Použité kosmetické pinzety - údržba, oprava...

2724
17.2.11 08:53

Použité kosmetické pinzety - údržba, oprava...

Skoro denně používám kosmetickou pinzetu - klasickou kovovou z drogerie nebo supermarketu asi tak za pade. Vytrhávám si s ní nadbytečné řasy a chloupky v obličeji.
Nová pinzeta krásně napoprvé zachytí chloupek a práce s ní je rychlovka. Skladuju ji zavěšenou a kelímku se zubníma kartáčkama. Časem (tak za měsíc či dva obvykle) už to není ono, chytit chloupek je obtížné, proklouzne atd…
Mám dotaz, dá se pinzeta nějak opravit („nabrousit“, přihnout, vyčistit…) tak aby opět dobře fungovala? Mám jich už vyřazených několik kousků, je mi líto je vyhodit (občas se hodí, když je třeba něco titěrného chytit, vytáhnout atd.).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1477
17.2.11 09:02

já chodím k chlápkovi kterej brousí nože, nabrousit pinzetu me stojí 10kč :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
17.2.11 10:07

mám stejný problém, ale nikdy mě nenapadlo, že by se dala nabrousit, to bych se pak bála, abych se s ní neporanila, ne?
Prostě koupím novou. Vydrží zhruba půl roku, ale kupuju takový nějaký okolo 200,– a aby měly plochý konec.

• Citovat
  • Upravit
1477
17.2.11 10:30

:lol: :lol: jak by ses ní chtela poranit??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
17.2.11 10:48

Možná by se ti při takové „spotřebě“ vyplatilo koupit si u kosmetičky profesionální pinzetu. Sice stojí tak od 250,– výše, ale já jsem s ní pracovala jako kosmetička devět let (střídala jsem dvě) a nikdy nepotřebovala pobrousit ani jinak seštelovat. Trhá dobře pořád… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
17.2.11 13:12
freeonit píše: :lol: :lol: jak by ses ní chtela poranit??

pokud bude nabroušená, bude asi ostrá, ne?

• Citovat
  • Upravit
1477
17.2.11 13:54

no ale ze by ses pořezala nebo tak neco to ne..:) trosku vic ostra nez kdyz si ji koupis, pokud nejsi nemehlo tak se nemusis bat :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1171
11.7.12 19:56

Zkusím to tu obnovit s dotazem :lol: Poraďte dobrou pinzetu kde kupujete :?: díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
11.7.12 22:27

Mám od firmy Mako Butterfly, ale nevím, jestli to nejde jen na IČO :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu