Potřebuji více sexu

Anonymní
15.1.20 11:10

Potřebuji více sexu

Ahoj. Potřebuji radu od zkušenějších. Jsem s přítelem 1,5 roku, jsme mladí (25). Když jsme spolu začínali, spali jsme spolu denně, někdy 2×, 3×. Byla na to chuť vždy a všude, venku, v autě, v autobuse, v kině… byla to zábava, chytil mě a bylo vše tak vášnivé. Samozřejmě postupem času se apetit snížil a uklidnili jsme se. Poslední týdny se mi to zda ale horší a horší… spime spolu tak 2× do týdne, přítel se udělá a mě nechá být. Já se na to vždy tak těším a pak ostrouhám. Je hrozné pasivní, predtim vždy začínal se sexem on, osahával mě a byl vášnivý. Teď se před nim nakrucuju já a nic, prý je unaveny. Já si sex neužili když bych si ho musela vynutit. Naposledy jsem mu to dělala pusou asi 15min, on ležel, ani na mě nesahl a řekl ať si na nej sednu.. tak jsem ho pusou dodelala protože jsem po takové době už přestala mít chuť na sex i na cokoliv jiného. Nemyslím ze bych za nás vztah nejak zošklivěla, naopak. Jinak je pritel skvělý, jen ten sex… nechci o tom s nim mluvit, chtěla bych se mu začít znovu poradně líbit.. je to pro mě dost důležité a bojím se, že se to ještě zhorší. Nebo je to jen takové Blbé období?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6678
15.1.20 11:13

Nechtít s ním o tom mluvit je na stejné úrovni, jako chtít zhubnout ale odmítnou přestat jíst pizzu 6× za den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Amnestovaný_vdovec
15.1.20 11:14
@Lalelale píše:
Nechtít s ním o tom mluvit je na stejné úrovni, jako chtít zhubnout ale odmítnou přestat jíst pizzu 6× za den.

Nemělo by to být obráceně? Chtít přibrat, ale odmítat jíst? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 11:16

@Lalelale špatně jsem to napsala… nejdřív bych s tím chtěla něco zkusit udělat, než bych s ním o tom začala mluvit. Vím, ze mi řekne, ze je Jen unavený teď. chtela bych ho nějak vyprovokovat aby proste zase chtěl

• Nahlásit
  • Citovat
12697
15.1.20 11:17

No nevim, mne neprijde hodny, kdy je mu jedno, ze ty z toho nic nemas. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11285
15.1.20 11:19

Musíš mu to říct. Ne naznačovat, ne předpokládat že to pochopí. Ne vymýšlet nějaké magické rituály či kdoví co.

Je potřeba jasně, neagresivně, bez výčitek umět sdělit co potřebuješ.

V okamžiku kdy po té co bude jasně vědět co potřebuješ a bude tvoje potřeby ingorovat a nebude se snažit najít nějaké řešení, tak nemá smysl si ho nechávat, protože pak to není partnerství, ale on tě má na nějaký servis, ale ani za to neplatí, natož aby dával do vztahu stejné množství energie, jako ty.

Příspěvek upraven 15.01.20 v 11:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 11:22

Čeho je moc toho je příliž, třeba to teď poznal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6678
15.1.20 11:23
@Amnestovaný_vdovec píše:
Nemělo by to být obráceně? Chtít přibrat, ale odmítat jíst? 8o

Proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6678
15.1.20 11:23
@Ou píše:
Musíš mu to říct. Ne naznačovat, ne předpokládat že to pochopí. Ne vymýšlet nějaké magické rituály či kdoví co.

V okamžiku kdy po té co bude jasně vědět co potřebuješ a bude tvoje potřeby ingorovat a nebude se snažit najít nějaké řešení, tak nemá smysl si ho nechávat, protože pak to není partnerství, ale on tě má na nějaký servis, ale ani za to neplatí, natož aby dával do vztahu stejné množství energie, jako ty.

Přesně tak, zvlášť ten poslední odstavec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 11:25

Z čeho je unavený?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11285
15.1.20 11:27

Jinak to že frekvence sexu opadává je v dlouhodobém vztahu zcela normální, stejně tak že on nejspíš bude mít kombinaci nějaké přehršla práce, starostí a mizerného životního stylu a první na čem se to projevuje je jeho potence.

Součástí řešení je že ty porozumíš i jeho potřebám a společně budete hledat jak najít cestu, abyse byli spokojení oba.

Ale první krok je naučit se vyjadřovat vlastní potřeby, tak aby to ten druhý slyšel a neměl potřebu se bránit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 11:28
@Ou píše:

Neignoruje úplně mé potřeby. Samozřejmě mi taky dělá dobře, ale ne pořad jako já. Jednou za čas orgasmus mám, ale se udělá dřív, neřeší ze já nic…Já se snažím a když pak vidím, že jemu jsem já jedno hodně mě to mrzí. Zkusím to s nim tedy dnes probrat… nechtěla jsem protože si myslím ze on to vše ví, jen to neřeší a asi by mě zo mrzelo ještě víc mít to pak potvrzene

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 11:30
@Ou píše:
Jinak to že frekvence sexu opadává je v dlouhodobém vztahu zcela normální, stejně tak že on nejspíš bude mít kombinaci nějaké přehršla práce, starostí a mizerného životního stylu a první na čem se to projevuje je jeho potence.

Součástí řešení je že ty porozumíš i jeho potřebám a společně budete hledat jak najít cestu, abyse byli spokojení oba.

Ale první krok je naučit se vyjadřovat vlastní potřeby, tak aby to ten druhý slyšel a neměl potřebu se bránit.

To máš pravdu. V praci toho má teď dost, životní styl nic moc. Jen s tím dlouhodobým vztahem si nejsem moc jistá… 1,5 roku není moc. Nejsme manžele 40let ani nám není 50. Jsme mladí, zdraví, mame si užívat a já bych chtěla

• Nahlásit
  • Citovat
10701
15.1.20 11:31

No budeš mu to muset říct, narovinu :nevim: Mě by ani nevadila ta frekvence, to se mi zdá, že na 2× týdně si v pohodě zvykneš, spíš ale ten jeho nezájem a neochota udělat taky tobě dobře. Pokud jediná jeho výmluva je, že je unavenej, tak se holt milujte ráno nebo hned po příchodu z práce, nenechávejte to na večer. Co dělá za práci, že je tak grogy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20109
15.1.20 11:34

Každý den jedna diskuze na takové téma. Erekce na slunci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama