Reklama

Potvrzení těhotentví 10 dní po styku. Je to možné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 10:00
Potvrzení těhotentví 10 po styku. Je to možné?

Holky,

ptám se vás jako odbornic na slovo vzatých. Kamarád bohužel před 10 dny ujel s nějakou cizí holkou. Ta mu pak poslala potvrzení od doktora, že je těhotná a chce po něm peníze na potrat.

Já tvrdím, že to dítě nemůže být jeho. Mám pravdu? Nebo je nějaká možnost, že to bylo těsně před menstruací nebo něco? Mně přijde, že je to prostě vyloučené.

Co vy na to?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

luccifera
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 11.09.18 10:03

Po deseti dnech nemuze doktor udelat nic nez vzit krev nebo nechat nacurat na papir… bude to ukazovat na hcg, ale ne na prosperujici tehotenstvi…

Janli
Kelišová 5402 příspěvků 9 inzerátů 11.09.18 10:04

10 dní po styku fakt nee :mrgreen: .

rozand
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 11.09.18 10:04

@luccifera A ještě bych dodala, že v té době ani nebude schopen říct jasně, jak staré těhotenství je.

TMana
Kecalka 470 příspěvků 11.09.18 10:06

Kamarád by měl jít na policii a na tu % podat trestní oznámení.

Hoa Mai
Kelišová 5573 příspěvků 16 inzerátů 11.09.18 10:07
@Anonymní píše:
Holky,

ptám se vás jako odbornic na slovo vzatých. Kamarád bohužel před 10 dny ujel s nějakou cizí holkou. Ta mu pak poslala potvrzení od doktora, že je těhotná a chce po něm peníze na potrat.

Já tvrdím, že to dítě nemůže být jeho. Mám pravdu? Nebo je nějaká možnost, že to bylo těsně před menstruací nebo něco? Mně přijde, že je to prostě vyloučené.

Co vy na to?

Kdyby to bylo jeho, tak takhle brzo může mít dotyčná leda počuraný těhotenský test s velmi slabou čárkou, rozhodně ne potvrzení od doktora. Mimo to v „potvrzení“ je určitě uvedeno stáří těhotenství, silně pochybuju, že by doktor vystavil papírek s tím, že paní je těhotná bez konkrétnějších ú­dajů.

bloesty
Kecalka 169 příspěvků 11.09.18 10:07

Takhle brzo je to blbost, ale kamarad by si mel teda davat priste bacha a neujizdet bez ochrany s cizima holkama… :zed:

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 11.09.18 10:12

10 dní po styku může mít jedině hodně nejasný těhotenský test, doktor by nepotvrdil nic.

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 11.09.18 10:21

Deset dní po styku potvrzení od lékaře? To určitě ne. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 10:21

Já to potvrzení ještě neviděla. Pak samozřejmě na datum a stáří gravidity kouknu.

Díky za názory.

rozand
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 11.09.18 10:29
@Anonymní píše:
Já to potvrzení ještě neviděla. Pak samozřejmě na datum a stáří gravidity kouknu.Díky za názory.

Pokud ho uvidíš a bude to možné, fakt bych ho ráda viděla (samozřejmě bez os. údajů) :lol: .

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2359 příspěvků 11.09.18 10:30

Zadny doktor ti nevyda potvrzeni gravidity deset dnu po pohlavnim styku.

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 11.09.18 10:43

10 DNÍ PO POHLAVNÍM STYKU JEŠTĚ NENÍ ANI POZITIVNÍ TEST..( když se bere že vajíčko se pár dní uhnizduje a teprve pak tělo vylučuje hcg tak dejme tomu by sice testovala 10 dne, ale fakticky by to byl 7den a tam čárka ani na testu není

Reaskiller
Kelišová 5284 příspěvků 11.09.18 10:44

Se jen musim smat co dnesni holky jeste na borce zkusi :D :D :D boooooze..tehotna podle me (jestli vubec) je s nekym jinym a ted to haze na kamose :) zdarec takove kravce ..

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10356 příspěvků 11.09.18 10:44
@Anonymní píše:
Holky,

Co vy na to?

Jestlinsi vrznul jen před 10 dny, tak asi otec nebude. A milostpán by měl začít používat kondom. Nebo nespat s divnými holkami.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama