Používáte na dárky aplikaci Tomikup?

43
8.11.20 13:17

Používáte na dárky aplikaci Tomikup?

Ahojky,
Před pár týdny jsem rodinu přinutila začít používat Tomikup a teď koukám že ho testovaly i redaktorky eMimina: https://www.emimino.cz/…ace-tomikup/

A tak jsem se chtěla zeptat jak to máte u vás. Používáte appku, nebo máte super chlapa, kterému stačí naznačit a dostanete přesně to, po čem toužíte? :think:

Abych nevypadala střeleně, nemám v plánu Tomikupem nahradit malovaný dopis Ježíškovi až mi díte povyroste, ale teď mám malý miminko a naše babičky a ještě víc snad dědeček, mají tendenci nás zaplavovat fakt zbytečnými dárky a na to mi to přijde fajn. A na druhou stranu já se nevyznám v manželových koníčcích a netroufla bych si mu koupit nějaké vybavení na vlastní pěst…

Uff. Jsem ukecaná. Povídejte jak to vidíte a těším se i na příhody nejhorších dárků co jste dostaly :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24662
8.11.20 15:36

Ne nepoužívám. Děti píšou klasický dopis a dospělý umí používat pusu a jsou schopní si říct co by si přáli a ještě lepší mi přijde vymyslet nějakou drobnost, než aby si někdo psal, že chce přesně toto.
Manželovi ke koníčkům věci nekupuju, byť bych i přehled měla - máme stejný koníček. U dospělých jsem radši pro to vybrat si sám co se mu líbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
9.11.20 20:02

Píšete že „U dospělých jsem radši pro to vybrat si sám co se mu líbí“, což je přesně to, co je na Tomikupu :-)

Když si tam rozkliknu manžela, vidím nejdřív seznam s mými nápady pro něj a pod ním je teprve seznam s přáníma, která si sám vyplnil.

Za mně spokojenost :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
15.11.20 16:39

Tomikup u nás testujeme

Zatím se jeví skvěle a daří se nám šířit mezi příbuzné, dokonce lépe, než jsem si myslela. Naše matky mají vždy nervy, co koupit a vybrat.

A rozhodně vytvořený seznam na Tomikupu nic nebrzdí ani neomezuje, jak jsem zde v diskuzích zachytila. Děti mohou psát dopisy za okno stále, tak jako dřív.

A já se těším, že konečně pořádně nasměruju manžela, a to i na dárky, které by mi normálně nekoupil. Osobně strašně nerada říkám, co chci koupit. Takto jsem naládovala seznam na aplikaci a je na manželovi, případně rodině, co mi vyberou. Nepředpokládám, že by koupili vše :lol: Takže to bude i tak velké překvapení. Těším se na to.

Co se týká dárků pro děti, věřím, že se prarodiče a další kolem nás rádi nechají inspirovat přesně tím, co máme pro děti ve vánočních seznamech.

Myslím, že výsledek na Vánoce bude skvělý.

E.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat