Pouliční lampa svítí do okna

14
2.5.20 06:44

Poulicni lampa

Ahoj, nedavno nam na ulici opravovali lampy, a nyni nam pronika neprijemne svetlo do loznice, koupili jsme zatemnovaci zavesy, ta zaluzie, zaluzie bohuzel prosvitaji zatemovaci zavesy jsou super, ale kdyz chceme otevrit ventilacku, nebo mirne okno kvuli pristupu cerstveho vzduchi a pres ne zavesy stejne nam do loznice pronika svetlo vrchem, jeto neprijemne, bohuzel patrim k lidem co jim vadi i dioda od spotrebicu ty se daji vypnout, poradi nekdo jak tedy mit tmu abyse lepe spalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9768
2.5.20 06:47

Venkovní rolety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
2.5.20 07:03

Kup si masku na oči na spaní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
2.5.20 07:26

Ještě dodám, že venkovní žaluzie podle mě nic moc nevyřeší. Co mám zkušenosti ze zahraničních dovolených, tak pokud se 100% zatemní, tak do bytu nedostaneš ani ten vzduch…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
2.5.20 07:58

Nenapadlo vás

Najmout si nějaké nezvedence z okolí, nadělit jim prak a pár dvanáctek matic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
2.5.20 08:26
@Kadet Biegler píše:
Najmout si nějaké nezvedence z okolí, nadělit jim prak a pár dvanáctek matic?

A jinak jsi úplně normální??? Tohle je rada jak od nevyzrálého puberťáka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.5.20 10:24
@Cenarius píše:
Venkovní rolety.

Ty nemuzeme majitel bytu nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.5.20 10:25
@nozu píše:
Kup si masku na oči na spaní.

Ta maska na spani me zaujala, mas sni zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.5.20 10:29
@nozu píše:

Psala jsem na urady a hygiena, mestska cast atd.. Bohuzel svetelne znecisteni se uz neresi

Ten prak je hloupost.. Navic je to na 8× diod ve svetle a jeto poskozovani verejne prosp. Zarizeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
2.5.20 10:36

@Lenickaas já osobně masku na spaní nepoužívám, ale používá ji dcera. Ona byla jeden čas trochu větší citlivka na světlo po ránu. Jen hledej, aby měla bavlnu v té části, kterou dáváš na oči. Jen jsem zírala, když jsem našla s umělými vlákny a nebo dokonce plyšové :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
2.5.20 10:41

My mame rolety a v pohode, kdyz otevru ventilacku, tak vzduch nepronika tak moc, jako kdybychom meli zaluzie, ale da se to a rolety fakt zatemnuji dobre a nebo tu masku na spani, jak uz tu nekdo psal :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.5.20 11:50
@Januška1912 píše:
My mame rolety a v pohode, kdyz otevru ventilacku, tak vzduch nepronika tak moc, jako kdybychom meli zaluzie, ale da se to a rolety fakt zatemnuji dobre a nebo tu masku na spani, jak uz tu nekdo psal :palec:
@Januška1912 píše:
My mame rolety a v pohode, kdyz otevru ventilacku, tak vzduch nepronika tak moc, jako kdybychom meli zaluzie, ale da se to a rolety fakt zatemnuji dobre a nebo tu masku na spani, jak uz tu nekdo psal :palec:

Rolety na okna muzeme dat ale efekt to nebude mit pokid otevru ventilaci, budu mit tak 5cm podelne a 5cm nahore mezeru odkud bude pronikat svetlonta lampa je celkem blizko, rwsim to tak, ze pres ventilacku davam zaves a nakolicky na druhej ale presto me svetlo pronika vrchem u garnyze,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.5.20 11:51
@nozu píše:
@Lenickaas já osobně masku na spaní nepoužívám, ale používá ji dcera. Ona byla jeden čas trochu větší citlivka na světlo po ránu. Jen hledej, aby měla bavlnu v té části, kterou dáváš na oči. Jen jsem zírala, když jsem našla s umělými vlákny a nebo dokonce plyšové :mrgreen:

https://www.earplugs.cz/…night-magic/

Tahle me zaujala,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
2.5.20 12:09
@Lenickaas píše:
Rolety na okna muzeme dat ale efekt to nebude mit pokid otevru ventilaci, budu mit tak 5cm podelne a 5cm nahore mezeru odkud bude pronikat svetlonta lampa je celkem blizko, rwsim to tak, ze pres ventilacku davam zaves a nakolicky na druhej ale presto me svetlo pronika vrchem u garnyze,

Aha :think: no my nemame garnyze, tudiz ani zavesy, zaclony, jen ty rolety, ale nemame je namontovane na oknech, ale nad okny ve zdi, takze kdyz otevru ventilacku, svetlo se vrchem nedostane, po stranach teda jo, ale to mi az tak nevadi. takze vlastne neporadim :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
2.5.20 15:41
@nozu píše:

Smysl pro humor 0?
Nebo jsi jen nejvíc nejchytřejší, či dokonce ze zásahovky městské policie? Jak někdo stojí na chodníku, neznáš bratra? Dobře ty. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat