Potřebuju poradit. Andělé se mi snaží něco říct. Vyzná se někdo?

Anonymní
4.4.20 09:12

Potřebuju poradit. Andělé se mi snaží něco říct. Vyzná se někdo?

Ahoj, potřebuju poradit. Byla jsem před pár dny ve spojení s paní která cítí andělé s její pomocí jsem odhalila něco co jsem už dřív tušila a jen se mi to potvrdilo.
Ale dneska již druhou noc, si nedokážu zapamatovat sen. Vím jen o záblescích, září, duze a dnes někdo psal modrým písmem slovo chlapec.
Jsem si 100% jistá, že si někdo snaží něco říct. Ale neumím to " přečíst" přijmout. Dokázal by mi někdo pomoci?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8477
4.4.20 09:45

Nehul trávu před spaním ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
4.4.20 09:50
@Makca87 píše:
Nehul trávu před spaním ;).

Nejen před spaním. Ale celkově. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8817
4.4.20 09:56

Zkus se obrátit na tu paní, se kterou jsi mluvila. Sama mám zkušenost s Andělem, přestože jsem tyhle věci nikdy nebrala vážně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9628
4.4.20 10:10

@Paoloska jako s Pavlem Andělem? :mrgreen:
Promiň, blbej vtip.
Také bych se obrátila na tu paní.
Do budoucna bych radila se na to vykaslat :nevim:
A nehulit, vůbec! @AndreaNova @Makca87 :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 10:47

@Paoloska Já na tu paní právě kontakt už nemám. :think:… Jinak bych se ptala přímo ji.
Ale všimla jsem si, že i tu se občas něco takového napíše, tak jsem to zkusila.

• Nahlásit
  • Citovat
691
4.4.20 12:32

Říkají ti, ať začneš používat zdravý rozum

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8817
4.4.20 15:53

@g.sandova Ne, s Gustavem :mrgreen: (Anděl na horách). Vážně, duchařina a andělé mě nikdy nebrali, nikdy jsem se tím nezabývala, ale pak se TO prostě stalo. Zůstalo mi to jako vzpomínka a jistota, že se tyhle věci dějí. Víc to neřeším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9628
4.4.20 19:00

@Paoloska ten mě taky napadl. Já jsem vůči těmto věcem do určitě miry otevřená, ale zase tak noc o tom vědět nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
4.4.20 20:00

Píšete o tom snu, že jste si jistá, že se Vám jeho prostřednictvím „někdo snaží něco říct“. Zmíněni jsou andělé, díky nimž, jak uvádíte, jste už něco odhalila. V souvislosti s tím je zajímavá zmínka o „duze“, která se objevila v tom snu. Duha totiž připomíná řeckou bohyni duhy Íris, která byla jinak i poslicí bohů, zvěstovatelkou zpráv, pomocnicí a rádkyní. Íris bývala zobrazována s křídly, podobně jako andělé. V Tarotu je spojována s kartou Mírnost (také Střídmost), na které bývá zobrazována okřídlená žena. Tato karta představuje archetyp harmonie a jejím základním principem je sebekontrola. Karta je příslibem harmonie, smíru a nápravy. (Ve středověku znamenala Mírnost také uměřenost ve smyslu spotřeby alkoholu.) Karta Mírnost je také spojována s esoterickými významy čísel 14 a 5. Jinak podle starých řeckých snářů mělo vidění duhy ve snu značit něco blahodárného pro toho, kdo se ocitl ve velké nouzi nebo v nějakém jiném tísnivém postavení, v obtížných poměrech. Ten „chlapec“ by měl značit nějaké starosti. „Blesk“ spatřený ve snu býval zase obvykle vykládán jako znamení odchodu (nebo rozchodu, odloučení apod.). Duha by ale měla ohlašovat obrat k lepšímu, příznivou změnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1868
16.4.20 22:09

Andělé jsou buď ti, kteří slouží Bohu v nebi...

@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju poradit. Byla jsem před pár dny ve spojení s paní která cítí andělé s její pomocí jsem odhalila něco co jsem už dřív tušila a jen se mi to potvrdilo.
Ale dneska již druhou noc, si nedokážu zapamatovat sen. Vím jen o záblescích, září, duze a dnes někdo psal modrým písmem slovo chlapec.
Jsem si 100% jistá, že si někdo snaží něco říct. Ale neumím to " přečíst" přijmout. Dokázal by mi někdo pomoci?
.. anebo padlí andělé=démoni ti, kteří slouží satanovi v pekle a tady na zemi.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama