2měsíční holčička vnímá méně než před měsícem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
21.1.22 22:26

Potrebuji se poradit mam 2mesicni holcicku

Dobry den, mam 2 mesicni holcicku potrebovala bych se tu poradit.. 1 mesic vnimala vice nez 2 mesic, zaostrovala veci otacela hlavicku vse vnimala tak jak by mela jenze 2 mesic nezaostruje obliceje kdyz na ni mluvim kouka jinam nekdy se Jen zasmeje a chvili dudra vubec nevnima ocima tak jako v 1 mesici je tu nekdo kdo mi poradil nebo nejaka zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32651
21.1.22 22:29

@Charni dítě v jednom měsíci není schopné zaostřovat obličeje, to je nesmysl,
pokud se ti zdá, že vývoj stagnuje nebo se horší, řeš to s doktorkou na kojenecké poradně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2071
21.1.22 22:57

Mělo by to být přesně naopak. Když se narodila, tak toho zase tak moc neviděla a zrak se postupně vylepšuje, vidí dál a líp. Tak jestli se spíš nekouká víc kolem sebe, když má víc podnětů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
21.1.22 23:27

Mám také dvouměsíční holčičku. Na
kontrole na šestinedělí už udržela pohled na doktorku. Pozoruje hodně věci kolem sebe, a po každé když k ní přijdu, hned se na mě otočí a sleduje mě. Dávám jí ke koukání i kontrastní obrázky. Vydrží na ně koukat poměrně dlouho. Zkus je. :) Pokud se ti zdá, že to má malá jinak, určitě to řeš s Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6710
22.1.22 00:04

Kdyz byly dvojcatum dva mesice, uz zacala projevovat zajem o hracky, coz me samotnou prekvapilo, u prvorozeneho to bylo pozdeji, pediatricka mi vysvetlovala, ze od dvou mesicu uz zaostruji, venuji se okoli, pozoruji, cileme vzala hracku a oba sli pohledem za ni.
Kazde dite je jine, nelze srovnavat, sdel sve obavy pediatricce a uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
23.1.22 06:48

@Charni ahoj ja mam to same :-( je nam 2,5 mesice a prijde mi ze prave je take zmena. Ze zacal odvracet hlavicku, kdyz prijdu k postylce mluvim tak nehleda zdroj zvuku. Musim hlavicku chytnout a musi teda poradne zaostrit nez se usmeje ale po chvili hlavicku odvraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
23.1.22 22:48

@Jogrr jasne mate pravdu predem se omlouvam za gramatiku mam Telefon na kterym se nedaji past hacky… Ja nedodala ze mame v rodine nevidomiho stryce a pritel ma 4,5 dioptrycky brile myslime si ze mala mohla prestat videt tim ze koukala priteli cely dva mesice do oci… Do svetla ji nevadi koukat ani kdyz ji neco ukazujete Diva se Jen kdyz slisi hlas mam z toho docela dost velky obavy… Radial sem se z deckym doktorem a ten apsolutne zadnej zajem natoz aby my poradil nebo naopak neco rekl obvolala jsem zhruba 6 doktoru na ocni pro miminka nikde poradne neporadi a nechteji Nam malou visetrit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat