Potvrzení registrace těhotných v porodnici v Krči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nihasa
Kecalka 151 příspěvků 12.11.14 09:27
Potvrzení registrace těhotných v porodnici v krči

Ahoj, prosím o radu. Nechápu jak se po odeslání formuláře dozvím, zda jsem registrovaná???O­dešlu formulář, kde není mail ani telefon…takže nechápu jak si ověřím své místo v porodnici (Krč).Jediné co jsem pochopila je, že se mohu registrovat dle PM…info na stránkách jsou celkem nedostačující… :pocitac: takže nevím co krom zavolání mohu ještě dělat, tak zkouším, zda by mi někdo zde neporadil, předal zkušenost…Předem děkuji všem

Nejnovější zkušenosti z porodnice Thomayerova

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 49276 příspěvků 12.11.14 09:40

Když jsem na to teď koukala, tak bych tam radši aspoň zavolala. Ten formulář je podle mě k ničemu :nevim:

eli196
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 12.11.14 09:45

V takovém případě bych si tam pro jistotu zavolala hned po registraci. Já jsem registrovaná v Podolí, zadával se tam email, takže mi automaticky přišel potvrzovací email, že registrace proběhla v pořádku. Ale u Thomayerovky tam jsou opravdu nedostačující údaje k tomu, aby jsi měla jistotu registrace, hlavně v Praze je ta registrace fakt hektická :roll:.

nihasa
Kecalka 151 příspěvků 12.11.14 09:45

Děkuju, to budu muset, protože jinak se nic nedozvím…prostě to nechápu. Všude jinde dostanu nějakou zpětnou reakci, ale tady…A zaregis­trovat se co nejdříve, když vlastně někde jsem našla mrňavým písmem podle PM…To je hrůza…jinak recenze nejsou špatný, tak asi tam…

nihasa
Kecalka 151 příspěvků 12.11.14 09:46

Info je tu špatný. Praha je hektická celá…takže…Do Podolí jsem chtěla-plno už dnes v 8.01

xxjaja
Kecalka 307 příspěvků 12.11.14 09:52

Do Podoli je plno vzdy 30 vterin po sousteni registrace… bylo to tak vzdy. ja se registrovala loni, s TP na 19.2. a bylo to to same. hold za luxus se musi platit. ale necekejte tam moc osobni pristup, je to tovarna

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 49276 příspěvků 12.11.14 10:00

@xxjaja Fakt luxus? Já, když mi o Podolí vyprávěla sestřenka, tak jsem z toho spíš měla hrůzu, než pocit nějakého luxusu :think: :lol:

Eny.x
Závislačka 3144 příspěvků 12.11.14 10:17

@nihasa Ja tam jdu zitra pro razitko do prukazky, tak se mam na neco zeptat? :kytka:

nihasa
Kecalka 151 příspěvků 12.11.14 10:32

Tak já jsem slyšela, že Apolinář a Podolí jsou takové. Je to dané zájmem o tyto porodnice…myslím. Ale Teď se rozhoduji mezi Vinohrady a Krčí…

nihasa
Kecalka 151 příspěvků 12.11.14 10:35

Jinak moc děkuju, že se někdo ozval, někdy si nevím rady a nemám s kým se poradit…V tomhle mi nikdo neporadí krom těch, co mají už zkušenost s danou porodnicí…Teˇjsem dostala odpověď na mou otázku z Krče:Dobrý den,
jak je uvedeno na našem webu, v případě elektronické registrace je nutné dostavit se v nejbližší době na recepci oddělení pro registrační razítko do těhotenské průkazky. Registraci je možné ověřit na telefonu 261 08 2390.
S pozdravem,

Mgr. Martina Štanclová, MBA
Tisková mluvčí Thomayerovy nemocnice
Tel. 602 302 744

IvetJas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 10:37

@nihasa Tak co se týče Vinohradů, tak tam stačí napsat mail a do týdne pošlou potvrzení s registračním číslem, co si má člověk napsat do průkazky. Razítko stačí, až tam půjdu na screening po 20. týdnu, takže pohoda. Jinak ten potvrzovací mail mi přišel hned ten den. Já se tam chystám rodit v dubnu.

Karku
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 12.11.14 10:44

Podolí je prostě super, mě se zase ježí vlasy při představě porodu ve Vinohradské nemocnici, ale je to každýho věc..

nihasa
Kecalka 151 příspěvků 12.11.14 10:46

Já ještě nevím jestli Vinohrady, zeptám se tety-je sestra na plastice(popá­leniny)…pak uvidim, ale asi Krč. Jinak já rodím podle PM 18.5. podle UZ 12.5…tak uvidíme

nihasa
Kecalka 151 příspěvků 12.11.14 10:49

Já nakonec asi na celý Podolí prdim a půjdu do Krče rovnou…Vždy se najde někdo kdo má i nemá s danou porodnicí dobrou zkušenost. To tak je. Takže po dlouhém uvažování jsem se napůl rozhodla pro Krč, Podolí mnohdy při odstávkách stejně posílá tam nebo k Apolináři…A k A­polináři nechci

IvetJas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 10:50

@Karku No, já volila Vinohrady, protože tam doběhnu v případě nouze i pěšky - první porod proběhl tak, že jsem po nepravidelných nejistých kontrakcích přišla do porodnice a za dvě hoďky byl malý na světě. Představa, že podruhé to bude ještě rychlejší, mě přivedla k tomu, že než trčet někde v zácpě a rodit v autě, radši zkusím Vinohrady, i když ideální asi nejsou.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >