Používat v těhotenství sérum na řasy?

94
19.8.19 15:31

Používat v těhu sérum na řasy?

Ahoj holky, poradíte prosím…sundala jsem umělé řasy a mám krátká košťátka, trága :( předtím jsem používala Hairplus a řasy krásné, někde jsem se dočetla, že není vhodné používat v těhu, ale proč, když výrobce uvádí, že je to přírodní mi hlava nebere :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32096
19.8.19 15:48
@Ywonka píše:
Ahoj holky, poradíte prosím…sundala jsem umělé řasy a mám krátká košťátka, trága :( předtím jsem používala Hairplus a řasy krásné, někde jsem se dočetla, že není vhodné používat v těhu, ale proč, když výrobce uvádí, že je to přírodní mi hlava nebere :) :)

v těhu asi ne, spíše v těhotenství ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
19.8.19 15:58

Ja serum pouzivala normalne, podle me to tam pise, protoze se to na tehotnych netestovalo…nyni je to rok a rasy porad nemam takove jako pred umelymi, trvalo minimalne pul roku nez neco narostlo…a jeste ted mi sem tam řasa roste pokřivená…umele rasy uz nikdy vice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1277
1.6.20 14:44

Sérum na řasy v těhotenství - ano

Je to delší doba, kdy jsem zde hledala, zda sérum na řasy v těhotenství ano či ne. Udělala jsem si takový malý průzkum sér a našla jedno, které neobsahuje hormony a je z cca 75% z přírodních složek. Na obalu i u výrobce ověřeno, že mohou ženy v těhotenství i při kojení, protože u jiných sér jsem to nenašla. Ten zázrak se jmenuje di Angelo No. 1 Lash, prodává třeba notino.cz. Chce to používat delší dobu, ale tak zhruba po měsíci jsem viděla, že řasy ztmavly trochu a že se mírně zahušťují. Optimální je používat 2-3měsíce, ale už teď vidím, že to není žádná chemie, protože oči po něm nepálí ani žádná alergická reakce jako u jiných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama