Potřebuji se přestěhovat, ale mám karanténu

Anonymní
20.3.21 12:28

Potřebuji se přestěhovat, ale mám karanténu

Ahoj holky, jsem v polovině své nařízené karantény, ale na zítřek máme s přítelem domluvené stěhováky. Výsledek testu mám negativní. Myslíte, že bych se mohla přemístit z nynějšího bydliště do nového? Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2759
20.3.21 12:33

Nemohla, nesmíš se ani stýkat se stěhováky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
20.3.21 12:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem v polovině své nařízené karantény, ale na zítřek máme s přítelem domluvené stěhováky. Výsledek testu mám negativní. Myslíte, že bych se mohla přemístit z nynějšího bydliště do nového? Děkuji za odpovědi

Predpokladam, ze si nikdo nemysli, ze clovek by za teto situace zrusil objednane stehovaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
20.3.21 12:35
@ZuzaM píše:

Se stehovaky nemusi vubec prijit do styku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27909
20.3.21 12:37

Proste bych se premistila do noveho bydliste, ale nepomahala bych stěhovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5034
20.3.21 12:37

Místní expertky by se nenechaly omezovat, takže se v klidu podle jejich logiky přestěhuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.3.21 12:39
@ZuzaM píše:

Se stěhováky by byl jen přítel samozřejmě. Jde nám o to, že je nechceme rušit, abychom pak nečekali na jejich termín… já bych po tom, co oni vše nastěhují do bytu, přijela do bytu, kde už by byl jen přítel. S nimi bych do kontaktu nepřišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27909
20.3.21 12:40

Normálně se prestehuj. Prece pokud nekomu treba konci smlouva na byte, tak se proste musi přestěhovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.3.21 12:42
@Zumpa píše:
Místní expertky by se nenechaly omezovat, takže se v klidu podle jejich logiky přestěhuj.

Já se omezuji už dost, pouze jsem se zeptala. Nechci rušit stěhováky, když pak nevím jak dlouho na ně budu muset čekat a zadarmo to také není. Já bych s nimi vůbec nepřišla do styku. Přítel by s nimi vše vyřídil a až by bylo vše v bytě hotové, přijela bych tam a to už by tam byl jen přítel. Jde mi o to, zda mohu v době karantény s negativním testem změnit bydliště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.3.21 12:44
@vokishka píše:
Normálně se prestehuj. Prece pokud nekomu treba konci smlouva na byte, tak se proste musi přestěhovat.

Dnes jsem právě četla, že v tomto případě se má nájemce domluvit s majitelem na prodloužení smlouvy o jeden měsíc. Další věc je, že jde o jiný okres. Kontrolují policisté i to, zda je daný člověk v karanténě nebo jen OP a čestné prohlášení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
20.3.21 12:47
@Nat0lie píše:
Dnes jsem právě četla, že v tomto případě se má nájemce domluvit s majitelem na prodloužení smlouvy o jeden měsíc.

Tak pokud opravdu nekdo vydal takove narizeni, tak nevim, jak by si to v praxi predstavoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2939
20.3.21 12:49
@Nat0lie píše:
Dnes jsem právě četla, že v tomto případě se má nájemce domluvit s majitelem na prodloužení smlouvy o jeden měsíc. Další věc je, že jde o jiný okres. Kontrolují policisté i to, zda je daný člověk v karanténě nebo jen OP a čestné prohlášení?

Pochybuju, že policajti mají k dispozici seznam lidí v karanténě ;) Pokud se stěhováky nepřijdeš do styku, tak bych si to klidně lajsla, odvolávat je by byl už fakt extrém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.3.21 12:49
@carsin píše:
Tak pokud opravdu nekdo vydal takove narizeni, tak nevim, jak by si to v praxi predstavoval.

Nařízení to nebylo, bylo to doporučení na nějaké internetové poradně právě pro tento případ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.3.21 12:51
@Julča001 píše:
Pochybuju, že policajti mají k dispozici seznam lidí v karanténě ;) Pokud se stěhováky nepřijdeš do styku, tak bych si to klidně lajsla, odvolávat je by byl už fakt extrém.

Do styku s nimi nepřijdu a i ten test mám negativní. Karanténu mám spíše formální. Jde mi hlavně tedy o ty policajty :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27909
20.3.21 12:52
@Nat0lie píše:

Kdyz se člověk takhle stehuje, vetsinou uz ma i zadane zrušení plynu, elektriky atd. Takze je to dost nereálné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat