Pouze protein - co se stane?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.1.22 10:32

Pouze protein

Zdravím, mám dotaz… Co se stane když budu 2-3 dny pouze na proteinů?
( Skrz zdravotní komplikace, bohužel nejsem schopna nic sníst a napadlo mě, že by to bylo lepší, než být na vodě :nevim: :nevim: )
Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3959
11.1.22 10:36

A zvladnes si ten protein rozmichat v plnotucnem mlece a namixovat do toho ovoce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5443
11.1.22 10:37

Pokud toho budeš pít hodně, tak budeš mít obstojný průjem. Jinak se nic nestane. Mixnula bych do toho aspoň nějaké vločky, kousek banánu nebo tak něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
448
11.1.22 10:40

Nestane se nic :) jen bych doporučovala jak bylo práno výše rozmíchat třeba v mléce s ovocem, nebo třeba v jogurtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
11.1.22 10:51

Krátkodobě nic moc. Dlouhodobě je to neudržitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
11.1.22 11:01

Pokud nejsi schopná jíst to v nějaké namixované podobě jak je psáno výše, tak běž raději do nutridrinku, než jen do samotného proteinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27363
11.1.22 11:06

A ty zdravotní komplikace jsou jakože nemůžeš kousat a můžeš přijímat pouze tekutou stravu? Nebo je to nějaká dieta? Jestli nemůže kousat, tak bych krom proteinů volila i jiné tekuté věci, třeba přesnídávky, jogurtový nápoj apod :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38251
11.1.22 11:37
@Anonymní píše:
Zdravím, mám dotaz… Co se stane když budu 2-3 dny pouze na proteinů?
( Skrz zdravotní komplikace, bohužel nejsem schopna nic sníst a napadlo mě, že by to bylo lepší, než být na vodě :nevim: :nevim: )
Co myslíte?

A jak je možné, že protein do sebe dostaneš? Proč odmítáš jídlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1669
11.1.22 11:40

Tak na pár dní tě to neotráví, to je jasný. Sice nevím, jakýho typu ty tvoje potíže jsou, ale jestli do sebe pořádně nic nedostaneš, tak existují třeba Nutridrinky Compact v úplně malinkých lahvičkách, kde je víceméně zastoupený všechno a je to rozhodně lepší volba než čistej protein. Ale jak říkám, záleží na typu potíží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
11.1.22 11:54

Za dva za tři dny se nestane podle mě nic. Taky nechápu co je myšleno konkrétně tím proteinem? Může to být cokoliv jakéhokoliv původu.
Jinak já jsem jedla čtrnáct dní jenom skyr a zeleninu a celkem jsem zhubla asi tři kila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37711
11.1.22 13:09

Pár dní v pohodě, leda snad, že bys měla dnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu