Potřebuji rychle podat osobní bankrot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 19:17
Potřebuji rychle podat osobní bankrot.

Ahoj holky,

potřebuji někoho, kdo mě rychle zpracuje návrh na osobní bankrot.Jsem v průšvihu, domek 10.9. mi jde do dražby. Víte o někom?
Děkuji za každou radu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jolynka
Extra třída :D 13635 příspěvků 02.10.14 19:21

10.9. si uz kapku prosvihla ne. Obavam se, ze takhle narychlo to asi uplne jen tak nejde.

Napis mi kdyz tak do SZ, zkusim poradit.

Ivan PPZ
Kelišová 5783 příspěvků 02.10.14 19:36

Trochu mimo- je nutné to řešit dražbou domu? Vždy je výhodnější to „nějak prodat“.
Dražba je opravdu dost nevýhodný způsob zpeněžení.
Jsou lepší cesty, taktaké navrhnu, abyste mě kontaktovala přes SZ- anonymita jistá.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 02.10.14 19:37
@Anonymní píše:
Ahoj holky,potřebuji někoho, kdo mě rychle zpracuje návrh na osobní bankrot.Jsem v průšvihu, domek 10.9. mi jde do dražby. Víte o někom?
Děkuji za každou radu.

tak to nemáš šanci. Návrh na oddlužení je na čtvrt roku, když to jde hodně dobře :lol: bože můj.. proč jsi to neřešila dřív? máš smolíka..

neschopná mamka
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 02.10.14 19:45

Opravte mě jestli se pletu - ale exekuční dražba se staví již podaným návrhem na oddlužení. Tedy stačí stáhnout z netu, vyplnit základní iniciály, zítra na podatelnu krajského soudu.??

Návrh bude sice zamítnutý, ale bude čas na správné a úplné podání??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 19:53

@neschopná mamka to právě nevím :oops:

macinda
Kecalka 147 příspěvků 02.10.14 19:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky,potřebuji někoho, kdo mě rychle zpracuje návrh na osobní bankrot.Jsem v průšvihu, domek 10.9. mi jde do dražby. Víte o někom?
Děkuji za každou radu.

Co bych poradila a už zde tady zaznělo, urychleně podat návrh na oddlužení…i když tam budou chyby soud tě vyzvě…co, ale asi bude velmi pravděpodobné, že tím, že máš dům i přes to, že by jsi nepřišla ted tak v insolvenci o něho můžeš přijít taky :(..taky nabízím pomoc přes SZ. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 20:05

@macinda to se hned někde objeví, že nedojde k dražbě?

macinda
Kecalka 147 příspěvků 02.10.14 20:14
@Anonymní píše:
@macinda to se hned někde objeví, že nedojde k dražbě?

pokud podáš zítra ráno tak do 2 hodin to je v insolvenčním rejstříku s jsi chráněná před exekucemi apod. :kytka:

Martinna
Povídálka 21 příspěvků 02.10.14 20:18

Kdy máš tu dražbu? Moje švagrová vypláci exekuce apod. má firmu finanční a úvěr. služby Zlín, kdyby jsi chtěla napiš mi do zpráv. Mohly by jsme ti nějak pomoct. Včera jsme tak rychle dávali do insolvence jednu paní co měla dnes dražbu a zastavili ji.

macinda
Kecalka 147 příspěvků 02.10.14 20:24

@Martinna
nechci se nějak dotknout, ale brát půjčku a lepit dluh dluhama není rozumné..pokud švagrová by anonymní chtěla tedy takhle pomoci

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 12:18

Děkuju vám za rady. :kytka:

Ivan PPZ
Kelišová 5783 příspěvků 03.10.14 13:42
:)
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 09:27

V úterý jsem podala návrh na oddlužení. Sepsala jsem to sama. Dobře jste mi poradili.
Teď mám ještě jeden dotaz. Zaměstnavatel dál strhává exekuci, i když jsme mu sdělili, že byl podán návrh na oddlužení. :zed: Prý to pro něj nic neznamená. :zed: Co teď? Aby mě to oddlužení nakonec nezamítli kvůli tomu… :zed:

conferee
Kecalka 123 příspěvků 12.10.14 11:03
@Anonymní píše:
V úterý jsem podala návrh na oddlužení. Sepsala jsem to sama. Dobře jste mi poradili.
Teď mám ještě jeden dotaz. Zaměstnavatel dál strhává exekuci, i když jsme mu sdělili, že byl podán návrh na oddlužení. :zed: Prý to pro něj nic neznamená. :zed: Co teď? Aby mě to oddlužení nakonec nezamítli kvůli tomu… :zed:

http://poradna.podnikatel.cz/index.php?…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >