Změnil se, mám se s ním rozejít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 19:36
potřebujji asi se vypovídat nebo poradit?

Ahojky, potřebovala bych proadit nebo se i vypovídat, je mi skoro 20 let, mám přitele v prosinci dva roky, vidíme se jen o víkendech, poslední dobou se přítel dost změnil, pořád tvrí jak mě miluje, i já jeho a moc, ale nedokazuje nic nechová se ke mě jak kdyby mu na mě záleželo, za celé dva roky jsme nikde nebyli, nic celkově nezažili, chová se někdy až egoisticky, namyšleně,,strašně mě to na jednu stranu mrzí a na druhou štve, minulý víkend měl volno, psala jsem mu že bychom mohli zajít na bowlink, a on že bychom mohli že o tom popřemýšlí, v týdnu už couvl a nikam jsme nakonec nešli, ted ale v sobotu po práci jde najednou na painball(pardon nevím jak se to píše) a že už je to podruhé, že chodí přeci každý měsíc s klukama z oráce a že je to jen na hodinu, říkala jsem mu že bowlink je taky na hodinu a on že to stojí jen 150 kč a že mu to zaplatí kamoš co s ním bydlí, z páce, říám že bowlink by stál taky jen 150 (na pul semnou) celkově mi připadne, že semnou nikam nechce, prostě jde to do kytek potřebovala bych aby si uvědomil, co pro něj znamenám, ale to mě bylo řečeno že to poznám, až když se s ním rozejdu. Zda prostě mě bude chtít zpátky a uvědomí soi to, a když ne nestojí za to, je to muj první vztah, a nechtěla jsem ho ukončit ale opravdu to nedávám takové chování, já bych se rozkrájela, ale připadne mi že to táhnu sama. Ptám se asi na to, jak to prostě nějak zvládnout? Uvědomí si to ti chlapi pak? Až o ženu přijdou? Měli jste tak některý vztah vy? Jak jste na tom ted, Jak jste to zvládali? Máte lepšího přítele? Bojím se že už si nikoho nenajdu, že zustanu sama, že to prostě nedám. moc děkuju za každý názor, vím že mi tu každý řeknete že jsem ještě mladá, ale mám city, stejně jako starší člověk

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4733 příspěvků 23.11.17 19:40

No na to, že se někdo změní já nevěřím, takže si představ, že takhle budeš žít dalších x let. Když s tebou nechce trávit čas na začátku vztahu, tak jak to bude pokračovat? Proč by si takový vztah měla zvládnout? Není to jediný chlap na světě, tak hledej dál.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10802 příspěvků 23.11.17 19:43

Málokdo vydrží s prvním vztahem na celý život. Tudíž je otázka, jestli tě bere už jako jistotu, tak se ti nemusí tolik věnovat a nebo to horší…

Ale todle většinou končí blbě, promiň… můžes si o tom s nim promluvit a nebo jít o dům dál :nevim:

Černá vdova
Echt Kelišová 9050 příspěvků 23.11.17 19:44

Podle mě se nechce moc vážně vázat. Ty jsi mladá a on je taky určitě mladý.
Ve dvaceti letech se opravdu nemusíš obávat, že bys zůstala sama. Pro jedno kvítí slunce nesvítí, jeden odejde, jiný přijde.

Uživatel je onlineKarleon
Kelišová 5313 příspěvků 23.11.17 19:46

Možná prostě není co si uvědomovat… dej šanci jinému

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 23.11.17 20:11

Vyprdni se na něj, nemá to cenu. Ve dvaceti se nemusíš bát, že bys zůstala sama

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 20:15

Mela jsem přítele, taky z jeho strany zadna extra snaha, nikam sme nechodili, viděli sme se o víkendu, dokonce nechtěl jit ani na můj maturák! Nechtěla jsem se rozejít, mela sem ho rada a asi i to ze to byl první vážný vztah udělalo své… No dopadlo to rozchodem z jeho strany! A to pres SMS! A vis co se stalo? Me normálně spadnul kamen ze srdce… Bylo mi 19 a rok poté jsem poznala muže svého života ;) Nema smysl se trápit, jdi od něj, jestli spolu máte byt tak budete, třeba se mu to v hlavě rozlezi, jestli ne taky super. Poznáš jiného a lepšího :palec:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 23.11.17 21:17

Nemá to cenu, tohle je prostě konec, to se stává. Je to smutné, ale je to tak. Měla jsem to v tomhle věku podobně s přítelem, on už studoval VŠ a já byla ještě na gymplu, viděli jsme se jen o víkendech a pak to celý ztroskotalo přesně takhle. A víš co? Než jsem si začala s mým manželem v 27 letech tak jsem si užila ještě spoustu zábavy, sexu, lásky, ještě horších rozchodů.. a nelituju :kytka:

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 23.11.17 21:33

Proč marníš svuj drahocený čas s někým kdo tě o něj pouze připravuje a využívá tě? Na světě je kluků a holek nepočítaně. Ale přijít nato musíš sama protože jen ty můžeš udělat změnu.

Taťulda tří
Stálice 86 příspěvků 25.11.17 10:10

Pokud s ním zůstaneš, volně se tu přesuneš do rubrik…potíže v těhotenství…do­mácí násilí…hledám dobrého právníka…Ex mi nepřispívá na dítě. Aj.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >