Potřebuji si odpočinout od dětí

4307
25.5.20 18:50

Potrebuju si odpocinout od deti

Mam totalni ponorku. Treti mesic home office a vsechny deti doma. Mate to nekdo taky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10007
25.5.20 18:51

Proč nešlo aspon nějaké dítě do školy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4307
25.5.20 18:54
@boball píše:
Proč nešlo aspon nějaké dítě do školy?

mam vsechny na 2. stupni nebo na stredni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5043
25.5.20 18:55

@Do-not-touch A proč jsou doma? Školka i 1stupen je otevřený.. Nebo jestli jsou to větší děti, tak ty už jsou samostatné ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4307
25.5.20 18:59
@Alušáček píše:
@Do-not-touch A proč jsou doma? Školka i 1stupen je otevřený.. Nebo jestli jsou to větší děti, tak ty už jsou samostatné ne..

jsou samostatne, ale ponorku mam stejne. Vy to fakt nikdo nemate? Cely den bud varim, pracuju nebo se s nekym ucim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10007
25.5.20 19:00

@Do-not-touch tak to je naděje, že 8.6 se jich taky na chvilku zbavíš. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6451
25.5.20 19:02
@Do-not-touch píše:
Mam totalni ponorku. Treti mesic home office a vsechny deti doma. Mate to nekdo taky?

Vypadnout na půlden sama třeba na kolo nejde…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4307
25.5.20 19:03
@boball píše:
@Do-not-touch tak to je naděje, že 8.6 se jich taky na chvilku zbavíš. ;)

to zalezi na skole, umim si predstavit, ze pujdou jednou tydne na hodinu dve, pokud bude ucebna. Stredni jdou taky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10007
25.5.20 19:04

@Do-not-touch Jj,ted jsem to nějak přelétla na novinkách, tak tam koukni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4307
25.5.20 19:05
@Lucie_Sx píše:
Vypadnout na půlden sama třeba na kolo nejde…?

hajim si sobotu, ze nedelam nic do prace. Ale uvarit musim a za cely tyden se mi nakupi domacnost, uklid a pradlo. Jako jo, na dve hodiny vyrazim, ale vic nedam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
25.5.20 19:06

Mám dvě školkové, homeoffice, vaření, neustálý hluk… Začala jsem běhat, někdy se na to těším už od rána :mrgreen:, naštěstí dnes první den školky a… bylo doma konečně trochu nezvyklé a divné ticho :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13868
25.5.20 19:07

@Do-not-touch no a nemůžeš homoffice střídat s prací v kanceláři? pokud jsou děti na druhém stupni či na střední, tak by pár dní v týdnu doma zvládli. Mám dceru v sedmičce a v podstatě o ní nevím. Zato třeťák mi to dával vyžrat dokonale i za sestru :mrgreen: Ten už ale dnes nastoupil do školy. Kdybych nestřídala homeoffice s kanceláří, tak mám ponorku jak hrom a děti to asi ve zdraví nepřežijí. A s obědy jsme přešli na systém kombinace nákupu hotovek a dovážky z restaurací s domácí stravou. Já celkově vaření fakt neholduju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4307
25.5.20 19:07
@řeřicha píše:
Mám dvě školkové, homeoffice, vaření, neustálý hluk… Začala jsem běhat, někdy se na to těším už od rána :mrgreen:, naštěstí dnes první den školky a… bylo doma konečně trochu nezvyklé a divné ticho :lol:

taky jsem mela snahu behat, ale nejsem uolne zdrava, tak to pak uz neslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
706
25.5.20 19:10

Já to tak mám.. sice mám deti 3,5 let a 11 mesicu…ale skolka zavřená..a mela jsem taky ponorku…dnrska deti odjeli na týden k prarodičům…úleva úleva úleva :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4307
25.5.20 19:10
@nozu píše:
@Do-not-touch no a nemůžeš homoffice střídat s prací v kanceláři? pokud jsou děti na druhém stupni či na střední, tak by pár dní v týdnu doma zvládli. Mám dceru v sedmičce a v podstatě o ní nevím. Zato třeťák mi to dával vyžrat dokonale i za sestru :mrgreen: Ten už ale dnes nastoupil do školy. Kdybych nestřídala homeoffice s kanceláří, tak mám ponorku jak hrom a děti to asi ve zdraví nepřežijí. A s obědy jsme přešli na systém kombinace nákupu hotovek a dovážky z restaurací s domácí stravou. Já celkově vaření fakt neholduju.

ja varim celkem rada a hodne rada pecu, ale ted to je porad a kazdej den :zed:
Stridat nemuzu, mozna vyhledove.
Moji druhostupnovi jsou na zabiti, skolu na ne :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama