Potřebuju od vás vůbec poradit, když vím co nedělat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KoKoCoCo
Nováček 3 příspěvky 20.10.18 21:29
Potřebuju od vás vůbec poradit, když vím co nedělat

Zdravím :),
chodím sem už přes půl roku, sleduji Vaše životní příběhy a Vaše rady ostatním. Něčím jsem se i inspirovala a dneska jsem se rozhodla, že se sama potřebuji vypsat.

Vlastně ani nevím, co od toho očekávám, ale spíš potřebuji jen ujištění, abych neudělala to, co chci.

Před třemi lety jsem se rozešla s přítelem po dvouletém vztahu. Rozchod to byl velice bouřlivý a těžký, končilo to v plné zamilovanosti, padaly nehezká slova. Byli jsme ještě moc mladí (to jsme tedy i teď :D ani jednomu z nás ještě zdaleka není 30), neměli jsme možnosti, čas ani peníze na to, aby jsme si spolu mohli užívat čas naplno a hlavně nám nebylo přáno ze stran našich rodin a na tom to vlastně všechno ztroskotalo. Mysleli jsme si, jak jsme dospělí, ale nebylo tomu tak. Vím, že kdyby jsme se potkali teď, bylo by to úplně jiné.

A teď…dozvěděla jsem se, že dotyčný člověk, který tomu všemu bránil a naváděl ho proti mně, již není…a mě to hrozně motivuje k tomu, abych bývalému napsala. Celou tu dobu nejsme v žádném kontaktu, nevím jak teď vypadá, nevím co dělá. S rozchodem stále nejsem smířená a vím, že dneska jsme každý jinde..třeba by jsme si už ani tak nerozuměli, ale láká mě to :( :,( zase, kdyby chtěl, ozval by se přeci dávno sám

Reakce:

smajlik345
Kecalka 469 příspěvků 20.10.18 21:31
@KoKoCoCo píše:S rozchodem stále nejsem smířená a vím, že dneska jsme každý jinde..třeba by jsme si už ani tak nerozuměli, ale láká mě to :( :,( zase, kdyby chtěl, ozval by se přeci dávno sám

možna si to stejne říká on sám že kdyby jsi chtěla tak by jsi se ozvala. já bych se mu ozvala aspoň si vše vyříkáte a zůstanete kdyžtak kamoši..jinak mtě to bude užírat ještě dlouho

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 20.10.18 21:32

Jeho matka? Ne, po 3 letech bych nepsala, navíc pokud jste se nerozešli v dobrém.

Uživatel je onlineLimi123
Závislačka 3519 příspěvků 20.10.18 21:34

Take bych se asi ozvala… Nic za to nedas a nyni jste opravdu kazdy jinde, treba to tentokrat vyjde…

rozand
Závislačka 3133 příspěvků 20.10.18 21:36

@admin

Micaella22
Kecalka 415 příspěvků 20.10.18 21:42

Napis mu

lachtanice86
Kelišová 6419 příspěvků 20.10.18 21:59

@KoKoCoCo nepsala bych, proč taky

Russet
Extra třída :D 11645 příspěvků 20.10.18 22:12
@KoKoCoCo píše:
Zdravím :),
chodím sem už přes půl roku, sleduji Vaše životní příběhy a Vaše rady ostatním. Něčím jsem se i inspirovala a dneska jsem se rozhodla, že se sama potřebuji vypsat.

Vlastně ani nevím, co od toho očekávám, ale spíš potřebuji jen ujištění, abych neudělala to, co chci.

Před třemi lety jsem se rozešla s přítelem po dvouletém vztahu. Rozchod to byl velice bouřlivý a těžký, končilo to v plné zamilovanosti, padaly nehezká slova. Byli jsme ještě moc mladí (to jsme tedy i teď :D ani jednomu z nás ještě zdaleka není 30), neměli jsme možnosti, čas ani peníze na to, aby jsme si spolu mohli užívat čas naplno a hlavně nám nebylo přáno ze stran našich rodin a na tom to vlastně všechno ztroskotalo. Mysleli jsme si, jak jsme dospělí, ale nebylo tomu tak. Vím, že kdyby jsme se potkali teď, bylo by to úplně jiné.

A teď…dozvěděla jsem se, že dotyčný člověk, který tomu všemu bránil a naváděl ho proti mně, již není…a mě to hrozně motivuje k tomu, abych bývalému napsala. Celou tu dobu nejsme v žádném kontaktu, nevím jak teď vypadá, nevím co dělá. S rozchodem stále nejsem smířená a vím, že dneska jsme každý jinde..třeba by jsme si už ani tak nerozuměli, ale láká mě to :( :,( zase, kdyby chtěl, ozval by se přeci dávno sám

Jste každý jinde a on celou dobu nepocítil chuť tě kontaktovat. Myslím, že je na čase se dívat dopředu.

Celina
Závislačka 3325 příspěvků 20.10.18 22:18

@KoKoCoCo kolik ještě založíš diskusí na stejné téma?? :roll:

Hanyžka1
Stálice 70 příspěvků 20.10.18 22:24

Nepsala bych. Ale pokud to uděláš, abys měla klid, možná zjistíš, že z toho nic nebude a aspoň to v sobě definitivně uzavřeš a konečně se s tím dokážeš smířit.

KoKoCoCo
Nováček 3 příspěvky 20.10.18 22:48

@Celina
To samozřejmě nebyl záměr, ale stránky mi pořád hlásily, že toto téma už existuje :roll:

KoKoCoCo
Nováček 3 příspěvky 20.10.18 22:50

@smajlik345
Jo, ale vím, že já s ním nikdy nebudu moct být pouze kamarádka. A když se rozhodnu pro ten kontakt, tak jedině s očekáváním :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >