Reklama

Potvrzení o darování krve - daně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kackapj
Povídálka 24 příspěvků 13.02.17 19:43
Potvrzení o darování krve - daně

Ahoj, nevíte - lze žádat o potvrzení na daně za krev zpětně? Nikdo ho loni manželovi nedal…

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 3082 příspěvků 13.02.17 19:49

To se bude asi muset manzel zeptat na te transfuzce, kde daroval…

murra
Kecalka 389 příspěvků 31 inzerátů 13.02.17 19:50

Pokud daroval krev v roce 2016, tak mu ho vystaví. V Thomayerově nemocnici, kam jsem chodila darovat já, stačilo ukázat průkazku a vystavili potvrzení za všechna darování najednou.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33075 příspěvků 1 inzerát 13.02.17 19:52

@kackapj můj chlop jel pro to potvrzení v lednu tam, kde krev daruje. Minulý týden mu přišly peníze

frame
Kecalka 364 příspěvků 13.02.17 20:20

Ano jde zadat zpetne, staci si jen zajit tam kde daroval a meli by mu ho vystavit zpetne, k vuli dani si o to zada hodne lidi, tak myslim, ze by to nemel byt problem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama