Potvrzení o darování krve - daně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kackapj
Povídálka 24 příspěvků 13.02.17 19:43
Potvrzení o darování krve - daně

Ahoj, nevíte - lze žádat o potvrzení na daně za krev zpětně? Nikdo ho loni manželovi nedal…

Reakce:
histep
Závislačka 4257 příspěvků 13.02.17 19:49

To se bude asi muset manzel zeptat na te transfuzce, kde daroval…

murra
Kecalka 389 příspěvků 32 inzerátů 13.02.17 19:50

Pokud daroval krev v roce 2016, tak mu ho vystaví. V Thomayerově nemocnici, kam jsem chodila darovat já, stačilo ukázat průkazku a vystavili potvrzení za všechna darování najednou.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33448 příspěvků 13.02.17 19:52

@kackapj můj chlop jel pro to potvrzení v lednu tam, kde krev daruje. Minulý týden mu přišly peníze

frame
Kecalka 380 příspěvků 13.02.17 20:20

Ano jde zadat zpetne, staci si jen zajit tam kde daroval a meli by mu ho vystavit zpetne, k vuli dani si o to zada hodne lidi, tak myslim, ze by to nemel byt problem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >