Používání aniballu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 21:49
Používání aniballu

Ahojte holky chtěla jsem odedneska začít používat balónek aniball, ale ja ho tam prostě nemůžu dostat :( je tu někdo kdo ho taky používal? Zkusila jsem ho dát na půl a když jsem ho tam dostala tak to při nafukování hodně bolelo, tak jsem ho zfoukla a vytáhla, ale na podruhé jsem ho tam už nedostala poraďte jak na to :(

Reakce:
Bubla_Bučková
Kelišová 5903 příspěvků 15.04.19 22:00
@Anonymní píše:
Ahojte holky chtěla jsem odedneska začít používat balónek aniball, ale ja ho tam prostě nemůžu dostat :( je tu někdo kdo ho taky používal? Zkusila jsem ho dát na půl a když jsem ho tam dostala tak to při nafukování hodně bolelo, tak jsem ho zfoukla a vytáhla, ale na podruhé jsem ho tam už nedostala poraďte jak na to :(

Je to tady už hodněkrát :roll: hodně lubrikantu nebo zkusit naopak mírně nafouknout, zkusit různou polohu… Najdi si staré diskuze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 05:39

Ja ho tam nedostala vubec. Zkousel to setrne i nanzel. Bez sance. Vystresovali me to natolik, ze jsem zacala zvazovat CS na prani. Porodila jsem normalne, i bez aniballu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 08:09

Taky mám problém tam balónek dostat nafouklý. Pomůže ho složit na půl a nafouknout až uvnitř. Samozřejmě začneš cítit tlak, jak se začne balónek nafukovat. První den jsem nafoukla pouze na 17 cm. Každé cvičení vypuzuji vícekrát, a když balónek dávám dovnitř podruhé, tak už ho tam dám mírně nafouklý a nemusím ho překládat.

Korculalala
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 16.04.19 10:40

Důležité je začít klidně až 4 týdny před termínem, do té doby svalstvo nepovolí. A jinak, trénovat. Na poprvé to nejde nikomu.

MisulkaP
Kecalka 182 příspěvků 18.04.19 00:48

@Korculalala mám necelé 3 týdny do porodu ;)

Váš příspěvek
Reklama