Reklama

Používáte při sexu Poppers?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 18:33
Používáte při sexu poppers?

O afrodiziaku poppers jsem se dozvěděla z románu Řasnatci a účinky této látky na prožívání sexu mě naujaly. Začala jsem na internetu studovat podrobnosti o této látce a hodně lidí si pochvalo, že díky poppers zažili fantastický sex. Na druhou stranu, narazila jsem taky na informaci, že poppers vyzkoušel slavný herec Peter Sellers (inspektor Clouseau ve filmu Růžový panter) a dostal po něm několik infarktů a pár let potom zemřel ve věku pouhých 54 let. S manželem nás tohle afrodiziakum láka, ale bojíme se. Máte někdo zkušenosti?

Reklama

Reakce:

harpyje
Extra třída :D 10663 příspěvků 26.02.18 18:47

Člověče, způsobem psaní na mne děláš dojem, že jde o reklamu :nevim:

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 19:05

To je zas ten troll co furt mele o Rasnatcich :roll:

lachtanice86
Kelišová 5713 příspěvků 26.02.18 19:07

Jen vidím slovo řasnatec a chce se mi :poblion:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 26.02.18 19:30
@Myssicka píše:
To je zas ten troll co furt mele o Rasnatcich :roll:
:lol: asi jo, to je nějakej ouchyl

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28510 příspěvků 26.02.18 19:58

Upozornění na tento přípravek se tu vyskytuje nyní nápadně často.

kve-tinka
Závislačka 4343 příspěvků 27.02.18 14:47

Já tu dám klidně referenci ------ mě se jen po čichnutí zatočila hlava, a sex byl stejně kvalitní, jako bez něho… :roll:

Pavelkowa
Kecalka 325 příspěvků 27.02.18 16:36

Kromě předčasného úmrtí, jako tomu bylo například u zmíněného herce Petera Sellerse, může poppers způsobit poškození zraku či slepotu, což je dle mého názoru horší, než smrt. Není nic horšího, než slepota.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28510 příspěvků 27.02.18 17:35
@Pavelkowa píše:
Kromě předčasného úmrtí, jako tomu bylo například u zmíněného herce Petera Sellerse, může poppers způsobit poškození zraku či slepotu, což je dle mého názoru horší, než smrt. Není nic horšího, než slepota.

to si dám raději poctivého panáka na uvolnění než čichat jed.

MarieP
Závislačka 2995 příspěvků 01.03.18 20:14

Víš co je to za chemku? Je to čistič a kdysi se dal koupit jen na IČO, smrdí to jak bolavá noha… :poblion: Mimochodem jej používají většinou gayové ( asi synonymum pro řasnatec :think:) na uvolnění análního svalstva… :lol: To si dám mnohem raději Zacapu, Pyrata nebo Diplomatico… :jazyk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama