Potřebuju poradit ohledně kluka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 22:31

Potřebuju poradit ohledně kluka

Ahoj, potřebuju poradit a asi i povzbudit. Jsem v prváku a logicky jsme byli s ostatníma třídama na adapťáku, kde se mi zalíbil jeden kluk. Večer jsme byli s děckama z našich tříd venku na pingpongu a on si ke mně na chvíli sedl a podívali jsme si, fakt ale jen chvíli. Pak jsme měli tak tři oční kontakty a celkově jsme se kolem sebe ten večer dost motali- Je to ale dva (skoro tři) měsíce zpátky, a od té doby jsem ho ve škole viděla jen jednou… Našla jsem si přes jeho spolužáka se kterým se bavím ig a začala jsem ho sledovat, on ale nic… Možná je problém to, že na profilovce vypadám jinak než v reálu (rok stará fotka)..tak si mě nepamatuje nebo nedokáže přirovnat
No, myslela jsem, že to přejde, ale nemůžu na něj přestat myslet…
Aby jste byly v obraze holky, nikdy jsem neměla kluka- ani první pusu, prostě nic.. Takže nevím co a jak, a fakt si nevím rady, mám mu napsat? Bojím se, že to bude trapný, že si mě třeba nebude pamatovat a já budu působit vlezle, nebo mě třeba nepozná na profilu, já fakt nevím :?
Napište cokoliv co by jste dělaly, co třeba napsaly apod… děkujii :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2563
27.10.21 22:41

Nedělala bych nic a když se potkáte, tak se pozdravit, prohodit pár slov a pak se uvidí… ale jsem stará škola, kdy ig bylo scifi, takže bůh ví, jak to teď funguje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25584
27.10.21 23:10

Už za mého mládí existovaly mobily a nebyl problém na dotyčného sehnat číslo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 23:19

Vždyť jsem psala, že na něj mám ig (instagram), tam jdou posílat i zprávy a volat..
Z.

• Citovat
  • Nahlásit
25584
27.10.21 23:20
@Anonymní píše:
Vždyť jsem psala, že na něj mám ig (instagram), tam jdou posílat i zprávy a volat..
Z.

No tak mu napiš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36954
27.10.21 23:25
@Anonymní píše:
Z.

Tak mu napiš. Co horšího se stane, když si bude myslet, že dolejzáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14622
27.10.21 23:36

Máš dvě možnosti, buď mu napiš na instagramu a uvidíš co a jak nebo počkej až ho ve škole potkáš a pozdrav ho a prohoďte pár slov.
Záleží jak moc jsi stydlivá. Nejjednodušší bude ten IG.
Ale zkusila bych to, za to nic nedáš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat