Potvrzení o PPM pro vyřízení RP

Anonymní
9.2.16 17:29

Potvrzení o PPM pro vyřízení RP

K vyřízení RP potřebuji Potvrzení o nároku na dávky (náhrady) ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku. Je nutné to nechat potvrdit osobně, nebo stačí zavolat na OSSZ a pošlou mi to poštou? Jen ať vím, kdy a jak to nechat potvrdit, děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

997
9.2.16 17:35

Ja na socku volala a musela jsem osobne, u vokynka zas na me koukala, ze mi to mohli poslat postou, ze jsem tam nemusela lezt s tak malym ditetem :D urad pro praha-vychod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
9.2.16 17:39

Mě řekli na jejich lince, že na ÚP řeknu, že je žádám o součinnost s OSSZ přes datovou schránku a oni si toto od nich vyžádají sami. Dnes jsem tam byla a jde to. Vyžádají si to, jen to asi bude chvilku trvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
9.2.16 17:47

Zrovna to řeším protože můj zaměstnavatel je z Prahy a já z karlovarska. Volala jsem tedy na pražskou socialku a v pohodě to lze poslat. Ale nejdřív musím odevzdat zaměstnavateli papír od gynekologa a zaměstnavatel ho musí předat sociálce. Pak stačí zavolat a říct, kam to chci poslat. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2028
9.2.16 17:49

Já jsem tam ten formulář posla poštou a oni mi ho do tří dnů poslali vyplněný nazpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.16 18:59

@mili_h Za měsíc mi PPM končí, tak to chci právě pomalu vyřizovat, jen nevím, zda je potřeba si formulář vyzvednout, nebo mi to komplet pošlou. Abych nevolala zbytečně několikrát tam :) Mám právě pocit, že mi říkali, že se pak stačí ozvat a pošlou mi to, ale nejsem si jistá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
2438
9.2.16 19:12

Ja dle instrukci formular poslala do prahy, at mi ho vyplni a poslou zpet, pak jsem s tim mela jit na mistni UP. bohužel to porad neslo, volala jsem hledalo se, nekde se to tam u nich zatoulalo :roll: tak jsem chtěla informovat pani na UP, ze to potrva dele, ale ze s tim dorazim. rekla mi, ze to uz chtěla mit uzavrene, a tak požádala urad v praze elektronicky a uz je to hotove 8o takze zaver je: urednice si to muzou vyridit elektronicky mezi sebou, ale abychom se my matky s malymi dětmi moc nenudily, tak nas pozenou si to vyridit osobne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama