Potřebuji se rychle zbavit rýmy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 08:09
Potřebuji se rychle zbavit rýmy.

Dobré ráno, mám otázku? Potřebuji se co nejrychleji zbavit rýmy, jelikož za 9 dnů jedu pryč, tak ať už jsem poradně vyléčená. Vím že se rýma léčí týden, ale i tak máte nějaké tipy, jak to urychlit? Týden mě bolí v krku, to dnes trochu ustálo, ale začla mě nějaká rýma. Není to že bych pořád smrkala a teklo mi z nosu, ale pouze mám ucpaný nos a pocit sucha. Stříkám mořskou vodu, na krk také beru tablety, ale nevím co ještě. Samozřejmě že ovoce a vitamíny také beru. Prosím poraďte potřebuji být zdravá. Děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pannda
Kelišová 7082 příspěvků 36 inzerátů 11.08.19 08:19

Nosohltan…pokračuj jak jsi začala, uspíšit to zřejmě nelze.

stavros
Kecalka 143 příspěvků 11.08.19 08:20

Kupte si Sinupret ten zabere hned. Je na ucpaný noc, dutiny…

Verun83
Extra třída :D 10392 příspěvků 11.08.19 08:23

Tablety od tcm vyvanuti draci jeskyne, krehkost svinuteho listku. Zabiraji rychle. Prvni dny lze navysit davku. Objednavam z prirodauzdravuje, posilaji rychle

Netopirek
Extra třída :D 10229 příspěvků 11.08.19 08:35

Tekutiny, odpočívat.

Jeremi
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 11.08.19 08:45

Opatřit si nosní konvičku a vyplachovat slanou vodou.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 11.08.19 09:01
  • sprej vincentka do nosu, čaj nebo sirup z rýmovníku ;)
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 09:02

Všem děkuji

Alkata
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 11.08.19 09:12

Neléčená rýma trvá sedm dní a léčená týden.

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 11.08.19 09:23

Jde to za 2 dny a nedělám si srandu.
Možná máš doma Kajenský pepř, jednoduše ho šňupni stejně jako šňupací tabák a nasaj hluboko do nosu, sice to to bude trošku pálit, mockrát kýchneš, ale ta úleva stojí za to.
Kajenský pepř je velmi mocná a léčivá bylina, která se dá využít k léčení spoustu věcí.

vokishka
Neúnavná pisatelka 15362 příspěvků 11.08.19 09:26
@Alkata píše:
Neléčená rýma trvá sedm dní a léčená týden.

mně běžně trvá 10-14 dní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 10:13

@Dalibor7 Mockrát děkuji. Kajanský pepř doma nemám, ale určitě ho zkusím. Kde ho prosím kupujete? Jinak jsem četla, že se dá šňupnout i citron a druhý den jsi bez rýmy. Za jak dlouho se ti uleví? A další den jsi bez? Děkuji a promiň, že takhle ptám. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 10:15

@vokisha mě také právě většinou trvá těch 10 dní nejmíň, proto se ptám na rady. Závidím lidem, kteří jsou za 4 dny fit. Nechápu že někdo vymyslel že je za 7 dní po rýmě, když to má každý jinak. Tím jsem nechtěla říct nic proti @Alkata

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 10:20

@Dalibor7 Myslel jsi třeba tento? Docela mě děsí 8o

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 11.08.19 11:14

Co mám zatím s tímto zkušenost, tak se uleví hlavně to druhého dne.
Ano třeba tento, já mám odzkoušený od Kotány z Kauflandu, ale ono je to jedno, kajeňák jen jeden a roste na jediném místě na zemi u řeky Kajen.
Tvůj strach chápu, taky jsem se poprvé bál, ale není čeho.
Třeba tě povzbudí to, co se o něm píše, jak zázračný lék to doopravdy je, hlavně když už to budeš chtít zkusit, udrž ho v nose pár minut, než se vysmrkáš a nachystej si krabici kapesníšků.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama