Používat při náhodném sexu kondom?

13496
27.11.10 23:20

Používat při náhodném sexu kondom?!

Zalozit tohle tema me napadlo po dnesni reportazi ve zpravach na Prime.
Bylo receno,ze ve svete ubyva nakazenych aids a v Ceske republice nakazenych pribyva,protoze pro nasi populaci stale neni prirozene pri nahodnem sexu s partnerem ktereho nezname nebo nezname tak dobre pouzivat kondom.Dost me pobavilo a hodne udivilo,ze bylo receno,ze si stale mnoho zen mysli,ze pri pouzivani HA nemuze byt nakazeno 8-o 8-o Proboha,je tohle normalni?
Co Vy?Jsme tady skoro vsechny maminky,tehotne..ale kazda z nas byla nezadana,tak jak to bylo u vas?
Ja za sebe muzu rict,ze pri poznani noveho partnera jsem vzdy cekala,nez jsem se s nim vyspala a vzdy to bylo s kondomem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22163
27.11.10 23:28

souhlas… já jsem teda svého prvního si vzala.. a než jsem začala brát antiko.. tak jsme používali kondom… a rozhodně při náhodném sexu bych se tím chránila! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4990
27.11.10 23:29

ja po tyhle strance byla dost nezodpovedna :oops: , ted bych si zato nafackovala. Na stesti vse v poradku.
Jen doufam, ze ta moje princezna bude mit vic rozumu, bych ji asi prerazila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6555
27.11.10 23:32

Já byla divočejší a mladej magor, takže bez ochrany i s náhodnýma…No měla jsem víc štěstí než rozumu, uznávám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2889
27.11.10 23:35

já teda toho svýho potkala, když mi bylo 17 a jsme spolu doteď, byl můj první a jediný a rozodně toho nelituju ani nemám pocit, že bych o něco přišla. A fakt mě vytáčí, když 16ti, 17ti-letý holky řeknou, že s kondomem to není ono. V tom případě pak. „ať si nesou následky samy“ co jinýho se nat o dá říct :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
27.11.10 23:39
Pájinka25 píše:
A fakt mě vytáčí, když 16ti, 17ti-letý holky řeknou, že s kondomem to není ono. V tom případě pak. „ať si nesou následky samy“ co jinýho se nat o dá říct :nevim:
Jasne,ze s kondomem to nikdy neni ono,ale proc proboha riskovat? :nevim:
lucie.t píše:
Jen doufam, ze ta moje princezna bude mit vic rozumu, bych ji asi prerazila.

Taky mam dceru,ale vzdy se ji budu snazit rict jak se ma chranit a budu doufat,ze me poslechne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9048
27.11.10 23:50

Vždy kondom! Úplně se hrozím „veškerých“ pohlavních nemocí a nikdy jsem neriskovala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1313
27.11.10 23:51

Já jsem se zase smála, když mi švagrová v Africe řekla, že tajně kouří a pije pivo, aby neotěhotněla :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2769
27.11.10 23:52

ahojky
Zapojím se…měla jsem před 5 lety bouřlivé období…odchod od bývalého a dokazovnání si,že ještě za něco stojím…bylo mnoho seznámení přes net a pouze za účelem sexu…ani jednou s ochranou :oops: …antiko jsem brala…nevím na co jsem myslela…vždy bylo Nějaké to ujišťování,že jsem zdravá a,že chodím darovat krev :zed: ..většinou také byli dárci…dneska vidím,že jsem nemyslela a měla jsem obrovské štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.10 23:52

Já třeba nikdy náhodnej sex neměla :nevim: .
A sex s prezervativem taky né.Já si vždycky myslela že je to na celej život ale nikdy to nebylo na jednu noc,ale třeba na pár měsícu jo takže sem si říkala že nic nechytnu :oops: .Přitom sem plašan a tak se bojim všech nemocí.
No taky bych se měla stydět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9048
28.11.10 00:00

Ju ale jelikož jsem si nepřečetla zcela název diskuze, tak já jsem náhodný sex taky nikdy neměla, ale kondom jsem použila vždy, než proběhly testy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2785
28.11.10 00:01

Před 2 lety byl v TV případ prostitutky,která zemřela na AIDS.
Policie tam našla jakýsi diář,kam si zapisovala své „zákazníky“.
Policie je zpětně dohledávala(všechny se najít samozřejmě nepodařilo) a zjišťovala,kdo z nich se od ní nakazil.
Smutný na tom je, že spousta z těch nakažených byli tátové od rodin :cert:

Příspěvek upraven 28.11.10 v 00:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
28.11.10 00:21

Náhodný sex s neznámým mužem jsem nikdy neměla, taky jsem si vzala prvního co se mi dostal do rukou, ale na začátku jsme používali kondom, ale bála jsem se spíš těhotenství než HIV :oops:
Opravdu jsem si oddechla až po třech letech vztahu, když chtěli i podruhý mou krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
IMI
2766
28.11.10 06:30

Byla sem nezodpovedna a blba, nastesti bez nasledku. Je pravda, ze sem casto chodila na testy (po pravde - kvuli omluvenkam :oops: ) S tou prostitutkou, ono je na tom smutny taky to, ze se na ten kondom vyprdli ty tatove od rodin. Navic bejt prostituce legalni zivnost, musela by na kontroly, ale to je na jinou diskusi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
28.11.10 07:10

Při náhodných stycích (kterým jsem se většinou snažila vyhnout, ale stalo se), jsem se snažila používat kondom, ale ne vždycky byl po ruce. Bohužel jsem v několika případech zatmění z kombinace alkoholu a hormonů kývla na sex bez kondomu. Pak jsem se vždycky děsila, naštěstí bez následků. Ale do debilů jsem si nadávala pěkně.
Mám ale celkem zajímavou zkušenost, že chlapi v česku většinou při takovýhle náhodných stycích kondom bojkotovali, snažili se z toho vyvlíknout a překecat mě na soulož bez kondomu, kdežto chlapi v zahraničí - západní evropa a amerika, měli přístup opačný, oni sami kondomi iniciovali a používali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama