Pouze jeden vejcovod, vaše recenze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 367 příspěvků 08.03.19 18:05
Pouze jeden vejcovod, vaše recenze

Ahoj holky, vím, že jsme každá jiná, že každý to má jinak, ale chtěla bych se prosím zeptat. Zjistili mi zánět na pravém vejcovodu, zatím se léčím antibiotiky, dnes jsem byla na větší vyšetření a doktor říkal, že to prozatím není na operaci, že nemám nějaký extra velký, ale mám tam dvě menší cysty a ještě něco menšího, srůsty tam asi nejsou, ale je tam ten zánět ucpaný, takže momentálně je ten vejcovod neprůchodný a pokud by se mi ted někdy podařilo otěhotnět, tak budu mít mimoděložní těhotenství. Každopádně mi doktor říkal, že pokud se ta usazenina neupraví, tak bych musela na laparoskopii a že bud by se ta usazenina pouze odstranila nebo by museli vzít i vejcovod. Tak jsem se chtěla zeptat, která jste to prodělala, jak to probíhalo, jak dlouho jste tam byli? Pokud vám vzali ten vejcovod a třeba museli i vaječník, tak podařilo se vám přirozeně otěhotnět i s jedním vaječníkem a vejcovodem? Doktor říkal, že ten zánět je asi i delší dobu a proto mám tak rozházený cyklus a nepravidelný. Moc děkuji všem za recenze.

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 08.03.19 18:20

Ahoj.

Pokud Ti vezmou jeden vejcovod případně vaječník a ten druhý máš funkční, tak máš hodně velkou šanci otěhotnět přirozenou cestou.

Sama jsem zářný příklad. :)

Mně vzali pravý vejcovod laparoskopicky. Hospitalizace trvala 4 dny: 1. den odpoledne - přijetí, 2. den operace, 3. den pozorování, 4. den dopoledne - odjezd.

Jinak druhý den po operaci jsem se už cítila v pohodě.

Váš příspěvek
Reklama