Potřebuju se dostat do jiného okresu Most Bílina

Anonymní
4.3.21 09:51

Potřebuju se dostat do jiného okresu Most Bílina

Prosím o radu. Dnes jdu na noční, manžel má denní a potřebovala bych dceru kolem 15h odvést k rodičům manžela. Jenže žijí v jiném okresu- já jsem z mostu, rodiče jsou z Bíliny. Co potřebuju k tomu, aby mě pustili? Pokud mě teda vůbec někdo bude stavět. Zítra odpoledne bych si pro ní zase potřebovala přijet.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.3.21 09:56

Asi dobrou výmluvu. Protože dceru k babiččce na hlídání oficiálně dát nesmíš. Ani kdyby žila ve stejném městě jako vy. Jak to máš s hlídáním udělat se mě neptej, já to nevymyslela. My „jezdíme k lékaři“.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 10:01
@Anonymní píše:
Asi dobrou výmluvu. Protože dceru k babiččce na hlídání oficiálně dát nesmíš. Ani kdyby žila ve stejném městě jako vy. Jak to máš s hlídáním udělat se mě neptej, já to nevymyslela. My „jezdíme k lékaři“.

Je to padlé na hlavu. Člověk aby si vymýšlel a lhal jen proto, aby mohl vidět své blízké. No asi vezmu kartičku od zubaře, dopíšu tam datum a pojedu. Do práce musím, čtyřletou dceru 3 hodiny samotnou doma nechat nemůžu. Hrozný.

• Citovat
  • Nahlásit
1022
4.3.21 10:20
@Anonymní píše:
Pozor, to není pravda. Pár dní zpět jsem četla že je to povolené ale nedoporučuje se to ,vzhledem k věkové skupině.
@Anonymní píše:
Je to padlé na hlavu. Člověk aby si vymýšlel a lhal jen proto, aby mohl vidět své blízké. No asi vezmu kartičku od zubaře, dopíšu tam datum a pojedu. Do práce musím, čtyřletou dceru 3 hodiny samotnou doma nechat nemůžu. Hrozný.

Normálně Čestné prohlášení že jedete předat dceru na hlídání. Hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
4.3.21 10:28

Normálně tam napište že tam jedete dceru odvést do konce tohoto opatření, pak pro ní jeďte a napište že si jí bereme domů že už tam je dlouho. Něco si vymyslete. Ale vyloženě zakázané to není. Já budu příští týden řešit to samé ale s tím že k nám na hlídání babička bude jezdit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
4.3.21 10:30
@Lucie1906 píše:
Normálně Čestné prohlášení že jedete předat dceru na hlídání. Hotovo.

Tak může, ale taky by tam děti na hlídání měly zůstat po celou dobu, co jsou uzavřené okresy.

@Anonymní píše:

Tak člověk si nemá vymýšlet a lhát, aby se viděl s blízkýma :nevim: proto to opatření je, aby se omezily kontakty a ne aby se zvedl prodej papírů, kvůli čestným prohlášením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1325
@Anonymní píše:

Ona celá ta pointa je v tom, že je teď právě vidět nesmíš.
Ale souhlasím, je to hloupost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52980

Stáhni si ten jejich ofiko formulář a zašktni tam kolonku nezbytná péče o dítě nebo tak nějak to tam je. A moc jim toho nepovídej, protože ofiko hlídání u babičky na 4 hodiny povolené není, teda aspoň ještě nedávno se tvářili, že tam máš dítě v sobotu odvézt a za tři týdny si vyzvednout, nevylučuju, že už je o zase jinak. Ale ta kolonka v tom formuláři je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
4.3.21 10:32
@Anonymní píše:
Prosím o radu. Dnes jdu na noční, manžel má denní a potřebovala bych dceru kolem 15h odvést k rodičům manžela. Jenže žijí v jiném okresu- já jsem z mostu, rodiče jsou z Bíliny. Co potřebuju k tomu, aby mě pustili? Pokud mě teda vůbec někdo bude stavět. Zítra odpoledne bych si pro ní zase potřebovala přijet.

To normálně jde, je to jen doporučení. Stačí si vypsat čestný prohlášení a tam uvést důvod a nebo si vytisknout to druhý lejstro a zaškrtnout v tomto případě druhý řádek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
4.3.21 10:33
@ugluk píše:
Stáhni si ten jejich ofiko formulář a zašktni tam kolonku nezbytná péče o dítě nebo tak nějak to tam je. A moc jim toho nepovídej, protože ofiko hlídání u babičky na 4 hodiny povolené není, teda aspoň ještě nedávno se tvářili, že tam máš dítě v sobotu odvézt a za tři týdny si vyzvednout, nevylučuju, že už je o zase jinak. Ale ta kolonka v tom formuláři je.

Přesně, hned druhá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 11:04

Ja jsem u rodičů a budu tady nechávat malého od neděle na pět dni, žijí v jiném okrese. Pak se pro nej vrátím a pojedeme zpět do svého okresu. Nejspíš cestou do svého okresu napisu prohlášení ze jsem se starala o rodiče a cestou zpět ze si jedu pro malého který je tu na hlídání. Z takovýchto důvodu te musí pustit.

• Citovat
  • Nahlásit
5241
4.3.21 11:13

Normálně v tom formuláři zaškrtni zajištění péče o děti, zajištění nezbytných potřeb pro jinou osobu. Pod to hlídání spadá a do výjimek z omezení se vejdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
4.3.21 11:27

@Rive Tak vzhledem k tomu že jsou zavřené školky tak co ti rodiče mají dělat? Prostě nezbývá nic jiného než lhát když potřebuji hlídání pro dítě, člověk je rád že v téhle době může pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7274
4.3.21 12:09
@Anonymní píše:

Vyplň si,,bumážku" a kdyby tě náhodou stavěli (což na takových 80% nebudou), tak jim řekni situaci dle pravdy. Věřím, že jsou to lidi a nebudeš mít zrovna tu smůlu, že narazíš na debila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52980
4.3.21 16:32

@Premek_Orac tak co nás stavěli, v podstatě o žádný vysvětlení nestáli. Stačil jim správně vyplněnej papír, zaškrtnutej důvod, občanka, řidičák, předložit, zkontrolovat, v pořádku, poděkovat, šťastnou cestu. Žádný další důkazy nepotřebovali, ono k takovým „nákup rodičům v karanténě“ a pod. se poskytují dost blbě, proto čestný prohlášení. Jo, asi kdybychom jeli s autem zaskládaným lyžema s celou rodinou a psem směr Špindl, asi by ty rodiče v karanténě chtěli vysvětlit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat