Potvrzení, že dítě prodělalo covid

3140
10.4.21 08:36

Potvrzení, že dítě prodělalo covid

Přemýšlím, jak vyřešit v pondělí potvrzení do školky, že syn prodelal covid. Ředitelka po mě chce papír od dr. Tam mě včera poslali k šipku, že ještě nemají formulář a mam si třeba vytisknout sms. To nevim, jak udelat.. Mám zavolat na hygienu? Jak to řešíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53480
10.4.21 08:39

Tak zavolej na tu hygienu. A potvrzení v SMS nemáš?
Udělala bych si na chytrém mobilu scan. Ten poslala do e-mailu a vytiskla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3140
10.4.21 08:42

@Kelsey diky, to mě nenapadlo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 08:44

Jaký formulář? Zapoměla doktorka psát? Normálně ti na papír, kde píše normální zprávy, napíše, kdy dítě prodělalo covid a dá tam razítko.
Já to prodělala, potřebovala potvrení do práce kvůli testování a nebyl problém.

• Citovat
  • Nahlásit
3140
10.4.21 08:48

Prostě mě včera odbili, že si to mám vyresit jinak. Jsem z toho otrávená, jak je v tom chaos a šťourat se klukovi zbytečně v nose nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53480
10.4.21 08:51
@Anonymní píše:
Jaký formulář? Zapoměla doktorka psát? Normálně ti na papír, kde píše normální zprávy, napíše, kdy dítě prodělalo covid a dá tam razítko.
Já to prodělala, potřebovala potvrení do práce kvůli testování a nebyl problém.

Asi to po ní zatím nikdo nechtěl a teď si nebyla jistá, jakou to má mít formu. Což chápu. Ona není sranda, když se má člověk pod něco podepsat.
Nějakou štábní kulturu to potřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4187
10.4.21 08:54

Školy mají v manuálu, že rodič má donést potvrzení… nikdo neví jaké… doktoři mají v metodice, že stačí sms. Takže nám doktor vyšel vstříc a potvrzení vystavil… ale je to otrava pro obě strany. Asi bych prudila, ať si sms v mém mobilu vyfotí a založí… je tam jméno dítěte, datum narození a darům testu s jeho výsledkem. Ve finále nic jiného potřeba není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69000
10.4.21 08:58
@Kelsey píše:
Asi to po ní zatím nikdo nechtěl a teď si nebyla jistá, jakou to má mít formu. Což chápu. Ona není sranda, když se má člověk pod něco podepsat.
Nějakou štábní kulturu to potřebuje.

Ale prd. Tak snad má záznam v dokumentaci. Každý lékař MS povinnost dát z vyšetření zprávu. Takže má vytisknout prostě cokoli, kde je zmínka, že dítě mělo ten a ten den zjištěny covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
10.4.21 08:59

Já jsem měla Covid před třemi měsíci. Měla jsem potvrzený pozitivní PCR test, ale neměla jsem žádný papír v ruce.
Jak začalo testování v práci, tak jsem si zavolala na to odběrové místo, že nemám ten papír o pozitivitě a pán mi ten výsledek poslal na mail. V práci to stačilo.
V práci jsem se poprvé testovala před dvěma dny. Tak třeba by to šlo i takhle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
10.4.21 09:00

Naše pediatrička taky řekla, že ho nevydávají a odkázala mě na místo odběru vzorku.

Zavolala jsem tam, nadiktovala r. č. syna a svůj mail a za minutu ho měla v mailu. Očividně to tam takhle dělají běžně.😉

Všude je to ale jinak. Mně osobně ho moje doktorka normálně vystavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10895
10.4.21 09:03

Já si stáhla papír z internetu. Vyplnila a dr mi dala jen razítko. V práci ho po mě taky chtěli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53480
10.4.21 09:04
@Lama Lama píše:
Ale prd. Tak snad má záznam v dokumentaci. Každý lékař MS povinnost dát z vyšetření zprávu. Takže má vytisknout prostě cokoli, kde je zmínka, že dítě mělo ten a ten den zjištěny covid.

Zmatky jsou ve všem teď. Pravá ruka neví, jak se zachová levá. Tak ji chápu, že si není třeba jistá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
10.4.21 09:11

Mám v e-mailu potvrzeni z laboratoře ze byly děti pozitivni, ten formulář škole stačil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10895
10.4.21 09:11
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4697
10.4.21 09:13

Naše dr taky žádné potvrzení nevydá. Máme si napsat čestné prohlášení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat