Potřebuju poradit ohledně sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 23:09
Potřebuju poradit ohledně sexu.

Ahoj holky, potřebuji radu.
Je mi 18 a sem stále panna.
Mám už půl roku přítele kterého miluji a on miluje mě, včera mi řekl že by semnou chtěl spát, ale bojím se.
BOJÍM se že mě to bude bolet, nebo že ještě není ta pravá chvíle :think:
Poraďte prosím :nevim: :think: :mavam:

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 26.05.19 23:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuji radu.
Je mi 18 a sem stále panna.
Mám už půl roku přítele kterého miluji a on miluje mě, včera mi řekl že by semnou chtěl spát, ale bojím se.
BOJÍM se že mě to bude bolet, nebo že ještě není ta pravá chvíle :think:
Poraďte prosím :nevim: :think: :mavam:

Jestli se bojíš, ten pravý čas ještě nenastal. Není nic trapného na tom, že jsi v 18 panna.

NikyNikyNiky15
Povídálka 16 příspěvků 26.05.19 23:32

Já myslím, že se není čeho bát :) Každá si poprvím musí projít, pokud v budoucnu chce rodinu. A přijít o to v osmnácti letech? Znám holky, který jsou panny v pětadvaceti a nikdo je za to nesoudí, jen pro ně něpřišel ten správný okamžik. Hlavně bych nic neuspěchala. No a pokud se opravdu hodně bojíš, nějaký to vínko neuškodí ne :blush:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 27.05.19 00:10

Nehrot to kvuli priteli. Pokud se na to jeste necitis tak to nedelej.

Božislava
Závislačka 3069 příspěvků 27.05.19 03:13

Počkej si až ti bude 21. Ani do pusy to nedávej. Když bude nálehat, tak ať strčí penis na plocho mezi půlky tvého zadečku a ty ty půlky přimáčkni k sobě. Nejedná se o penetraci. To mu musí stačit. :hug: Hodně štěstí!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 06:37

Nepíšeš, to stěžejní - jestli ty s ním chceš mít sex nebo ne, to z příspěvku není poznat.. Pokud jsi s ním půl roku a miluješ ho, jak tvrdíš, tak mu normálně řekneš svoje obavy, proberete to a uvidíte… Mně teda přijde půl roku už celkem hodně, stejnou dobu vydržel i můj přítel čekat, ale mně bylo 16, jemu 17. A proběhlo už alespoň nějaké mazlení jako začátek? Mělo by to být něco hezkého a ne něco, z čeho máš panickou hrůzu (ano poprvé to možná lehce bolí, ale když to člověk chce a je vzrušený, tak prostě je to fajn :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 06:39

Vždy jsem se bála intimností dokonce i líbání. Bolesti jsem se nikdy nebála, ale měla jsem strach z toho, že to nebudu umět :D. Až panický strach. Vždy, když se schylovalo k polibku, tak jsem ucukla. Také jsem si prošla obdobím, že být v 15 pannou je divné. Ně po 16. narozeninách mě to přestalo trápit. Chvíli na to jsem si našla přítele. Měl se mnou, co dělat, abych mu dala pusu, ale měla jsem v něm důvěru a nestyděla se před ním. Na soulož už jsem se vyloženě těšila, ale to už jsme měli další intimností za sebou. Pokud příteli věříš, tak se nemusíš ničeho bát. Pokud se bojíš bolesti, tak ta také nemusí být.

sonik8721
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 27.05.19 11:04

Pokud se bojíš a necitis se na to, tak mu to narovinu řekni…
Ale není se čeho bát, jak už někdo zmínil, udělejte si pěkný večer, otevřte vinko, uvolnis se…a když bude všechno v pohodě, budete se mazlit atd…budeš to chtít nakonec sama a pak? Pak už budeš chtít pořád :mrgreen: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama