Potřebuju najít sebe sama – rozchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Seiferos
Povídálka 18 příspěvků 10.05.19 15:32
Potrebuju najít sam sebe, ROZCHOD

Dobrý den ženy, mám na Vás dotaz co dělat či jak se chovat. Já (27) jsem s pritelem (30)cizinec 3 roky spolu a máme 2 letou dcerku. Celý na vztah je celkem komplikovaný. Pristehovala jsem se za pritelem do zahranici, ale během 3 roku jsme se už 3× stěhovali. Nemáme stabilní zázemí, jelikoz pracuje jen pritel a já jsem s malou doma, poněvadž nemáme hlídání, tak není vysoký příjem na to získat stabilní bydlení. Mezitím co jsme se stěhovali já byla i v cr s malou sama 2 měsíce, pac v ten moment nebyl byt a pritel bydlel u kamaráda. Takže celkem komplikované. Minuly rok jsme konečně našli v celku dobrý podnájem. Tak tady bydlíme, ale pritel mi minuly týden oznámil, ze se chce rozejít. Vše začalo tím, ze měl v práci ohlásit dovolenou, abychom jeli navstivit me rodiče do cr na 10dní, bavili jsme se i jaký datum všechno, ale jelikoz utekly 2 týdny od toho, co měl ohlásit v práci dovolenou a nic se nedělo. Zeptala jsem se v čem je problem, ze stále dovolenou nemá nahlasenou. A tak mi řekl, ze sefova je nemocná a zástupce řekl, ze to udělá a neudělal., takže zitra za nim zajde znovu. Druhy den co měl oznámit dovolenou mi napsal z prace, ze se neciti jet na dovolenou a ze bude nejlepší když já s dcerkou pojedu sama. Jelikoz moje rodina, počítala i sním atd. Řekla jsem mu ze nemusíme jet tedkom, ze můžeme i později, tak mi řekl ví je na tom, když pojedu sama? A tak jsem mu řekla, ze nic, ale preferuji jet jako rodina. Na to mi neřekl nic a po 2h mi přišla smska, ze si musí semnou promluvit, ale ze ti nebude jednoduchá konverzace. Jak přišel domu sdělil mi, ze se neciti ve své kůži, ze potřebuje čas pro sebe, budovat sebe aze nedokáže projevovat city, když nemiluje sám sebe. Také ze není sám ze sebou spokojený. Tak jsem se ho zeptala co jsem udelala špatně, řekl mi, ze to není veme, ale v nem. Byla to pro me rána do srdce, nevěděla jsem co říct. Tak jsem se ptala na otázky co napadne hned každého. Jestli někoho má? Řekl mi ze žádná žena v tom není, ze nemá pomyšlení na ženy.,ze chce byt jen sám. Nedokazala a porad nedokážu pochopit, ze zrovna my přes všechny překážky jsme vždy byli sylni a vše zvládli. Dále jsem se zeptala zda me miluje řekl, ze ano a ze vždy bude, ale ze už nejí zamilovaný. Sex máme tak 1-2× za týden. Řekl mi, ze me nevyhazuje, ze tady mužů byt do doby než si něco najdu a obvolam v cr.,pac tady sama s malou nemám budoucnost. Vše me všechno, tak štve. Na druhou stranu když, tak přemýšlím pritel chodí jen z prace domu, z domu do prace a jelikoz já tady nemám žádné kamarády taky nikde nechodí abych se prý necítila špatně. Nevim co mám dělat, ale jsem stále tady a bavíme se normálně spolu, srandujeme, sledujeme naše seriály společně.. večer me obijma a dává pusy jak jde do orace, jak přijde i během dne jak je doma. Spime spolu v jedné posteli, tulim se k němu a nic mu nevadí. Nerozumim tomu. Nevim co dělat. Chtěla jsem se o moji story s Vámi podělit a dostat nějakou radu co dělat, zda se tu dobu co jsem tady mám více snažit, nebo jak jeho city dostat zpátky. Nechci ho stratit, je to úžasný muž. Semtam jsem mu udelala nějaké překvapeni doma atd a to také mi řekl, ze delam pro něho veci a on je nějak neprocituje poslední dobou.. Je takový chladný, neříká me ze me miluje a sám od sebe me neobejme. Nevim co a kde se stala chyba, když už říká he je v nej, ale strašně me to bolí a neumim si ani na minutu představit bydlet bez něho sama s malou. Nevim co dělat!!Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinedivine woman
Extra třída :D 11542 příspěvků 10.05.19 15:35

Kecy v kleci. Má někoho jiného. Tyhle story o hledání sama sebe bych mu nežrala.

Seiferos
Povídálka 18 příspěvků 10.05.19 15:41

@divine woman :To si nemyslím, pac chodí jen do prace a domu. Začíná a konci vždy ve stejnou dobu a před práci a po práci mi vždy vola. Telefon má kdekoli položeny a je mi to moc blbe, ale nedalo mi to a podívala jsem se j do telefonu a nic tam nikde nemá. Tak vážně nevím

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 10.05.19 15:41

Hlavně jestli on nemá na to aby finančně zvládl bydlení tak mu jste na pritez. Vi ze ti rodina pomůže. On tak tak dává finance… má vás rad ale finančně to nedává a už se dusí jen z práce do práce…

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 10.05.19 15:42

Ono ne každý muž finančně zajistí ženu

arinecka
Kelišová 6158 příspěvků 10.05.19 15:42

@Seiferos Taky si myslím že bohužel někoho má :? Proč by chtěl být tak najednou sám, když vlastně žádné problémy nemáte :nevim: Vratˇse k rodině a uvidíš co dál, stejně asi jinou možnost nemáš, když píšeš že tam to pro tebe nemá budoucnost.

Marakuja
Kecalka 253 příspěvků 10.05.19 15:46
@divine woman píše:
Kecy v kleci. Má někoho jiného. Tyhle story o hledání sama sebe bych mu nežrala.

TAké si myslím to samé.

Seiferos
Povídálka 18 příspěvků 10.05.19 15:56

Pravé, ze my máme vysoké výdaje na bydlení a jak vše poplatime nezbyde nám na nějaké výlety či, tak a to nás aji hodně štve. A také vidím, ze i ho to hodně štve.. vím ze by chtěl chodit do fitka či jen tak něco koupit, ale bohužel nejsou peníze na to.,ale malá muže jít za půl roku do skolky a já do prace zase by to bylo jiné, to jsem mu taky řekla, ale videla jsem na nem, ze je pevné rozhodnutý. Měli jsme velmi dlouhou a otevřenou konverzaci. Také mi řekl, ze je ke me upřímný a říká mi pravdu. Ze je to v nem, ze má 30 let a nemá žádnou stabilitu nem ani byt nemá nic a, ze to takhle nejde, ze on ví, ze cr se budu mít s malou o hodně lip, ale já si to vůbec nedokážu představit bez nej, nechci ho ztratit. Tedkom mají přijít daně, takže mi řekl ze mi pomůže finančně vše zařídit, bude na malou platit co potrebuju. Moje otázka k němu zněla zda si umi představit me zit nějakým jiným muzem řekl mi po pravé ti řeknu, ze pokud té dokáže nějaký muž udělat šťastnější a zajistit té, tak ano. Nechápu já si nedokážu představit ho z jinou ženou. Pff. Po tom co mi řekl, ze chce vybudovat něco a cítit se dobre jsem se ho zeptala co s toho potom j budu mít, když on se bude cítit Dobre, ze jestli je možnost byt spolu a on mi řekl nemyslím si to tak. Tak já nevim mám v hlave úplně zmatek. Miluju ho moc i přes to, ze žijeme tak tak. Řekla jsem mu, ze jsme byli už od sebe a vždy jsme byli sylni a ze bych se ho nikdy nevzdála, ale ze jak vidím tak on ano a řekl mi ze se nás nevzdává, ale ze to vidí jako jedinou možnost, ze vždy tady byl pro všechny, vsem pomáhal, ale sám se necítil Dobre a teď to na nej vše dolehlo a je prý čas tedkom pro něho, ze to takhle chce a ze chápe ze me nežádá o pochopení, ale chce abych jeho rozhodnutí respektovala. Já už nevim co dal. Poradně nejim, jsem ve stresu porad přemýšlím jak to napravit, jak jeho city vrátit zpátky či jak mu pomoct

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1145 příspěvků 10.05.19 15:59

Nebo je gay a uz to nedokaze skryvat…

Seiferos
Povídálka 18 příspěvků 10.05.19 15:59
Seiferos
Povídálka 18 příspěvků 10.05.19 16:12

Co mužů pro to udělat? Citim aji s něho, ze jak me obejme děla to pro můj pocit, ale ne ze on to tak cítí, úplně me to ničí. Chci ho udělat šťastným, ale nevim jak@Lioness34

sediza
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 10.05.19 16:17

Asi pujdu proti proudu, ale me to přijde, jak kdyby mel deprese. Muj byvaly partner taky jednu dobu trpel depresí a vypadalo to trochu podobne. Ti lidi nejsou schopni milovat, je to nemoc. Je to daný hladinou serotoninu.

Marakuja
Kecalka 253 příspěvků 10.05.19 16:23
@sediza píše:
Asi pujdu proti proudu, ale me to přijde, jak kdyby mel deprese. Muj byvaly partner taky jednu dobu trpel depresí a vypadalo to trochu podobne. Ti lidi nejsou schopni milovat, je to nemoc. Je to daný hladinou serotoninu.

Proč by nebyli schopni milovat?

zrnko
Kecalka 488 příspěvků 10.05.19 16:27

Nevim, jake jsou jeho slutecne duvody. Rekla bych, ze ho nebaví rodina a chce zit mladeneckym zivotem.
Ja bych na druhou stranu byla rada, ze me pusti zpet do CR. Zname ty pripady, jak zeny nemuzou opustit zemi, ptz tk otec nedovoli a hrozi TO za unos a jine lahudky. Takze bych to vzala pragmaticky. Odjela a vyridila papiry ohledne dcery, jeho souhlas s vycestovanim a stehovanim do cr. Dokud je takto rozpolozen. Az si uvedomi, jak mu dcera chybi, muze zacit peklo.
Az to budes mit vyrizene, rekla bych mu, ze mu davam 3 mesice. Az uplynou, sejdete se a rozhodnete, co dal. Ale ze mu nezarucim, ze si behem te doby nenajdu nekoho jineho. Aby si nemyslel, ze budu ty 3 mesice sedet jak putka doma na zadku a cekat na jeho verdikt.

Seiferos
Povídálka 18 příspěvků 10.05.19 16:31

@sediza no je to možné, pac kdysy dávno se léčil na depresi a měl i psychologa, ale jak byl semnou ukazoval dokazoval mi lásku, sice ne jak bych si to já představovala, vetsinou vždy Pri sklenice vina či tak, ale i normálně, ale tedkom je to úplně takové chladné. Někdy mi dá pusu sám od sebe, ale vetsinou já. Nevíte ani jak me to uzira, sotva co zavře dveře a jde do prace začnu myslet a užírat se v myšlenkách byt bez něho. Dam vám příklad, kdyz jsme spolu začali nechala jsem udělat pro nás stejně náramky..nosil je každý den jednou i je startil a byl s toho špatný, ale našli se. Nosil je nadále, ale sbírka už posilovala a visela na vlásku. Vím ze byli jeho oblíbené, tak jsem včera ze dvou náramků mu udelala jeden spravily jsem mu ho dala jsem mu ho ze slovy, ze jsem mu něco opravila a on je náramek jak dlouho to trvalo opravit? A pak už nic neřekl ani Dekuji, tak jsem se ho ptala zda se mu líbí a on ze Jo, ale visí v koupelně, nevim je úplně bez citu. Predtim než mi řekl ze se chce rozejít jsem taky pocitivala, ze mi nevyznava lásku jak bych chtěla, ale neřešila jsem to, každý nemá své dny, ale po nějaké době jsem mu to řekla jestli třeba nemá nutkání me sám od sebe obejmout či říct ze me miluje a on ze Jo, ale ze to děla jak to cítí. Tak nevim, z ničeho nic začal bych chladný a takový plný starosti videla jsem ze se mu něco hodí c hlave a jak se ho zeptala řekl noc miláčku a dal mi pusu. Nevim jak mu mohu pomoct nechci se rozejít chci mu pomoct, ale jak mi řekl ze se chce rozejít řekla jsem mu ať tomu dá ještě šanci, ze vše zvládneme a řekl mi ze to tak nevidí jako já.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama