Používáte při sexu Poppers?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 18:33
Používáte při sexu poppers?

O afrodiziaku poppers jsem se dozvěděla z románu Řasnatci a účinky této látky na prožívání sexu mě naujaly. Začala jsem na internetu studovat podrobnosti o této látce a hodně lidí si pochvalo, že díky poppers zažili fantastický sex. Na druhou stranu, narazila jsem taky na informaci, že poppers vyzkoušel slavný herec Peter Sellers (inspektor Clouseau ve filmu Růžový panter) a dostal po něm několik infarktů a pár let potom zemřel ve věku pouhých 54 let. S manželem nás tohle afrodiziakum láka, ale bojíme se. Máte někdo zkušenosti?

Reakce:
harpyje
Extra třída :D 10685 příspěvků 26.02.18 18:47

Člověče, způsobem psaní na mne děláš dojem, že jde o reklamu :nevim:

Myssicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 19:05

To je zas ten troll co furt mele o Rasnatcich :roll:

lachtanice86
Kelišová 7153 příspěvků 26.02.18 19:07

Jen vidím slovo řasnatec a chce se mi :poblion:

Danulinka16
Závislačka 2542 příspěvků 26.02.18 19:30
@Myssicka píše:
To je zas ten troll co furt mele o Rasnatcich :roll:
:lol: asi jo, to je nějakej ouchyl
Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29715 příspěvků 26.02.18 19:58

Upozornění na tento přípravek se tu vyskytuje nyní nápadně často.

kve-tinka
Závislačka 4658 příspěvků 1 inzerát 27.02.18 14:47

Já tu dám klidně referenci ------ mě se jen po čichnutí zatočila hlava, a sex byl stejně kvalitní, jako bez něho… :roll:

Pavelkowa
Kecalka 325 příspěvků 27.02.18 16:36

Kromě předčasného úmrtí, jako tomu bylo například u zmíněného herce Petera Sellerse, může poppers způsobit poškození zraku či slepotu, což je dle mého názoru horší, než smrt. Není nic horšího, než slepota.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29715 příspěvků 27.02.18 17:35
@Pavelkowa píše:
Kromě předčasného úmrtí, jako tomu bylo například u zmíněného herce Petera Sellerse, může poppers způsobit poškození zraku či slepotu, což je dle mého názoru horší, než smrt. Není nic horšího, než slepota.

to si dám raději poctivého panáka na uvolnění než čichat jed.

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 01.03.18 20:14

Víš co je to za chemku? Je to čistič a kdysi se dal koupit jen na IČO, smrdí to jak bolavá noha… :poblion: Mimochodem jej používají většinou gayové ( asi synonymum pro řasnatec :think:) na uvolnění análního svalstva… :lol: To si dám mnohem raději Zacapu, Pyrata nebo Diplomatico… :jazyk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >