Reklama

Poutání správné těhotné v autě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 19.02.18 19:30
Poutání správné těhotné v autě

Ahoj, nevím zda již tu není a neomýlám stejný dotaz. Jedeme na dvoudenní výlet o víkendu a chci se zeptat jak se připoutat v autě? Ano či ne?

Vzadu budu sedět vedle autosedačka a vedle dcera známého, který platí ubytování. Manžel řídí a vedle něho bude ten známý já musím vzadu usměrňovat malého.

Auto nemáme půjčujeme si od jiné známé a tak nebudu zbytečně ( ani na to nemáme) kupovat nějaký speciální pás tudíž mi moc prosím poraďte.

Četla jsem, že nesprávné poutání může urvat placentu a potratit. Nechci se děsit a chci si užít výlet.

Jedeme z Prahy do eurokempu Běšany a je to několik kilometrů od Klatov a Železné rudy.
Děkuji za informace jak se poutat.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

vjerunqa
Závislačka 3054 příspěvků 19.02.18 19:35

@CoocaCola Ahoj, normálně spodní pás pod a horní nad břicho :think:

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 19.02.18 19:35

@CoocaCola Stačí trošku googlit :think: http://www.protisedi.cz/…sobem-jak-na
Já jsem byla těhotná 3×, cestujeme normálně, jsem i aktivní řidič a pásy jsem dávala tak, aby mi to bylo příjemné - tak jak je na obrázku.
A otázku, zda se poutat či ne, nemyslíš doufám vážně 8o

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 19.02.18 19:38

@CoocaCola rozhodne se poutat ;) zkus pohledat na googlu, jak to muze dopadnout, kdyz se nepripoutas…zabere to tak 5 vterin ;) a ohledne poutani - jasne, tehotna nesmi mit pas pres bricho. Opet sem si zadala do googlu a hned asi druhy clanek ;) https://www.promaminky.cz/…poutejte-427

Je primo i pomucka na pas, ale pikud nejezdis denne, asi neni uplne nutne…ja si jen hlidam, abych mela pas pod brichem ;)

welovefashion
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 107 inzerátů 19.02.18 19:41

Tak záleží jaký je tam pas a asi taky kde mas placentu, v kolikatem jsi měsíci atd., existuje speciální pas pro těhotné, ale já se třeba co mi břicho dovolí poutam normálně, když už na brichu tlačí, cca ten 9. měsíc davam spodní část normálně a tu co jde pres bricho na rameno za sebe, podle mě lepší být pripoutana než vyletět z auta ;) a život můj je v uvozovkách důležitější než nenarozeneho dítěte, alespoň tak to berou lékaři…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10098 příspěvků 19.02.18 19:43

Připoutat určitě. Problém je, ze když nebudeš mít speciální pas pro těhotné, tak ti při nárazu stejne ten klasicky pas vyjede na břicho. Nic se stát nemusí, ale muze. Koupila bych bazarovy, stojí kolem 500 a budeš mít klid

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 19.02.18 19:45

Mysli na to, že když se nepřipoustáš, tak při nehodě Ty i dítě zemřete. Prostě bez šance. Takže se rozhodně poutat. Mrkni na Besip či něco takového, ale obecně je to tak, že spodní pás co nejníže pod bříškem a horní pás nad bříškem, přes prsa.

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 19.02.18 19:47

@welovefashion jsem 21 tt 5 měsíc

vulpes
Kelišová 5016 příspěvků 19.02.18 19:47

Vidím nadpis a pořád přemýšlím, jak vypadá „správná těhotná“, případně tedy jak vypadá ta „nesprávná těhotná“ :lol:

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 19.02.18 19:47

Ta bříško mám vidět

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 19.02.18 19:50
@CoocaCola píše:
@welovefashion jsem 21 tt 5 měsíc

Nezalezi na tom, kolikaty jsi tt, proste se poutat musis! Na googlu je plno odbornych clanku i s obrazky, tak se podivej ;)

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 19.02.18 19:50

Ja se cele tehotenstvi poutala uplne normalne jako netehotna. Jezdila jsem casto, hlavne jako ridic.
Akorat teda vzadu asi nebudes mit moc komfort, hlavne na nohy :nevim:.

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 19.02.18 19:51

@Tichošlápek jenže těch 500 teď máme do brání peněz,. Jasný, že se připoután. vždy když jsem někam autem jela s prarodiči tak se zatím havárie nestala a v prvním tehu sme na letní dovolenou nestihli přišel porod na mě o měsíc. A tu zimní víkendovou stíháme v šestým pátým měsíci rodit nehodlám. :hug: dobře budu si pás držet a kámošku zaměstnám uklidňování m malého kdyby zlobil

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 19.02.18 19:51
@vulpes píše:
Vidím nadpis a pořád přemýšlím, jak vypadá „správná těhotná“, případně tedy jak vypadá ta „nesprávná těhotná“ :lol:

To me taky napadlo :mrgreen: jak asi vypada ta nespravna :P

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 19.02.18 19:52

@vulpes mělo být správně to víš mobil :mrgreen: :lol: :lol: od Číňanů vyráběn :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >