Potvrzení pro zaměstnavatele o prodělání covidu

10893
30.3.21 15:48

Potvrzení pro zaměstnavatele o prodělání covidu

Zdravím, chtěla bych se informovat začátkem března jsem prodělala covid a zaměstnavatel mě chce asi nechat testovat. Jenže já jsem teď v 90ti denní ochranné lhůtě na hygieně mi řekli, že mi kdyztak vystaví potvrzení, že jsem covid prodělala. Na koho se obrátit na obvodní na 1221 jsem volala, ale odkázal mě jen na tiskopis k doložení při cestě do ČR o prodělání, který vystavuje obvodní lékař. Nemate někdo zkušenosti na koho se obrátit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7457
30.3.21 15:55

Tak by mohl stačit jen protokol o pozitivním PCR testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14141
30.3.21 15:58

@EvaG Dolozis zpravu o pozitivnim pcr testu a od toho dne bezi 90 dnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27738
30.3.21 15:59
@EvaG píše:
Zdravím, chtěla bych se informovat začátkem března jsem prodělala covid a zaměstnavatel mě chce asi nechat testovat. Jenže já jsem teď v 90ti denní ochranné lhůtě na hygieně mi řekli, že mi kdyztak vystaví potvrzení, že jsem covid prodělala. Na koho se obrátit na obvodní na 1221 jsem volala, ale odkázal mě jen na tiskopis k doložení při cestě do ČR o prodělání, který vystavuje obvodní lékař. Nemate někdo zkušenosti na koho se obrátit?
Četla jsem právě v diskusích, že jim to psal obvodní. Vždyť je jedno, jestli použiješ tiskopis k cestování nebo do práce.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
30.3.21 16:00

Můj zaměstnavatel ho kvůli testům potřeboval taky. Vystavila mi ho obvodní lékařka, zrovna včera jsem si ho byla vyzvednout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10893
30.3.21 16:20

Ok. Díky já právě mám jen SMS, že jsem pozitivní. Takže mi to napíše obvodní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10893
30.3.21 16:21

Já jestli mám správný dokument abych nemusela vyřizovat znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2581
30.3.21 16:46

Mám od obvoďáka právě ten tiskopis pro cestování,,,v práci ho bez problémů vzali, taky kvůli testování.

Edit: ale bráchovi stačilo přeposlat zaměstnavateli smsku o pozitivním testu. Tak asi stačí cokoliv :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10893
30.3.21 16:56

@Anik spíš záleží co zaměstnavatel uzná. Bojím se že mě budou testovat a já budu pořád pozitivní. Měli jsme britskou mutaci. Tak jsem doma od 1.3. Naposledy to dostala dcera 14.3. A pořád musí být doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
30.3.21 17:11

Testování se neprovádí u osob, které prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula doba jejich izolace, nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19, a od prvního pozitivního RT-PCR testu nebo POC antigenního testu neuplynulo více než 90 dní. Tyto skutečnosti se prokazují lékařskou zprávou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
30.3.21 21:03

@EvaG mě odkázali na Oddělení mikrobiologie, konkrétně v Thomayerce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat