Potvrzení o příjmů na PPM

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.9.21 20:49

Potvrzení o příjmů na PPM

Dobrý večer,
s přítelem žádáme o úvěr na bydlení a po mě chtějí, abych doložila příjmy. Momentálně jsem na PPM a co vím, tak to vyplácí Ossz.
Tam mě odmítli s tím, že tohle mám řešit na pracáku. Tak tam tedy zítra ráno jedu, ale došlo mi, že mi přece nemůžou doložit příjmy z budoucí rodičovské, když ještě na té rodičovské nejsem.
Udělají mi to na tom pracáku nějak? Nebo mě pošlou domu, že to nejde? Nebo si můžu zažádat o rodičák už teď, když jsem ještě neporodila a jsem teprv chvíli na PPM?
A teď babo raď. Jsem úplně zmatená a nevím co dělat :( Případně moc děkuji za rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26284
20.9.21 20:57
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
s přítelem žádáme o úvěr na bydlení a po mě chtějí, abych doložila příjmy. Momentálně jsem na PPM a co vím, tak to vyplácí Ossz.
Tam mě odmítli s tím, že tohle mám řešit na pracáku. Tak tam tedy zítra ráno jedu, ale došlo mi, že mi přece nemůžou doložit příjmy z budoucí rodičovské, když ještě na té rodičovské nejsem.
Udělají mi to na tom pracáku nějak? Nebo mě pošlou domu, že to nejde? Nebo si můžu zažádat o rodičák už teď, když jsem ještě neporodila a jsem teprv chvíli na PPM?
A teď babo raď. Jsem úplně zmatená a nevím co dělat :( Případně moc děkuji za rady :kytka:

A počítá se vůbec rodicak jako příjem? O ten si dřív zadat nemůžeš a těžko ti dají nějaké potvrzení předem, navíc ho můžeš nastavit na jakou částku chceš a další měsíc ho zas snížit třeba, takže ten by banky vůbec neměly brát v potaz :nevim: a mateřskou ti up řešit nebude, leda jestli by bance nestačil třeba výpis z účtu, jaká ti chodí částka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 21:02

@Kriss Tina jde o to, že já vůbec nevím který příjem doložit. :( když jsem chtěla doložit PPM a šla s tím na socialku, tak mě poslali právě na úřad práce.
Tak já nevím, asi si prostě zajdu na pracáku na informace a tam jim popisu celý problém. Jinak to nevidím..

• Citovat
  • Nahlásit
2519
20.9.21 21:03
@Anonymní píše:
@Kriss Tina jde o to, že já vůbec nevím který příjem doložit. :( když jsem chtěla doložit PPM a šla s tím na socialku, tak mě poslali právě na úřad práce.
Tak já nevím, asi si prostě zajdu na pracáku na informace a tam jim popisu celý problém. Jinak to nevidím..

Spis ta banka by ti mela rici, co bere jako prijem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3741
20.9.21 21:12

Já jsem k hypotéce dokládala jen ten dopis z pracáku :think: kde bylo napsána částka, kterou jsem pobírala. Nic jiného finanční poradce určitě nechtěl.
Tak nestačil by ti taky ten dopis ze sociálky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 21:17

@kavenka No právě sociálka se semnou vůbec bavit nechce..

• Citovat
  • Nahlásit
26284
20.9.21 21:17
@Anonymní píše:

Ale pracák s mateřskou nemá nic společného a rodicak nemůžeš brát zároveň v PPM a tuplem nebudou řešit rodicak na ještě nenarozené dítě :nevim: na ten pracák půjdeš zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 21:26

@Kriss Tina No právě.. Ráno zavolám paní z banky, se kterou to řeším, to bude úplně nejlepší.. Každopádně moc děkuji :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
346
20.9.21 21:35

Určitě vám přijde ze socialky dopis s vyměřovacím základem - od toho bych se odpichla a odložila tohle než rodicak, který budete pobírat napr. Za 7 měsíců ;-)..jen ten dopis chodí pozde, mě přišel až po 3 tydnech, co jsem byla na mateřské

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26284
20.9.21 21:43

@NicknackEK mě třeba k mateřské žádný dopis nikdy nepřišel, rovnou to šlo na účet a vyměřovací základ byl napsaný v té příchozí platbě v poznámce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
20.9.21 21:45
@Kriss Tina píše:
@NicknackEK mě třeba k mateřské žádný dopis nikdy nepřišel, rovnou to šlo na účet a vyměřovací základ byl napsaný v té příchozí platbě v poznámce :nevim:

Aha, tak mě ano..takový ten hnusny “flus” papír přepisovací vyplněny rukou🤣 ČSSZ Brno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
985
21.9.21 01:22

@NicknackEK mě taky žádný dopis nepřišel, vyměřovací základ mám napsaný vždy pod platbou jako zprávu pro příjemce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
21.9.21 04:57
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
A teď babo raď. Jsem úplně zmatená a nevím co dělat :( Případně moc děkuji za rady :kytka:

Z ossz jsem vždy videla, ze vyjíždí davkovy list, kde jsou vidět poslané platby za období. Tak bych se cíleně ptala po něm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat