Potřebuju posunout menstruaci

438
17.7.13 20:26

potřebuju posunout menstruaci

Holky, pomoc…tento měsíc jsem to dostala asi o čtyři dny dřív a příští měsíc jedem s dcerkou na víkendové koupání do Itálie a tím, že to přišlo dřív, tak mi to asi vyjde tam a samozřejmě druhej, třetí den, kdy to mám nejvíc…prej je nějaká injekce na oddálení MS…nevíte o tom něco popř. cena atd.???
děkuji mooooc :kytka: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.7.13 20:29

Dojdi si na gyndu, dostaneš prášky a budeš je zobat, abys ji oddálila.
Cena už nevím, jen mi z nich bylo pěkně blbě, tak to raděj příště přežiju ms na cestách..

• Nahlásit
  • Citovat
3925
17.7.13 20:32

Na gyndě ti předepíšou Norethisteron. Zabírá parádně, ale další MS pro mě byla pekelně bolestivá :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
17.7.13 20:32

No to si děláš srandu, zase kvůli jednomu dnu se mi nechce trpět, aby mi pak bylo blbě…každopádně díky za radu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
17.7.13 20:33

Nech si na gyndě napsat Orgametril, nikdy me z nej nebylo zle. Jezdime k more casto a vzdy mi ty dny vyjdou na dovcu :), takze s Orgametrilem mam zkusenosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
17.7.13 20:33

Na oddálení MS se používají prášky Norethisteron, který předepíše dr.,ale řeknu ti, že jeden jedinej prášek semnou dobře zamával a už je nikdy nechci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364
17.7.13 20:34

Norethisteron, brala jsem ho dvakrát…akorát je pak menstruace vydatná a při braní jsem měla pleť jako puberták a nic ze sexu…a musí se začít brát brzy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
17.7.13 20:38

Brát HA je v tomhle případě vážně nejjednodušší :palec: Ale zkus ho, třeba ti to nic neudělá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22680
17.7.13 20:59

Taky mám dobrou zkušenost s Orgametrilem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
17.7.13 21:06
@SussieS píše:
Na gyndě ti předepíšou Norethisteron. Zabírá parádně, ale další MS pro mě byla pekelně bolestivá :,(

Zrovna jsem si tyto prášky nechala předepsat. Stály 100 Kč. Začnu je brát 5 dní před…stačí to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
17.7.13 21:09

@fontea ja po tech praskach vubec netrpela a ms jsem mela slabou. Ani nafoukla jsem nebyla. Me mela ms dojit presne na svatebni den. Po dobrani ms prisla druhy den, ani bolesti nic ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
17.7.13 21:10
@kometa32 píše:
Zrovna jsem si tyto prášky nechala předepsat. Stály 100 Kč. Začnu je brát 5 dní před…stačí to?

Radši si pořádně přečti příbalák, sama nevím už

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2760
17.7.13 21:38

@fontea ted jsem to tady na emiminu cetla nejake starsi diskuze.. a pry pomaha par dnu predtim jist hodne vitaminu C.. ze staci i citron atd.. budu teprve zkouset jestli to funguje :) ale nechci do sebe rvat nejake hormony

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aneta Opl
17.7.13 21:43

Norethisteron jsem taky brala, jakmile jsem vylezla na slunce, udělaly se mi na obličeji ne jebáky, ale přímo vředy :cert: A dávkování mi vypočítávala přímo doktorka.
Hlavně počítej s tím, že zákon schválnosti funguje, ať už to vypočítáš sebelíp :)

• Nahlásit
  • Citovat
14691
17.7.13 21:45

Tak pozor - brala jsem Norethisteron při IVF - sex po něm byl paráda :mrgreen:. A MS byla první tři dny mnohem slabší, pak se rozjela na dva dny, ale celkově spíš míň než víc. A špatně mi po něm nebylo, a to jsem na něj pila i alkohol. Akorát bacha, potom co jsem ho dobrala, tak dva dny před MS jsem měla PMS jako hrom. A to nikdy nemám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama