Používat epino v pátém těhotenství?

Anonymní
9.7.20 19:11

Používat epino v pátém těhotenství?

Ahoj,
jsem po páté těhotná a nevím, jestli má smysl používat opět epino? V prvním těhotenství jsem je neměla a dost jsem litovala, šítí jsem cítila ještě několik měsíců po porodu. V druhém těhotenství jsem si je pořídila a bylo to dobře. Začínala jsem cvičit na strašně málo cm a dalo to fušku nacvičit alespoň na 27. Odnesla jsem si jen 3 kosmetické stehy. Ve 3.a 4.tehotenství jsem cvičila snadněji a byla jsem téměř bez zranění. A teď nevím, jestli má smysl ještě cvičit…abych se třeba jen zbytečně neroztahovala, když by to mohlo být zbytečné. Je tu některá s podobným příběhem a u x-tého těhotenství necvičila a byla bez zranění?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7383
9.7.20 19:19

Já myslím že po 5 porodech už jsi roztazena dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 19:36

Ja uz u tretiho byla bez poraneni po prvnich dvou s nastrihem…a hlavicka jeste o 0.5cm vetsi :) necvicila jsem nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
3218
9.7.20 19:38

Myslim ze je to zbytečný i na první porod. Čím víc porodu, tím víc tu kůži máš pružnější, povolenejsi.. Zbytečně roztahujes něco, co se roztáhne samo přirozeně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 19:40

Já právě váhám, 4. porod byl docela náročný a byla jsem za cvičení ráda. Jedná známá má 4 děti, nikdy necvičila a pokaždé ji nastřihli. Ale je pravda, že už se právě po 4. porodu necítím tak úzká, jako dřív :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
7003
9.7.20 19:43

Jestli si chceš pořizovat ještě vice dětí, tak bych místo epipino zkusila emimino :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama