Potvrzení o zaměstnání při nezaměstnanosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristyna157663
Povídálka 43 příspěvků 30.01.18 09:36
Potvrzení o zaměstnání při nezaměstnanosti

Ahoj všem,

Nastupuji od 1.2. do nového zaměstnání a na personálním ode mě potřebují „potvrzení o zaměstnání od předchozího zaměstnavatele nebo od ÚP“. A teď k věci, potřebovala bych poradit, nevím totiž jaký dokument mám doložit když jsem do práce nechodila, ale zároveň jsem nebyla na ÚP? Od roku 2014 do půlky roku 2017 jsem zaměstnána ale pak několik měsíců právě ne. Neví si s tím někdo prosím rady? Děkuji za všechny reakce, Kristýna

Reklama

Reakce:

Denisa56
Kelišová 5474 příspěvků 30.01.18 10:02

Dones jim to potvrzení od toho posledního zaměstnavatele.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama