Potřebuju uklidnit - do červena zbarvený výtok

Anonymní
2.9.20 14:28

Potřebuju uklidnit-do červena zbarvený výtok

Ahoj, potřebuji asi jen trošku uklidnit nebo já vlastně ani nevím. Koncem jara jsem byla na vyšetření na gynekologii, ultrazvuk dělaný 2×, stěry taky, všechno prý v pořádku. Byla jsem odeslána na chirurgii, tam podotýkám, že ultrazvuk byl taky dělaný dvakrát a opět tam nic nebylo, plus rtg, to taky v pořádku a brali mi krev. Teď jsem se objednala na gynekolpgii znovu, jenomže až na říjen. Problém je, že jsem si teď všimla, že mám na kalhotkách lehce oranžovo červený výtok, ale jen trošku. Není to nijak moc, ale vyděsilo mě to. Na internetu jsem se samozřejmě dočetla o nádorech a tak, a jsem teď akorát v nervu z toho. Stalo se vám někomu něco podobného a nebo nevíte někdo čím to může být? Budu ráda za jakoukoliv odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
487
2.9.20 14:56

Ve mně takhle zůstávaly kousky krve po MS. Dělala jsem výplach Rosalginem, ale ten být tebou nepoužívám často. Já si tím oddělala zdravý prostředí tam dole. Jednou to zkusit samozřejmě můžeš, nic tím nezkazíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10140
2.9.20 15:02
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji asi jen trošku uklidnit nebo já vlastně ani nevím. Koncem jara jsem byla na vyšetření na gynekologii, ultrazvuk dělaný 2×, stěry taky, všechno prý v pořádku. Byla jsem odeslána na chirurgii, tam podotýkám, že ultrazvuk byl taky dělaný dvakrát a opět tam nic nebylo, plus rtg, to taky v pořádku a brali mi krev. Teď jsem se objednala na gynekolpgii znovu, jenomže až na říjen. Problém je, že jsem si teď všimla, že mám na kalhotkách lehce oranžovo červený výtok, ale jen trošku. Není to nijak moc, ale vyděsilo mě to. Na internetu jsem se samozřejmě dočetla o nádorech a tak, a jsem teď akorát v nervu z toho. Stalo se vám někomu něco podobného a nebo nevíte někdo čím to může být? Budu ráda za jakoukoliv odpověď.

Nemůže to souviset s ovulací?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
2.9.20 16:16

@ivašot. Jj přesně… Občas taky při ovulaci mívám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.9.20 19:34

Menstruaci mám dostat v pondělí, takže ovulace to nejspíš nebude. Navíc jsem si dělala takový ten ovu test.
:nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1239
2.9.20 21:05

Nebo prostě špinění před MS? Občas to tak mám někdy i týden před MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama