Potřebuju asi vždycky srovnat

Anonymní
1.6.21 20:33

Potřebuju asi vždycky srovnat

Zdravím,

prosím, až zase budu „vstřícná“, tak někdo přijeďte a dejte mi pohlavek. Proč? S přítelem to hodně kvůli němu (vrátil se do svých letitých pohodlných kolejí) vyšumělo. Za poslední půlrok jsem ho viděla mezi dveřmi třikrát, ani nechtěl jít dál. Dost mě to trápí (pro zdejší detektivy - ano, už jsem sem psala o radu). Nějak se nemůžu porovnat s tím, že ještě před rokem a půl jsme se viděli i třikrát do týdne + víkend, pořád mluvil o tom, že dva musí něco společně dělat (to bylo sympatické).
Co se tsalo? V pátek v 17 hodin telefon - griluješ? No negrilovala jsem, ale měla jsem nakoupené maso. Takže že za dvě hodiny přijede a bylo jasno, že zůstane (děti nebyly domu, ale u ex). Tak rychle uklidit, protože momentálně prožívám náročné období (daně), tak v pátek bývám fakt utahaná a všude dost velký nepořádek. A strašlivě se mi nechtělo.
OK, gril, víno (on roztopil, zbytek vše já), pak detektivky, přespal, ráno snídaně a odjel.
Odpoledne telefon, že si asi bude muset kout settopbox, protože je volejbal a na ubytovně, kde normálně spí, je TV rozbitá, s otcem TV nechce sledovat. Nějak jsem vyměkla a řekla, ať přijede, že může koukat tady. On že se ozve. Volal v sedm, že jde. Tak rychle naložit maso (už jsem s ním nepočítala), jenže když přijel, tak řekl, že grilovat nechce, že je venku zima. Houby - chtěl koukat na TV. A já blbka honem vařila těstoviny. Celý den jsem dělala chlapské práce kolem domu, utahaná. A během večera se on prokecl, že už 14 dnů nespí na té ubytovně, protože je plná (když není, tak tam zadarmo spí, nemusí topit, uklízet, nic), takže spal už třikrát u bratra. Přitom má po babičce domek, ale tam si holt musí zatopit, uklidit a tak.
To mě tak naštvalo. Když má kde přespávat, tak jsem mu šumák, když nemá postel, tak se najednou objeví )ano, vím, dovolila jsem) a ještě kafrá - tohle chci, tohle nechci (myslím tu večeři). Ženy, muži, já jsem tak blbá, co s tím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2896
1.6.21 20:36

Nebýt blbá? ;)

Co chceš za radu? Necháš se využívat a víš o tom, buď ti to vadí nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
1.6.21 20:38

A jsi si jistá, že je to přítel? Viděla bych to spíš na kamaráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5531
1.6.21 20:38

Nebýt blbá. Však tě jen příšerně zneužívá a ty se necháš. Ty jsi tak zoufalá, že si nemůžeš najít jiného chlapa? Jednoho ex už máš, zase děláš stejné chyby? Je to nutné? Je nutné někomu dělat vola?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5426
1.6.21 20:40

Prosím adminku zveřejnit identitu anonyma. Je to jasný fake. Já netopím už od března.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5594
1.6.21 20:41

Přestat si stěžovat, začít používat mozek - jenže tohle za tebe nikdo neudělá :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Božislava píše:
Prosím adminku zveřejnit identitu anonyma. Je to jasný fake. Já netopím už od března.

My jsme přitápěli ještě minulý týden

• Citovat
  • Nahlásit
5594
@Božislava píše:

My topíme na baráku, ale žijeme v horách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381

@Božislava já synovi večer v pokojíku taky ještě zapínám topení. Je zima a máme rádi teplo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2896
1.6.21 20:42
@Božislava píše:

A já topila na baráku o víkendu, no a?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11025

No co? Nebuď BLBÁ a pošli ho do háje. Fakt někoho takového potřebuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5426

A navíc když je mistroství v hokeji…Kdo by se díval na volejbal??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11025
1.6.21 20:44
@Božislava píše:

Tak to jsi otužilá, my topili ještě v sobotu. Podle topení poznáš fake jo?
Příště asponˇadmina označ chytrolínko, takhle to těžko uvidí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5531
1.6.21 20:45

@Božislava bydlíme v paneláku, stále nám topí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32127
1.6.21 20:49
@Anonymní píše:
Zdravím,prosím, až zase budu „vstřícná“, tak někdo přijeďte a dejte mi pohlavek. Proč? S přítelem to hodně kvůli němu (vrátil se do svých letitých pohodlných kolejí) vyšumělo. Za poslední půlrok jsem ho viděla mezi dveřmi třikrát, ani nechtěl jít dál. Dost mě to trápí (pro zdejší detektivy - ano, už jsem sem psala o radu). Nějak se nemůžu porovnat s tím, že ještě před rokem a půl jsme se viděli i třikrát do týdne + víkend, pořád mluvil o tom, že dva musí něco společně dělat (to bylo sympatické).
Co se tsalo? V pátek v 17 hodin telefon - griluješ? No negrilovala jsem, ale měla jsem nakoupené maso. Takže že za dvě hodiny přijede a bylo jasno, že zůstane (děti nebyly domu, ale u ex). Tak rychle uklidit, protože momentálně prožívám náročné období (daně), tak v pátek bývám fakt utahaná a všude dost velký nepořádek. A strašlivě se mi nechtělo.
OK, gril, víno (on roztopil, zbytek vše já), pak detektivky, přespal, ráno snídaně a odjel.
Odpoledne telefon, že si asi bude muset kout settopbox, protože je volejbal a na ubytovně, kde normálně spí, je TV rozbitá, s otcem TV nechce sledovat. Nějak jsem vyměkla a řekla, ať přijede, že může koukat tady. On že se ozve. Volal v sedm, že jde. Tak rychle naložit maso (už jsem s ním nepočítala), jenže když přijel, tak řekl, že grilovat nechce, že je venku zima. Houby - chtěl koukat na TV. A já blbka honem vařila těstoviny. Celý den jsem dělala chlapské práce kolem domu, utahaná. A během večera se on prokecl, že už 14 dnů nespí na té ubytovně, protože je plná (když není, tak tam zadarmo spí, nemusí topit, uklízet, nic), takže spal už třikrát u bratra. Přitom má po babičce domek, ale tam si holt musí zatopit, uklidit a tak.
To mě tak naštvalo. Když má kde přespávat, tak jsem mu šumák, když nemá postel, tak se najednou objeví )ano, vím, dovolila jsem) a ještě kafrá - tohle chci, tohle nechci (myslím tu večeři). Ženy, muži, já jsem tak blbá, co s tím?

Tak si ho nech hlavně na sex a v mezičase hledej někoho použitelnějšího na ty práce kolem domu atd. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat