rady, pomoc jak nejrychleji a zhodit aspon 20kg. Mam z toho uz hlavu v kyblu, nemuzu chodit skoro mezi lidi protoze se citim strasne tluste. Kdyby kdokoliv vedel o necem co zabere budu strasne vdecna…

Ahoj :kytka: za mě teda pravidelně jist 5× denně menší porce a pít čistou vodu ;) 80% je jen o stravě . Zelenina, maso , vajíčka , tvarohy..... Merim 164 a měla jsem 72 kilo jen jídlem jsem zhubla 20 kilo , sem tam nějaký brusle , kolo jinak šlo všechno jen stravou . A hlavně hodně pít vodu . Určitě to jde , jen se musí chtít takže držím palce :mavam:

brisco
Závislačka 3425 příspěvků 06.03.19 17:41

Spíš máš problém v hlavě, to co popisuješ, není nic tragického. Ty vyžle ;)

ka2ka
Extra třída :D 14580 příspěvků 06.03.19 17:44
@Bellatrix Lestrange píše:

inteligentní rada

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18471 příspěvků 06.03.19 17:55
@ka2ka V koncentráku byli všichni hubení.

to je hodně cynický přístup :roll: Jinak za mě, hlavně zakladatelko nezkoušej žádné drastické diety! Bud hrozí anorexie, nebo opětovné přežírání a další přibírání'! Vylepši jídelníček, začni sportovat a chod mezi lidi, at máš ktivitu a pohyb! Máš 75kg, to není tak tragické, čekala jsme metrák :lol: :kytka:

rokris
Kelišová 7269 příspěvků 06.03.19 18:00
@ka2ka píše:
inteligentní rada

Ono to ale opravdu funguje. :D Nikdo nenapsal, aby nejedla. Vidíme kolem sebe pořád moc jídla. To nás ponouká jíst daleko víc než potřebujeme.

Lynette
Echt Kelišová 8453 příspěvků 06.03.19 18:00

Já doporučím Neeru na týden - je to půst po kterým není jojo efekt. Po neeře jez jen vařenou zeleninu a ovoce na páře 1 týden a pak si dej měsíc podle Mačingové - no a 20 kil je skoro dole. Jojo efekt nezaznamenán. :kytka:

Bellatrix Lestrange
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 06.03.19 18:00

@pe-terka Já mám zkušenost s několika monstrózně obézními ženami. A všechny s odpuštěním žerou. Vyprávějí o různých dietách a jak nic nejí, ale ve skutečnosti sní na posezení půlku husy s 20 knedlíky. A všechny jsou nemocné díky obezitě.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 06.03.19 18:02

Jíst min a častěji. A hodně pít vodu, to mi fakt pomohlo. A hlavně, vydržet prvních třeba 14 dní, skoro se to nehybalo, bylo to dost demotivační, po těch asi 14 dnech až 3 týdnech se to hejblo a pak to šlo samo, během třech měsíců jsem sundala deset kilo, z 75 na 65 ale mně to stačilo. Teď už se po zimě zase pohybuju kolem těch 70 a pekně mě to štve, do léta chci těch pět kilo sundat. Nedávala bych si teda velké cíle, já bych třeba s 55 kily vypadala jak reklama na anorexii. Záleží taky na stavbě těla. Mám dost svalů, dřív jsem závodně plavala a hrála volejbal. Takže dej zatím deset. Mně se to prostě pak na 65 zastavilo a dál to nešlo, i když jsem dodržovala všechno dál, znamenalo by to ještě ubrat na jídle nebo přidat na pohybu, na to první už jsem se nechtěla dál obětovat a na to druhý není čas.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18471 příspěvků 06.03.19 18:05
@pe-terka Já mám zkušenost s několika monstrózně obézními ženami. A všechny s odpuštěním žerou. Vyprávějí o různých dietách a jak nic nejí, ale ve skutečnosti sní na posezení půlku husy s 20 knedlíky. A všechny jsou nemocné díky obezitě.

tk zakldatelka není monstrozně obézní, je v pásmu lehčí nadváhy :think: Jinak máš pravdu, ženy s těžkou nadváhou se obvykle točí v bludném kruhu omezené pohyblivosti, nedostatu aktivit a závislosti na jídle :think: Často je to pro ně jediná slast, a snadno v dosahu, bohužel! O to těžší je se z toho vymanit 8)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34303 příspěvků 1 inzerát 06.03.19 18:07

Srovnej si hlavu. Jsi ta jediná, která se svou váhou něco může udělat. Depka ti nepomůže, je potřeba začít něco dělat. Největší blbost je chtít všechno shodit rychle (a ještě bez přičinění) - to prostě nejde. Pokud máš problémy s vůlí, napiš si jídelníček a rozpis pohybových aktivit, připni si to na ledničku a za splněné úkoly se na konci týdne mírně odměň (třeba kafíčko s malým zákuskem na neděli), za flákání sebe sama pěkně potrestej. A buď opravdu důsledná v dodržování - klidně si ze začátku suroviny zvaž, ať víš, že nejíš moc, odměř si i pití - vodu s citronem, nesladký čaj. Moc velkou nadváhu nemáš a pokud netrpíš žádnými zdravotními problémy, můžeš dělat téměř jakékoliv pohybové aktivity.

Bellatrix Lestrange
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 06.03.19 18:08

Zakladatelko, nejsi nijak extrémně tlustá a tvoji situaci znám. Skoro celý život se mi smáli jak jsem vychrtlá a teď mám nadváhu a vadí mi to. Kašli na cvičení a diety a použij selský rozum. Jez pravidelně, všechno a v rozumném množství.
Snídaně sacharidy a bílkoviny - třeba krajíc chleba s máslem, šunkou a sýrem+kousek zeleniny
Svačina - kus ovoce nebo bílý jogurt
Oběd - polévka a druhé
Svačina - jogurt, tvarohová pomazánka
Večeře - zeleninový salát nebo vajíčka
Nejez bílou mouku, vyřaď cukr, nepij limonády a alkohol, sacharidy jen do oběda, odpoledne bílkoviny a zelenina.
To by bylo abys nezhubla. A pamatuj, že krev není voda, prohlédni si fotky žen z příbuzenstva, hlavně matku a babičky.

Ou
Kelišová 6912 příspěvků 06.03.19 18:09

Uřízni si obě nohy. To by tak 12 kilo mohlo dát.

1. vyleč si deprese. Za pomocí psychiatra a psychoterapie. Začni se mít ráda.
2. pochop které vzorce - stravovací, pohybové, sociální, spánkové a hlavně psychické vedou k tomu, že si ubližuješ, nedostatečně se hýbeš a mizerně jíš.
3. pomalu a důsledně ty vzorce začni měnit.

Jakmile se chytneš do kolečka diet, celé to ještě zhorší, protože budeš držet hladovku, selžeš, propadneš se do pocitů viny a sebenenávisti, budeš se chvíli přejdídat, nahodíš jojoefekt a pak zase začneš držet nesmyslnou hladovku.

Takže ještě jednou - nauč se milovat sebe samu a pak se o sebe adekvátně starej. Tvoje tělo se posléze promění do zdravějšího tvaru.

Tím že se vrhneš nejdřív na diety, tak nejen že dlouhodobě nezhubneš, ale ještě si přiživíš klíčový problém - nesebepřijetí.

Příspěvek upraven 06.03.19 v 18:10

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18471 příspěvků 06.03.19 18:09
@Lynette píše:
Já doporučím Neeru na týden - je to půst po kterým není jojo efekt. Po neeře jez jen vařenou zeleninu a ovoce na páře 1 týden a pak si dej měsíc podle Mačingové - no a 20 kil je skoro dole. Jojo efekt nezaznamenán. :kytka:

to by mě zabilo, to je hodně drastické :think: a princip neeru neznám :think: :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
Váš příspěvek
Reklama