Použití rektální rourky

26.6.20 00:16

Použití rektální rourky

Maminky, vy co někdy pomáháte miminku roirkou, aby se vyprdělo, jak poznáte, že se mu uvolnily všechny plyny? Použila jsem rourku zatím dvakrát, ale vždy když jsem myslela, že už se uvolnilo vše a zabalila syna do zavinovačky, začal se znova kroutit a musela jsem proces opakovat. Nemáte nějakou radu??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

450
26.6.20 07:05

Buď trpelivá a rourkuj v klidu pár minut, projížděj tam a sem, uvidis, ze se vyprdí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.20 07:50

@Micilin Jojo, to on se vyprdí, pak už nic nejde a za chvíli se kroutí znova, tak to budu muset zkoušet dýl, ať ho pak znova nerozbaluju a tak..Ani se nedivím, že ho to bříško bolí, když slyším, kolik toho v sobě má :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
26.6.20 13:37

@Týnuš Adík A je kojeny nebo na UM? Co nějaká probiotika?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.20 14:35

@Micilin Bohužel na UM Beba Comfort. Dostává Biogaiu, teď asi třetí den BabyCalm, Espumisan mu nepomáhal, na střídačku kmínový odvar, feniklový čaj, mažu bříško olejíčkem od weledy, cvičíme, nahříváme…A stejně trpíme..Jsem zoufalá, naspím sotva 4 hoďky v noci a ještě rozkouskovaně :(..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8470
26.6.20 14:57

@Týnuš Adík Některé děti na to trpí, děláš co můžeš :hug: Jak je na tom dítě s polohou na bříšku? To u nás pomáhalo. A pak nošení. Doteď když někam jdu s nosítkem, tak se prvních deset minut s nikým nezastavuju, protože to je samé nespolečenské krkání a prdění :mrgreen:, a to na bříško nikdy extra netrpěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.20 15:05

Jedině trpělivost, jak už píší výš. Ono někdy se děti kroutí i přes to, možná je bolí bříško nejen z prdů :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.20 15:28

Rourku jsme používali u syna, protože ho bolelo bříško a brecel. Zkoušeli jsme masáž bříška, cvičit s nozickama a pak tu rourku. Kroutili jsme s ní i několik minut a potom už byl klid, většinou se vykadil. My jsme davali synovi Sunar AR, je jak na blinkani tak i na brisko. Časem se to určitě zlepší. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.20 16:51

Děkuji, budu muset vydržet..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
29.6.20 21:59

Nevím, kolik miminku je - byli jsme na Kendamilu, nějaký extrémy s kolikami jsme neměli, ale měli jsme zácpy - a nám teda zázrak v zažívání udělala asi lahvička Anti-colic od Aventu. Píšu asi, protože člověk nikdy neví, ale 2 dny po tom, co jsme ji ve 3 měsících začali používat, najednou začal sám od sebe kadit 2× denně a bylo po všech zažívacích problémech. :think: a poté jsem v jedné recenzi našla od jedné maminky taky stejnou zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.20 09:14

@Polnik Ty lahvičky používáme od začátku :?…Obávám se, že budeme muset vydržet, než to prostě přejde, zkouším všechno možné :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
30.6.20 10:54

@Týnuš Adík aaaha, tak to je blbý :(. A teda mlíčko jste zkusila změnit? Jinak přeji hodně trpělivosti :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.20 12:33

@Polnik Jojo, to taky… Je to lepší než bylo, ale pořád se stává, že má záchvat pláče a kroutí se, nejčastěji v noci :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
801
30.6.20 12:40
@Týnuš Adík píše:
@Micilin Bohužel na UM Beba Comfort. Dostává Biogaiu, teď asi třetí den BabyCalm, Espumisan mu nepomáhal, na střídačku kmínový odvar, feniklový čaj, mažu bříško olejíčkem od weledy, cvičíme, nahříváme…A stejně trpíme..Jsem zoufalá, naspím sotva 4 hoďky v noci a ještě rozkouskovaně :(..

Mozna mu nesedi UM.. Moje mala to mela taky tak.. Jak po Hippu tak po Hami.. Zachránil nas tenkrat Kendamil. Netrpi na prdiky, na boleni, zacpy..ma ho doted (9mes.).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
801
30.6.20 12:45
@Polnik píše:
@Týnuš Adík aaaha, tak to je blbý :(. A teda mlíčko jste zkusila změnit? Jinak přeji hodně trpělivosti :andel:

Taky se priklanim zkusit jine UM.
Vetsina UM je z odtucnenyho mleka, a jsou tam přidané ruzne basty aby se tuky dohnaly.
Palmovy olej, rybí tuk, sója.. Nejen ze ty UM smrdi jak bolava hnata, ale ty,, dobroty'' miminkum zpusobuji ty prdiky, zacpy, boleni atd.. Ja nedam dopustit na ten Kendamil, slozeni super, plnotucny mlicko, krasne voni, je sladsi takže prckum i vic chutna.. A hlavne nam to,, udelalo'' klidny a spokojený miminko :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama