Potvrzení těhotenství-platí se něco?

Anonymní
18.4.21 18:49

Potvrzení těhotenství-platí se něco?

Dobrý den. Chci se zeptat.. pokud se objednám k doktorce aby mi potvrdila nebo vyloučila těhotenství… Co vše se tam bude dít? A budu něco platit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
121
18.4.21 18:51

Udělá ti utz, možná nabere krev, ale mně ji nebrali. Nic jsem neplatila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
18.4.21 18:51
@Anonymní píše:
Dobrý den. Chci se zeptat.. pokud se objednám k doktorce aby mi potvrdila nebo vyloučila těhotenství… Co vše se tam bude dít? A budu něco platit?

Podívej se na ceník. Každý gynekolog to má jinak. U nás se normálně platí jen za jednorázová zrcadla. Za ultrazvuk ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
18.4.21 18:56

Naše úřady jako potvrzení o těhotenství (např. matrika pro určení otcovství) považují těhotenskou průkazku. Jinak obecně nějaké potvrzení od lékaře se platí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53286
18.4.21 18:57

Tak pokud nemáš takovou tu dr., co si hned na první schůzce naúčtuje těhotenský balíček za X tisíc, je tohle standardní prohlídka na pojišťovnu. Čekala bych utz, bude-li tam už co vidět, někdo bere (zvlášť, když ještě nic vidět není) krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63703
18.4.21 19:14

Každý dr je jiný. Já u svého neplatím nic jinak se bere krev, dělá se utz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 19:24

Jsem teď ve 12 tt.. Za sebou mám 3 návštěvy u gynekologa a od potvrzení těhotenství jsem platila až teď za prvotrimestrální screening. :)

• Citovat
  • Nahlásit
95
18.4.21 19:36

Pokud jdeš na svou gyndu tak by nemělo, většina to bere jako normální vyšetření. Platíš pouze na krev - když jdeš jako samoplátce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
18.4.21 19:40

Moje doktorka mi jen udělala ultrazvuk. Pak mě poslala ještě na krev, ale to kvůli štítné žláze, normálně by to nebylo potřeba. Platila jsem jen za fotku z ultrazvuku.

U běžného gynekologa je první ultrazvuk a krev zdarma. U těch nóbl soukromých určitě mají na stránkách ceník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
18.4.21 19:50
@Luboš P píše:
Naše úřady jako potvrzení o těhotenství (např. matrika pro určení otcovství) považují těhotenskou průkazku. Jinak obecně nějaké potvrzení od lékaře se platí.

Ne vždy. Zaměstnavateli jsem dávala doklad od gyndouše na převedení na denní směny a nic jsem neplatila. U nás dává průkazku až kolem 12. týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
18.4.21 19:51

Jenom zrcátka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 20:01

Chodim do soukrome ordinace a neplatim nic, krome jednorazovych vysetrovacich pomucek.
Tehotenskou prukazku jsem vzdy dostavala az okolo 12tt.
V praci jsem oznamovala poprve po 20tt, podruhe ve 25tt, ted jsem znovu tehotna, v 19tt a chystam se oznamit nekde mezi 20tt a 25tt.
To, ze cekame dvojcata oznamit nehodlam vubec.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat