Potvrzení o zaměstnání při nezaměstnanosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristyna157663
Povídálka 43 příspěvků 30.01.18 09:36
Potvrzení o zaměstnání při nezaměstnanosti

Ahoj všem,

Nastupuji od 1.2. do nového zaměstnání a na personálním ode mě potřebují „potvrzení o zaměstnání od předchozího zaměstnavatele nebo od ÚP“. A teď k věci, potřebovala bych poradit, nevím totiž jaký dokument mám doložit když jsem do práce nechodila, ale zároveň jsem nebyla na ÚP? Od roku 2014 do půlky roku 2017 jsem zaměstnána ale pak několik měsíců právě ne. Neví si s tím někdo prosím rady? Děkuji za všechny reakce, Kristýna

Reakce:
Denisa56
Kelišová 6434 příspěvků 30.01.18 10:02

Dones jim to potvrzení od toho posledního zaměstnavatele.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >