Pouzdro na mobil - jaké zvolit otevírání?

715
15.4.16 22:47

Pouzdro na mobil - jaké zvolit otevírání?

Budu si kupovat nový mobil (dotykový, 5 palců) a chci k němu pořídit rovnou i pouzdro. Jaký typ otevírání je lepší - „vertikální“ nebo „horizontální“? Přikládám i fotky. Chci, aby v tom pouzdru šel mobil normálně používat - volat za chůze, psát sms za chůze, atd. Na držení se mi zdá lepší to otvírání na kratší straně - vespod mobilu - to černé. Ale 99% lidí má to knížkové otevírání, tak si říkám, že asi bude lepší možná spíš to :)
Poraďte prosím. Doteď jsem měla obyč mobil, na který jsem takové pouzdro vůbec nepoužívala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14560
15.4.16 22:53

Já tedy nemám toto pouzdro, ale mám „fusak“ uháčkováný, je to jako klasický fusak, jen chrání mobil ještě víc…ale jinak jsem uvažovala o tom vlevo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
15.4.16 22:58

„Fusak“ jsem původně chtěla také, ale při volání a podobně bych z něj ten mobil musela vyndat, a tak by nebyl vůbec chráněný. A já bych chtěla, aby případě pádu měl ten obal… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14560
15.4.16 23:01
@levandule23 píše:
„Fusak“ jsem původně chtěla také, ale při volání a podobně bych z něj ten mobil musela vyndat, a tak by nebyl vůbec chráněný. A já bych chtěla, aby případě pádu měl ten obal… :)

Je mi to jasné a taky jsem opatrnější, když ho vytáhnu, ale fusak je super, v zimě nebude mobilu zima :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
15.4.16 23:06

Pokud budete mít mobil s kvalitním sklem (gorilla glass) a neklouzavým tělem, tak je u 5 palcového telefonu pouzdro na obtíž, pokud tedy nemáte obrovské ruce. Já mám 5 palcovou Lumii 640LTE a pouzdro jsem ještě nikdy nepostrádala. Jen když by měl být v kapse s klíči tak mám na něj obal, který se ale sundává komplet.
Jinak švagr má na telefon pouzdro jako knížku, a ta krycí část jde použít jako stojánek když třeba kouká na videa a to je super :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14560
15.4.16 23:10

.

Příspěvek upraven 19.07.17 v 17:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
15.4.16 23:20

Mám pouzdro na magnet jako ta knížka, ale bez toho slepovátka a jsem fakt spokojená na maximum. :palec: Úplně úžasné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
16.4.16 07:21

Mám ten první a vyhovuje mi, ale nemám zkušenost s tím druhým, takže nemám srovnání :nevim: Ale připadá mi, že se asi bude lépe otvírat (švihem nahoru) než ten co mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29365
16.4.16 08:10

Na předchozím mobilu jsem měla to knížkové… ale mě to moc nevyhovovalo, blbě se to drží, když telefonuješ… aspoň teda já jsem ho musela ohnout dozadu, manipulace s tím za chůze nic moc, měla jsem strach, aby mi to nevypadlo z ruky… a to mám docela dlouhé prsty… teď mám šité pouzdro se zipem, do kterého mobil jen vsunuji a telefonuji s holým mobilem a je to stokrát lepší… ale manžel s ním byl spokojený, tak těžko říct…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4038
16.4.16 09:05

Měla jsem s otevíráním dolů a neměla jsem žádný problém, vyhovovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6664
16.4.16 09:54

Dcera má to druhé pouzdro s otevíráním dolů a je spokojená. Nepřekáží při telefonování. Na podzim si budu kupovat nový mobil a taky o něm uvažuji :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27385
16.4.16 10:20

Mám ten první. Spokojena, po tom, co se mi mobil dvakrát rozflakal jr všechno lepší než nic :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15353
16.4.16 11:37

Já mám na mobilu takový silikonový kryt. něco jako tento: http://www.sunnysoft.cz/…arentni.html?…
mobil už několikrát letěl na zem a zatím v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9932
15.5.18 06:59

Tak vertikalni nebo horizontalni plus duvody…dik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15353
15.5.18 07:44

@tasa ani jedno. preferuji silikonovy kryt na zadni strane. na displej pripadne folii, ale ja nemam ani to. jakykoliv otviraci kryt by mi velmi prekazel pri manipulaci s mobilem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat