Potřebuju se už probrat! Cítím se citově vyprahlá

Anonymní
20.2.20 12:54

Potřebuju se už probrat!

Ahoj holky, pisu sem uz hlavne proto, abyste mne otevrely oci a rekly, jaka jsem fakt slepice. Takze smele do toho. Je to dva roky, co jsem poznala ted uz expartnera. Seznamili jsme se v praci. Byla to laska na prvni pohled. Ale hned od zacatku bylo vsechno divny, jiny, nez jsem zvykla…prvni rok jsem ho musela neustale tlacit k tomu, aby me alespon chtel videt…aby semnou stravil vikend apod…po roce, co jsem to pomalu zacala vzdavat a rekla si, ze me to za to nestoji, se mu najednou asi rozsvitilo a zacali jsme spolu ofiko chodit, dvakrat byli na dovolene, jednou sami a jednou s mojema detma. Jezdili na vylety, zkratka toto krasne obdobi trvalo 4 mesice, kdy uz jsme resili spolecne bydleni apod. Najednou zas prisel s tim, ze vlastne nevi a rozesli jsme se celkem osklive…je to pul roku od rozchodu a my stale udrzovali kontakt, tvrdil jak chce byt pritel, jak o me nechce prijit uplne, ze chce vedet co delam, jak se mam apod., nejhorsi je ze jsme kolegove a tak jsme meli i spolecne tema k hovorum…obcas jsme se o vikendu videli a udelali si ho krasnej, v tu chvili byl stastnej a spokojenej, hladil me, objimal, staral se o me…ale pak zas nevedel jestli semnou chce byt…minuly tyden jsem rekla ze to dele nedam a ze koncim, ze vikendy jsou fajn ale ja ho nemuzu porad do neceho nutit a premlouvat, aby semnou byl, tvrdi jak me ma rad ale nici nas to oba…prijdu si jak pubertacka coz uz davno nejsem…a ted to hlavni, ja jsem z toho totalne v prdeli, i kdyz racionalne vim, ze to byla blbost vsechno…zas byych chtela aspon ty vikendy v domeni, ze si to treba uvedomi a bude semnou jednou chtit byt…pritom vim, ze to zadnou perspektivu nema, jsem objednana k psycholozce, protoze sama to nedavam, brecim kudy chodim, nervove jsme na dne…jak zapomenout kdyz mam dojem, ze se uz nikdy nezamiluju??Predtim jsem zila x let v partnersgtvi bez lasky a tak jsem asi citove totalne vyprahla…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15083
20.2.20 13:04

Tak slepice nejsi, jenom nemáš štěstí na vztahy. Od tohohle chlapa prostě nemůžeš čekat nic vážného, buď se spokojíš s občasným rozptýlením, nebo se na něj vyprdni, dej se dohromady a hledej jinde. Ono určitě někde čeká někdo mnohem lepší, kdo bude chtít plnohodnotný vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8508
20.2.20 13:04

On se asi prostě nechce vázat, chce být kamarád s výhodama. Jenže tohle musí vyhovovat oboum, a tobě tohle nevyhovuje a trápí tě to. Asi nejlepší by bylo to prostě rozseknout, buď spolu normálně žít, nebo se rozejít :nevim: On má taky děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2862
20.2.20 13:05

A on má děti? On je rozvedený nebo má nějaké závazky, či je nějak nemocný..zkus popsat spíše jeho, protože to jeho chování je zvláštní..buď má nějaké psychické problémy a neví si sám se sebou rady, anebo má k tobě třeba i někoho jiného, nebo prostě neví co chce, ale defakto to odnášíš hlavně ty. Pokud se v tomto vztahu necítíš dobře, odejdi. Ale nechtěj se k němu už vracet, uleví se ti, jen ty začátky nebudou lehké. Není lehké odmítat něco co nám krátkodobě dává pocit štěstí, to máš jak s čokoládou, chutná ti, ale když jí sníš moc ztloustneš. Ho máš ráda, ale ničí tě. Pokud nepříjdeš na to, v čem je u něj problém a proč se tak chová, tak od něj fakt odejdi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 13:12
@snee píše:
A on má děti? On je rozvedený nebo má nějaké závazky, či je nějak nemocný..zkus popsat spíše jeho, protože to jeho chování je zvláštní..buď má nějaké psychické problémy a neví si sám se sebou rady, anebo má k tobě třeba i někoho jiného, nebo prostě neví co chce, ale defakto to odnášíš hlavně ty. Pokud se v tomto vztahu necítíš dobře, odejdi. Ale nechtěj se k němu už vracet, uleví se ti, jen ty začátky nebudou lehké. Není lehké odmítat něco co nám krátkodobě dává pocit štěstí, to máš jak s čokoládou, chutná ti, ale když jí sníš moc ztloustneš. Ho máš ráda, ale ničí tě. Pokud nepříjdeš na to, v čem je u něj problém a proč se tak chová, tak od něj fakt odejdi.

Nemá děti, je mu 31 a mě 33, předemnou neměl dlouho vztah, v podstatě dle toho co popisoval neměl nikdy plnohodnotný vztah, jeden měl 4 roky, dva roky spolu chodili jen na kafe ale nikdy nikde spolu nebyli, pak spolu uz jen spali…pote nejake pulrocni vztahy…zije sam uz nekolik let, na stridani holek nikdy nebyl…jedine co dela tak porad pracuje, pry ho to zamestnava, aby nemusel na nic myslet a nic resit…kdyz jsme spolu byli, tak jsem citila ze me ma rad, ze mu je krasne, to jsem si nenamlouvala ale z jheo chovani to fakt vycitila…proto to moje hlava nechce pochopit…kdyz jsem zatlacila a rekla ze bud vztah nebo nic, tak rekl ze neni pripravenej na plnohodnotnej vztah a ze ho tlacim…tlacim po dvou letech??

• Nahlásit
  • Citovat
2862
20.2.20 13:18
@Anonymní píše:
Nemá děti, je mu 31 a mě 33, předemnou neměl dlouho vztah, v podstatě dle toho co popisoval neměl nikdy plnohodnotný vztah, jeden měl 4 roky, dva roky spolu chodili jen na kafe ale nikdy nikde spolu nebyli, pak spolu uz jen spali…pote nejake pulrocni vztahy…zije sam uz nekolik let, na stridani holek nikdy nebyl…jedine co dela tak porad pracuje, pry ho to zamestnava, aby nemusel na nic myslet a nic resit…kdyz jsme spolu byli, tak jsem citila ze me ma rad, ze mu je krasne, to jsem si nenamlouvala ale z jheo chovani to fakt vycitila…proto to moje hlava nechce pochopit…kdyz jsem zatlacila a rekla ze bud vztah nebo nic, tak rekl ze neni pripravenej na plnohodnotnej vztah a ze ho tlacim…tlacim po dvou letech??

v jeho letech by měl být už zralý na dlouhodobý vztah..ale tohle bude ten typ, co nikdy nebude mít děti a ženský bude mít vždycky jen tak na chvilku, protože chce být jakoby „volný“. Není ve znamení střelce nebo vodnáře? (ale to je jen tak bokem :mrgreen: ) dej mu nůž na krk, buď teda spolu budete na vážno anebo nic a ty se poohlédni někde jinde, teda pokud si na toto co s ním máš nechceš zvyknout ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1165
20.2.20 13:21

Mám kamaráda co je na tom stejně 40 let, pár rádoby vztahů. Touží po ženě i rodině, ale vždy se chová podobně jako ten tvůj. On to má tak že mu začne něco vadit na dotyčné a nechce z toho důvodu jít do toho dál.. Jo víkend to ještě jo..
Prostě povaha sobec hledající dokonalost.. Sám to už uznal ale změnit to nedokáže..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 13:22
@snee píše:
v jeho letech by měl být už zralý na dlouhodobý vztah..ale tohle bude ten typ, co nikdy nebude mít děti a ženský bude mít vždycky jen tak na chvilku, protože chce být jakoby „volný“. Není ve znamení střelce nebo vodnáře? (ale to je jen tak bokem :mrgreen: ) dej mu nůž na krk, buď teda spolu budete na vážno anebo nic a ty se poohlédni někde jinde, teda pokud si na toto co s ním máš nechceš zvyknout ;)

Nuz na krk jsem mu dala a nic…moznosti mel spoustu, tak jsem mu rekla ze uz takhle dal nemuzu, ze me to nici…byla jsem dva roky jak na horsky draze, jednou to vypadalo slibne a zahy vzal nohy na ramena, ve chvili kdy jsem se z toho dostavala, to zacalo znovu…ale ted uz se neozyva par dni od doby, co jsem mu tohle rekla, takze mi to ulehcuje a ja se z toho snad brzo vyhrabu, je to takova nenaplnena laska a ja neumim jit dal…ale uz kvuli detem musim

• Nahlásit
  • Citovat
2862
20.2.20 13:27

Hlavně nevěš hlavu, není první ani poslední na světě, kterého potkáš. Toto ber jako zkušenost a naopak buď ráda..tady byla někde diskuze, kde se partner chtěl odejít od partnerky, ale bál se jí to říct, a ona přišla domů a kufry pryč, on pryč, co mohl si odvezl a jen, když mu volala napsal sms, že je konec..přitom ona si myslela, že je vše v pohodě, on to tak necítil. Takže toto je sice emočně teď náročný, ale alespoň víš, na čem jsi a nevracej se k němu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2862
20.2.20 13:29
@david85lbc píše:
Mám kamaráda co je na tom stejně 40 let, pár rádoby vztahů. Touží po ženě i rodině, ale vždy se chová podobně jako ten tvůj. On to má tak že mu začne něco vadit na dotyčné a nechce z toho důvodu jít do toho dál.. Jo víkend to ještě jo..
Prostě povaha sobec hledající dokonalost.. Sám to už uznal ale změnit to nedokáže..

jak chybí komunikace, tak to je v háji..kdo mu má vidět do hlavy, že :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
20.2.20 13:55

Asi bych se do práce hezky upravila, chodila ven s kámoškama, zkusila si najít nějakou známost… tady pšenka už nepokvete :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 14:07
@snee píše:
Hlavně nevěš hlavu, není první ani poslední na světě, kterého potkáš. Toto ber jako zkušenost a naopak buď ráda..tady byla někde diskuze, kde se partner chtěl odejít od partnerky, ale bál se jí to říct, a ona přišla domů a kufry pryč, on pryč, co mohl si odvezl a jen, když mu volala napsal sms, že je konec..přitom ona si myslela, že je vše v pohodě, on to tak necítil. Takže toto je sice emočně teď náročný, ale alespoň víš, na čem jsi a nevracej se k němu.

Nejak se nemuzu zbavit tech jeho reci, jak jsem ta na kterou celej zivot cekal, a ze jsme jedina se kterou se konecne neciti sam (paradox ze?)…jeste v zacatcich napsal 4 strankovej dopis s vyznanim, a pak zas vykyvy jak nemuze a jak to nejde a ze ma v hlave blok, protoze jsme se obcas pohadali…no jako musim se v tom prestat nimrat, jen jak ja nikdy nezazila takovy ty zamilovany doteky a zamilovanej sex tak me to stacilo aspon v tech chvilich, co me to daval on, jenze clovek chce casem vic a vic a boji se, ze s nikym jinym to uz nepozna

• Nahlásit
  • Citovat
227
20.2.20 14:14

Tak borec si chce uzit pohodovou babu a ne maminu co hleda tatinka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 14:18
@Andrewww píše:
Tak borec si chce uzit pohodovou babu a ne maminu co hleda tatinka…

Ja pro svoje deti rzhodne druhyho tatinka nehledala, jednoho maji, to ze jsem mama neznamena ze jsem pohodova? A mimo to deti ve stridavy peci, tak i toho casu bylo dost, jen ja ho mela, on ne…ale vsude se najde nekdo kdo si rejpne :)

• Nahlásit
  • Citovat
20.2.20 14:50

Kdyby s tebou chtěl žít a trávit s tebou více času, už by to udělal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama