Potřebuju k životu staršího muže

14
25.8.20 18:08

Potřebuju k životu staršího muže

Ahojky, nebudu vám lhát, už dlouhodobě jdu psychicky ke dnu, proto se potřebuji ocitnout v náručí někoho staršího, silného, životem zkušeného, obroušeného. Je mi 22 let a vyhovoval by mi muž, klidně i o 20 let nebo s perspektivní profesí, např. lékař, právník… Jsem také velice neprůbojná, to rovněž přiznám naplno. Má tu některá z vás podobné pocity? A povedlo se některé z vás takového muže získat? Ne, opravdu netrollím a myslím si, že se svým náklonem ke starším tu nebudu jediná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25.8.20 18:10

Jako že hledáš náhradního otce a pečovatele, který tě zabezpečí? A co kromě mladí nabízíš ty? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2569
25.8.20 18:11

Začni tím, že si zlepšíš vztahy s tátou, lze-li to.

Jak se tam mezi vším tím „starší, silnější, zkušenější“ ocitla ta „perspektivní profese“? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1720
25.8.20 18:12
@talush píše:
Ahojky, nebudu vám lhát, už dlouhodobě jdu psychicky ke dnu, proto se potřebuji ocitnout v náručí někoho staršího, silného, životem zkušeného, obroušeného. Je mi 22 let a vyhovoval by mi muž, klidně i o 20 let nebo s perspektivní profesí, např. lékař, právník… Jsem také velice neprůbojná, to rovněž přiznám naplno. Má tu některá z vás podobné pocity? A povedlo se některé z vás takového muže získat? Ne, opravdu netrollím a myslím si, že se svým náklonem ke starším tu nebudu jediná.

Takže jsi neschopná se o sebe postarat sama a hledáš zajištěného pečovatele. :pankac: Chuďátko :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1720
25.8.20 18:12
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4799
25.8.20 18:13

Co nabízís ty? Tak hlavne aby měl tučný konto :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26730
25.8.20 18:15

Dej si inzerat, urcite se nekdo objevi. Mela bys byt teda hezka :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2361
25.8.20 18:16
@MrsNorris píše:
Začni tím, že si zlepšíš vztahy s tátou, lze-li to.Jak se tam mezi vším tím „starší, silnější, zkušenější“ ocitla ta „perspektivní profese“? :P

Protože starší a zkušenější může být i bezdomovec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7184
25.8.20 18:24

@akavi Ještě bych doplnila, že ta perspektiva tam budou také :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
25.8.20 18:26

Přesně, tohle svědčí o narušeném vztahu s otcem. Začal bych tam. Pak se spousta věcí změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2361
25.8.20 18:26
@Plmo píše:
@akavi Ještě bych doplnila, že ta perspektiva tam budou také :mrgreen:

Jo. A životem obroušený by taky byl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
25.8.20 18:27
@talush píše:

Holčičko nejsi Ty tak trochu víc než neprůbojné chůďátko vyčůraná zlatokopka :think:?
Prý „náklon“ ke starším :mrgreen: Vidím to spíš na „náklon“ k tučným kontům :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26730
25.8.20 18:28
@prokr píše:
Holčičko nejsi Ty tak trochu víc než neprůbojné chůďátko vyčůraná zlatokopka :think:?
Prý „náklon“ ke starším :mrgreen: Vidím to spíš na „náklon“ k tučným kontům :D

A kdyby? Kdyz najde k sobe odpovidajici partii, tak je vse v poradku, ne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3945
25.8.20 18:40

Vždyť je to jedno, i kdyby hledala jen prachy a prestiž. Každý má právo hledat si protějšek podle preferencí :nevim: Třeba ho najde a budou mít šťastný život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
25.8.20 18:41
@PaníKadrnožková píše:
A kdyby? Kdyz najde k sobe odpovidajici partii, tak je vse v poradku, ne :think:

To jo :D Ale nemusí tady ze sebe dělat křehkou chudinku, která potřebuje ochranitelskou náruč, když patrně mnohem víc potřebuje něčí zdroje :mrgreen:.A mmch. nemyslím si, že s tímto způsobem vyjadřování budou zástupy právníků a lékařů stát frontu, ale to sem teď nepatří :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama