Potřebuji vědět stáří plodu

Anonymní
31.5.20 09:43

Potřebuji vědět stáří plodu

Přeji krásný den. Dostala jsem se do velkého průšvihu a potřebuji rady. Již šest let mám přítele, kterého věrně miluji. Na začátku nového roku jsme se rozhodli dát stranou ochranu a začít pokoušet se o miminko. Bohužel v polovině května jsem jela na oslavu kamarádky a přepískla jsem to s alkoholem. Využil toho známý a tak nějak mě dostal do postele, aniž bych to nějak vnímala. Sex si nepamatuji, ale on mi druhý den napsal, že si není jistý, zda ho stihl vytáhnout včas. Ale prý asi jo. Nesnáším ho za to, zabila bych ho. Přítel o tom samozřejmě neví. Teď k dotazu… jak přesně je možné určit stáří plodu? Mám v hlavě stále ten den, kdy se to stalo a doufám, že plod je třeba o mnohem starší. Mám strach. Pokud by stáří plodu bylo odhadováno na ten strašný víkend, chci na potrat, ale jinak… jsem zoufalá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4165
31.5.20 09:47

:poblion: se mi z tebe zvedl kufr fakt… zjistíš az z testu dna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7600
31.5.20 09:48

No, stáří lze odhadnout podle ultrazvuku, ale jestli jsi spala během pár dní s dvěmi chlapi, tak jen testy dna.. Nemůžeš přesně určit kdy byla ovulace. Nechápu jak můžeš být zlita tak, že si nepamatuješ sex… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
31.5.20 09:49

Mně se líbí ta formulace „věrně jej miluji“ :kytka:
stáří plodu Ti řekne lékař, samozřejmě to není na minuty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22438
31.5.20 09:49

Stáří plodu se přesně určt nedá, ale podle menzes a dělky cyklu se dá určit, kdy byla možná ovulace a kdy k oplodnění došlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
31.5.20 09:51

Napiš data kdy si měla sex s kterým, jak máš menstruaci. Ale jestli byl sex s obouma ve stejnou dobu tak to teď nezjistís. Úplně přesně na den to nezjistí ani doktor nejlepším ultrazvukem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Modrásek modrý
31.5.20 09:54

Bohužel, pokud jsi měla nechráněný sex s oběma v rozmezí několika dnů, neurčíš spolehlivě podle stáří plodu otce dítěte, to není možné. Takže buď s tou nejistotou musíš žít, nebo to určit po porodu nebo jít na přerušení.

• Citovat
  • Nahlásit
5860
31.5.20 09:55

Věrně miluji…no jistě 8) jak píšou holky. Jistotu dá až test DNA :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54061
31.5.20 09:57

Pokud byl v rozmezí týden před až týden po od toho víkendu styk s tím, koho tak věrně miluješ, tak ne, s takovouhle přesností to určit nelze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
31.5.20 09:58

Pokud byl mezi styky tak tyden rozdil, zkusila bych zjistit kdy byla ovulace. To by mohlo mnohe vysvetlit, presto jediny jisty zpusob jak to zjistit je test z dna.
Jinak promin, ale ja teda nikdy nebyla tak opila, abych nemohla rict ne… Pokud te znamej doslova neznasilnil, tak je trochu blby hazet vsechnu vinu na nej, ono na sex musite byt dva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2046
31.5.20 10:03

Moralizovat nebudu. Osobně bych si ihned po zjištění vzala pilulku po… Už víš že jsi těhotná? Nebo čekáš na výsledek tt? Pilulku po lze vzít do tří dnů tuším. Nechápu proč jsi to nechala zajít až tak daleko… Navíc pokud jsi byla tak opilá že fakt nic nevíš jedna se spíše o znásilnění… Je to hnus! Využít situace a sexovat s někým kdo vlastně neví o světě je dobrý hnus od chlapa. Tomu se říká charakter. Kazdopadne ti nikdo přesně ani na utz neřekne kdy tedy k početí došlo na den přesně… Navíc většinou je to +- týden. Jde tedy orientačně zjistit kdy byla ovulace a podle styku zjistit pravděpodobnost otce. Záleží na délce cyklu a poslední MS.. Ale pokud jsi spala s dvěma muži v rozmezí několika dnů před ovulací tak je to 50:50 a prostě pomohou až testy DNA držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
31.5.20 10:04

Jo a ještě tak mimochodem když ti ten známý druhý den volal, že si není jisty proč sis nezasla pro pilulku po? Nevera je kazdyho věc, ať si dotyčný sáhne sám do svědomí, ale když už tak kondom je základ proti těhotenství a ochrana proti pohlavním chorobám i toho koho „věrně“ miluješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12002
31.5.20 10:16

Uf, to asi nezjistíš. Měla si hned po zaběhnout do lékárny, a nemusela si to tedˇřešit :nevim: Nedokážu si představit, jak moc si musela být opilá, že si ani sex nepamatuješ. Co to máš za kamarády, že využijí opilosti a tahají tě do postele? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
31.5.20 10:18

Ak si spala v jeden mesiac s oboma, nezistis, kto je otec. A prosim ta, trosku sebakritiky by ti nezaskodilo. Vsetku vinu hadzes na kamarata. Si za to rovnako zodpovedna. Nemoralizujem, ale lutujem tvojho priatela. Povies mu o tom, co sa stalo a ze dieta nemusi byt ani jeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 10:33

@JancaS84
Menstruace 17. - 22. duben, ovulace 3. - 5. května, to jsme se s přítelem pokoušeli. A 9. května jsem spala s tím druhým. Minulou sobotu jsem si dělala první test, ale ten nic neukázal. Až ten včerejší.
Moc mě to celé mrzí.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat