Potrebuju poradit: ztracená důvěra v manželství

Anonymní
26.11.19 22:48

Potrebuju poradit : ztracená důvěra v manželství.

Ahoj, potrebuju poradit.
S manželem jsem 10 let, mame 2 krásné děti. Okolí o nás říká, že k sobě pasujeme jako hrnec k poličce. JENŽE :minulý rok(kratce po narození syna) jsem manželovi přišla na to, že si píše se svou ex, se kterou jim to z neznameho důvodu nevyšlo. To, že si s ni píše by mi až tak nevadilo jako to lhaní, že si s ní nepíše a mazání smsek.
Slíbil, že už to smskovani zrusil. Jenže teď, jsem to zjistila znovu… a normálně mi lhal do očí, jenže výpis telefonu mluvil jinak… Pritom kdyz se potkaji a jsem u toho já tak se ani nepozdravi, za to kdyz tam nejsem, tak to hned spolu komunikuji (mam to od vlastiho zdroje).
Teď mi v hlavě šrotuje otázka, proč??? Když jsem mu rekla, ze mi to neni příjemné…ale k certu s žárlenim… Šve me ta lež a a to „tajemno“ kolem toho.
Loni jsem mu vysvětlovala jak me to ponizilo, kdyz ji napsal, ze uz si s ní nemůže psat…a ted to udela znovu ????
Momentálně s ním nemůžu vyjít, všechno mi vadi, jsem podrážděná… Co si o tom myslíte? Nevěrný nebyl, chodi z práce domů a jinam nemá potřebu chodit.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Anonymní
26.11.19 22:51

Normálně bych řekla že to nic není, ale tím, že se ve tvé přítomnosti ani nepozdravi, dokazují, že tam něco je. Ať už je to třeba jen malování nebo smskovani… :( co s tím bohužel nevím. Co tak slycham tak zazrhnouzlt mu to nebude mít smysl. A to i vidíš sama…

• Nahlásit
955
26.11.19 22:54

Upřímně? Pokud bych se potkala s chlapem s kterým bych klidně,,jen,, laškovala, asi bych taky dělala, ze nic, kdyby u toho byl můj (manzel, pritel). Naopak, pokud by to byl pro mě už jen kamarád, normálně bych ho pozdravila a klidně i prohodila pár slov.
Nevím jestli jsem ti pomohla, jen můj názor :mavam:

• Nahlásit
206
26.11.19 23:25

Mam to podobne, pritel me kdysi se svoji ex podvedl, no ustali jsme to ale uz mu asi nikdy nebudu verit na 100%. Ono uz jen to, ze si s ni pise a maze, nesvedci nic dobreho..a kdyz bude chtit, vzdy se najde cesta jak podvyst, vim to pac jsem to zazila. Taky lhal lhal a az od ni jsem se vse dozvěděla pac chtela abych to vedela, chtela ho zpet. Nechapu, ze ty chlapi dokazou delat jakoby nic, me by zralo svedomi.

• Nahlásit
26.11.19 23:43

A jak to má ona?
Má někoho, děti?

• Nahlásit
27.11.19 06:09

@Soňa Baarova má děti, ale manželství je všelijaké… Šťastná rozhodně není

• Nahlásit
27.11.19 06:20

Tvůj manžel není tvůj majetek, abys mu říkala, co může a co ne…

• Nahlásit
20489
27.11.19 07:42
@Anonymní píše:
Ahoj, potrebuju poradit.
S manželem jsem 10 let, mame 2 krásné děti. Okolí o nás říká, že k sobě pasujeme jako hrnec k poličce. JENŽE :minulý rok(kratce po narození syna) jsem manželovi přišla na to, že si píše se svou ex, se kterou jim to z neznameho důvodu nevyšlo. To, že si s ni píše by mi až tak nevadilo jako to lhaní, že si s ní nepíše a mazání smsek.
Slíbil, že už to smskovani zrusil. Jenže teď, jsem to zjistila znovu… a normálně mi lhal do očí, jenže výpis telefonu mluvil jinak… Pritom kdyz se potkaji a jsem u toho já tak se ani nepozdravi, za to kdyz tam nejsem, tak to hned spolu komunikuji (mam to od vlastiho zdroje).
Teď mi v hlavě šrotuje otázka, proč??? Když jsem mu rekla, ze mi to neni příjemné…ale k certu s žárlenim… Šve me ta lež a a to „tajemno“ kolem toho.
Loni jsem mu vysvětlovala jak me to ponizilo, kdyz ji napsal, ze uz si s ní nemůže psat…a ted to udela znovu ????
Momentálně s ním nemůžu vyjít, všechno mi vadi, jsem podrážděná… Co si o tom myslíte? Nevěrný nebyl, chodi z práce domů a jinam nemá potřebu chodit.

Osobně bych si s ním sedla a řekla mu, že takhle ne. Ať ti tedy řekne co spolu řeší. Oni chlapi mají potřebu radit… :mrgreen: pokud ona třeba má doma problém a vypisuje mu, je chlap lehkou obětí…rád totiž vypadá zajímavě. No a varianta 2, až se potkáte všeci, rovnou jí říct, podívej, vím že si neustàle vypisujets tak tu nehrajte komedii, pokud máš potřebu něco probrat, dojdi k nám na kafe a proberem to. :D

• Nahlásit
27.11.19 08:47

@nakreslenypanacek takže si mam nechat srat na hlavu a nechat se ponozovat, jo? Hm… dobrý

• Nahlásit
27.11.19 09:17
@Nejakyanonymus píše:
@nakreslenypanacek takže si mam nechat srat na hlavu a nechat se ponozovat, jo? Hm… dobrý

Nemáš se nechat ponižovat… Čili, nebýt s takovým člověkem.

• Nahlásit
2250
27.11.19 09:37

Asi bych se ho zeptala, jestli mu nějaká cizí rajda stojí za rozpad manželství. Pak bych to nechala být a pokud by se jeho vypisování opakovalo, zabalila bych mu kufry. Ne kvůli ženské, z principu, ten chlap tě nerespektuje a z tvého trápení má akorát dobrý den. Když s někým jsem a miluji ho, záleží mi na tom jak se cítí a chci, aby byl co nejspokojenější.

• Nahlásit
914
27.11.19 10:10
@Anonymní píše:
JENŽE :minulý rok(kratce po narození syna) jsem manželovi přišla na to, že si píše se svou ex
Začátek pomalého rozpadu manželství…
@Kajuli píše:
Asi bych se ho zeptala, jestli mu nějaká cizí rajda stojí za rozpad manželství. Pak bych to nechala být a pokud by se jeho vypisování opakovalo, zabalila bych mu kufry. Ne kvůli ženské, z principu, ten chlap tě nerespektuje a z tvého trápení má akorát dobrý den. Když s někým jsem a miluji ho, záleží mi na tom jak se cítí a chci, aby byl co nejspokojenější.

Ne cizí rajda, ale doma to začalo. Tohle je důsledek.
Zakladatelko, skutečně o všem si s manželem v KLIDU bez dětí promluvit. Co ho k ní táhne, co mu doma chybí. Pak to lze zastavit…

• Nahlásit
2250
27.11.19 10:20

@mdvorak eh, takže vinu svalíme na zakladatelku? Najednou nečekaně nemá čas běhat kolem chlapa na 100%, tak chudáček bude psát nějaké fuchtli?
Klidnou rozmluvu bez dětí doporučuji taktéž, ale nemyslím si, že by jí ten formát řekl, proč tohle dělá, když je schopný dlouhodobě lhát a dělat že své ženy idiota

• Nahlásit
Anonymní
27.11.19 10:26
@Anonymní píše:
Nevěrný nebyl, chodi z práce domů a jinam nemá potřebu chodit.

Tomuhle se vzdycky smeju.. nevera se da zaridit klidne i v praci, ja jsem 2× spala se zenatym muzem primo v praci v konferencni mistnosti a za jinym jsem jela do jeho prace za ucelem se s nim vyspat, protoze jsme se tak domluvili. Kazda ma prace ma nejaky volny mistnosti, kancelare, nebo i WC, o takovych pripadech taky vim…
Anonym z pochopitelnych duvodu kvuli tomu, co jsem psala vyse.

Jinak to, ze si s ex pise, bych nevidela jako problem, ale to lhani tedy ano a i to, ze se spolu nebavi, kdyz tam jsi… je to divny. Asi bych mu rekla, ze jestli spolu nic nemaji, tak si snad mohou psat otevrene, ze ti nejvic vadi to mazani smsek? Aspon to by nejvic vadilo me. Pokud nema co skryvat a je to jen kamoska, tak kde je problem…?

• Nahlásit
914
27.11.19 10:32
@Kajuli píše:
@mdvorak eh, takže vinu svalíme na zakladatelku? Najednou nečekaně nemá čas běhat kolem chlapa na 100%, tak chudáček bude psát nějaké fuchtli?
Klidnou rozmluvu bez dětí doporučuji taktéž, ale nemyslím si, že by jí ten formát řekl, proč tohle dělá, když je schopný dlouhodobě lhát a dělat že své ženy idiota

Zklidni se. Vini jsou oba. Je to tady jak přes kopírák. Oba si pořídí mimčo, matka tak nějak pozapomene na otce a ten hledá brázdu vedle, až najde. Ochutná zakázaný ovoce a už to jede… :kytka: :mavam:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama