Ředitelka mi odmítá vystavit potvrzení o školkovném

Tkanicka26
18.1.19 21:16

Potvrzeni o skolkovnem

Ahoj vsem,
mam takovy problem s pani reditelkou ze skolky, kam syn dochazel.
Jak je mozne, ze si dovoli mi na vyzadani nevystavit doklad o zaplaceni skolkovneho?
:think:
Měla jsem s ní hrozné problémy. A to co dělala mému synovi se ani vyjadřovat nebudu.
Jak si může být tak jistá v kramflecích a prostě si ani neplnit své podnikatelské povinnosti.
Je to pro mě zarážející, že někdo jako ona vůbec dělá s dětmi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23051
18.1.19 21:19
@Anonymní píše:
Ahoj vsem,
Jak je mozne, ze si dovoli mi na vyzadani nevystavit doklad o zaplaceni skolkovneho? :think:
Měla jsem s ní hrozné problémy. A to co dělala mému synovi se ani vyjadřovat nebudu.
Jak si může být tak jistá v kramflecích a prostě si ani neplnit své podnikatelské povinnosti.

Nám ho vydali automaticky bez průtahů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tkanicka26
18.1.19 21:21
@Russet píše:
Nám ho vydali automaticky bez průtahů.

To mně v nové školce automaticky.Je to tptiz zakonna povinnost.Ale jako já tohle nechápu.Vždyť to je porušení zákona.

• Nahlásit
  • Citovat
11515
18.1.19 21:33

tak si na ní stěžuj u zřizovatele, tady to těžko vyřešíš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tkanicka26
18.1.19 21:47
@iiiv píše:
tak si na ní stěžuj u zřizovatele, tady to těžko vyřešíš :nevim:

Ano.Budu.Nebojte.Tak clovek se potrebuje nekde vykecat.Tak sorry.

• Nahlásit
  • Citovat
29386
18.1.19 21:54
@Anonymní píše:
Ahoj vsem,
Jak je mozne, ze si dovoli mi na vyzadani nevystavit doklad o zaplaceni skolkovneho? :think:

Nebyl predskolak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tkanicka26
18.1.19 21:58
:think:
  • Nahlásit
  • Citovat
Tkanicka26
18.1.19 22:01

Určitě není predskolak.Pani jen dela naschvaly.Ovsem,ze porusuje zakon asi nevi.

• Nahlásit
  • Citovat
70689
19.1.19 08:52
@Anonymní píše:
Určitě není predskolak.Pani jen dela naschvaly.Ovsem,ze porusuje zakon asi nevi.

Tak ono kdo ví, jak to bylo, že. Tak samozřejmě, že je ho povinná vystavit, ale neznamená to, že ty pisknes, ona všeho nechá a poletí ti ho tvořit. U nás ho vytvářejí centrálně a až jsou hotová, tak je rozdají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tkanicka26
19.1.19 16:56
:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
29386
19.1.19 18:04
@Anonymní píše:
Určitě není predskolak.Pani jen dela naschvaly.Ovsem,ze porusuje zakon asi nevi.

a žije syn s tebou doma nebo ho má v péči druhý rodič?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tkanicka26
20.1.19 19:23
@Regina Hero píše:
a žije syn s tebou doma nebo ho má v péči druhý rodič?

Tomu nerozumim,proc se na to ptate? :lol: Proste mi to nechce vystavit,ac mam na to narok,nechtěla mi ani vratit penize za stravne a porad si neco vymyslela,ze musi mit podepsane a když jsem po ni tenkrat ty papiry chtela,abychom to proste rychle vyridili,tak ji to trvalo 3tydny.Vy to asi nechapete,ze pani je dusevne nemocna a bude dale resena jinymi instituty.Dite mi davala spat s plnou pusou jidla.To uvadim jako priklad.Take mi syna vratila jednou s podivnymi skrabanci jakoby od nehtu a pote dale s modrinou na ustech a otokem tvare.Syn mi tam neustale plakal rano i odpoledne.Dokazete si to predstavit,co to je za zrudu?? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
9550
20.1.19 19:26
@Anonymní píše:
Tomu nerozumim,proc se na to ptate? :lol: Proste mi to nechce vystavit,ac mam na to narok,nechtěla mi ani vratit penize za stravne a porad si neco vymyslela,ze musi mit podepsane a když jsem po ni tenkrat ty papiry chtela,abychom to proste rychle vyridili,tak ji to trvalo 3tydny.Vy to asi nechapete,ze pani je dusevne nemocna a bude dale resena jinymi instituty.Dite mi davala spat s plnou pusou jidla.To uvadim jako priklad.Take mi syna vratila jednou s podivnymi skrabanci jakoby od nehtu a pote dale s modrinou na ustech a otokem tvare.Syn mi tam neustale plakal rano i odpoledne.Dokazete si to predstavit,co to je za zrudu?? :zed:

Tak to jo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tkanicka26
20.1.19 19:36
@ivašot. píše:
Tak to jo :mrgreen:

Ono az se Vam to stane u vlastniho ditete,tak se smat nebudete.Bohuzel i v dnesni dobe delaji s detmi lidi,co to radi nedelaji a jen radi ublizuji.Dite po dvou dnech v nove skolce je vesele a uz zadne breceni.Je vesele a spokojene.Nikomu tohle nepreju zazit.Nekomu sverite dite,co se ani nemuze branit a jeste za to zaplatite. Ja doufam,ze moje dite si toto pamatovat nebude a neponese si z toho nejake vetsi nasledky.Jelikoz bylo nuceno tvrde do jidla,tak mi nechce ze lzicky snist sirup.

• Nahlásit
  • Citovat
93
22.1.19 14:42
@Anonymní píše:
Tomu nerozumim,proc se na to ptate? :lol: Proste mi to nechce vystavit,ac mam na to narok,nechtěla mi ani vratit penize za stravne a porad si neco vymyslela,ze musi mit podepsane a když jsem po ni tenkrat ty papiry chtela,abychom to proste rychle vyridili,tak ji to trvalo 3tydny.Vy to asi nechapete,ze pani je dusevne nemocna a bude dale resena jinymi instituty.Dite mi davala spat s plnou pusou jidla.To uvadim jako priklad.Take mi syna vratila jednou s podivnymi skrabanci jakoby od nehtu a pote dale s modrinou na ustech a otokem tvare.Syn mi tam neustale plakal rano i odpoledne.Dokazete si to predstavit,co to je za zrudu?? :zed:

To je hnus, snad je to i na trestní oznámení, ne? Vyfotit, dokumentovat k lékaři a pak na policii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama