Potřebuji se svěřit - ex přítel... váš názor?

11
6.11.19 18:55

Potřebuji se svěřit- ex přítel... váš názor?

Ahoj, chtěla bych se tu svěřit a slyšet váš názor :) asi před 7 měsíci jsem ukončila vztah se svým ted už ex přítelem který byl o tři roky starší, byli jsme spolu od mých 16 do 18, prostě první láska. Byla jsem do něj blázen ale pak to začalo pomalu ale jistě jít z kopce. Začal být dost nervní, výbušný, vytáčeli ho hlouposti a následně na mě pomalu řval, ani trocha té romantiky, rád se otáčel za jinýma holkama a dokonce mi byl schopný říct, že ta se na něj usmála a nebo, že měla dobrou postavu…nechtěl se mnou skoro nikam chodit jen být doma. Tak jsem se s ním rozešela, bolelo mě to a samozřejmě i jeho. Chyběl mi chtěla jsem se vrátit ale na druhou stranu jsem se bála že to bude jiný max měsíc jak tomu bylo vždy. Také neříkám že jsem s ním neměla i hezké chvíle. Pak měl takovou aférku kdy se do něj zamilovala jeho kamarádka a on pomalu taky, málem jsme se rozešli ale dala jsem mu šanci. Mám jen pár přatel se kterými jsem se snažila po tom rozchodu trávit čas, aby mi nebylo tak bídně. Jedním z nich byl i kluk se kterým jsem šla ven a on nás viděl jak mě ten kamarád obejmul, jelikož bydlí v domku hned za rohem mé ulice a vyložil si to po svém. Asi po dvou měsících si našel přítelkyni, nosil ji kytky, chodil do kina, výlety dovolená, no prostě nic z toho co jsem nezažila. Po cca 3 měsících, během dovolené ho poslala domu, že si nemají co říct a nerozumí si. Tak nějak mi chyběl i přes to vše, (měla jsem slabé chvíle) ale na druhou stranu jsem se bála, zkoušela jsem s ním komunikovat, ale pak se na to vykašlala. A pak jsem se dozvěděla od kamarádky že si po asi měsíci a půl našel jinou, po které koukal když byl se mnou a prý si rozumí, trochu mě to naštvalo ale řekla jsem si stálo by to s ním ještě za to? Ne… Co si o tom všem myslíte vy? :roll: :zed: A jestli jste to dočetli až jsem tak u mě máte malé bezvýznamné plus :D

Příspěvek upraven 06.11.19 v 19:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

60
6.11.19 19:02

Já bych se na něj vyprdla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
284
6.11.19 19:02

Co chceš slyšet? Nechce tě, ale to víš. Tak hlavu vzhůru, takových ještě bude :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13452
6.11.19 19:03

Nestálo. Nech to být a jdi dál, tohle je cenná zkušenost a určitě není poslední, ale člověk by si měl něco odžít než se usadí. Přece se nebudeš vnucovat někomu, kdo o tebe nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
585
6.11.19 19:09

@Nell016
To snad nemuzes myslet vazne, ze by ses k nemu chtela vratit :zed: Dej si ted pauzu, bud treba chvili sama a najdi si kluka, ktery si te bude vazit. Tenhle to tedy neni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22634
6.11.19 19:11

Je to ex, může si dělat co chce a ty ho přestan sledovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
6.11.19 19:12

@terien Už ne, jen si na něj občas vzpomenu, jen jsem tak nějak chtěla slyšet co si o tom myslí i ostatní. A trochu si vylít srdíčko, vypovídat se :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13452
6.11.19 19:22
@Nell016 píše:
@terien Už ne, jen si na něj občas vzpomenu, jen jsem tak nějak chtěla slyšet co si o tom myslí i ostatní. A trochu si vylít srdíčko, vypovídat se :andel:

Tak vzpomínat budeš dlouho, na první lásku se nezapomíná, ale je na čase to uzavřít. Ať si dělá co chce a ty se taky pohni dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20154
6.11.19 19:29

Sla bych dal, jste mladi a podle toho se on vlastne i chova, nedela vylozene nic spatnyho, ale tobe to evidentne stesti neprinese. Prvni laska je vzdy silna, ale proti te prave, zivotni je to nic a to poznas :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama