Používáte při sexu Poppers?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  26.02.18 18:33
Používáte při sexu poppers?

O afrodiziaku poppers jsem se dozvěděla z románu Řasnatci a účinky této látky na prožívání sexu mě naujaly. Začala jsem na internetu studovat podrobnosti o této látce a hodně lidí si pochvalo, že díky poppers zažili fantastický sex. Na druhou stranu, narazila jsem taky na informaci, že poppers vyzkoušel slavný herec Peter Sellers (inspektor Clouseau ve filmu Růžový panter) a dostal po něm několik infarktů a pár let potom zemřel ve věku pouhých 54 let. S manželem nás tohle afrodiziakum láka, ale bojíme se. Máte někdo zkušenosti?

Reklama

Reakce:

harpyje
Extra třída :D 10658 příspěvků 26.02.18 18:47

Člověče, způsobem psaní na mne děláš dojem, že jde o reklamu :nevim:

Myssicka  26.02.18 19:05

To je zas ten troll co furt mele o Rasnatcich :roll:

lachtanice86
Kelišová 5256 příspěvků 26.02.18 19:07

Jen vidím slovo řasnatec a chce se mi :poblion:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2222 příspěvků 26.02.18 19:30
@Myssicka píše:
To je zas ten troll co furt mele o Rasnatcich :roll:
:lol: asi jo, to je nějakej ouchyl

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28026 příspěvků 26.02.18 19:58

Upozornění na tento přípravek se tu vyskytuje nyní nápadně často.

kve-tinka
Závislačka 4280 příspěvků 27.02.18 14:47

Já tu dám klidně referenci ------ mě se jen po čichnutí zatočila hlava, a sex byl stejně kvalitní, jako bez něho… :roll:

Pavelkowa
Kecalka 317 příspěvků 27.02.18 16:36

Kromě předčasného úmrtí, jako tomu bylo například u zmíněného herce Petera Sellerse, může poppers způsobit poškození zraku či slepotu, což je dle mého názoru horší, než smrt. Není nic horšího, než slepota.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28026 příspěvků 27.02.18 17:35
@Pavelkowa píše:
Kromě předčasného úmrtí, jako tomu bylo například u zmíněného herce Petera Sellerse, může poppers způsobit poškození zraku či slepotu, což je dle mého názoru horší, než smrt. Není nic horšího, než slepota.

to si dám raději poctivého panáka na uvolnění než čichat jed.

MarieP
Závislačka 2970 příspěvků 01.03.18 20:14

Víš co je to za chemku? Je to čistič a kdysi se dal koupit jen na IČO, smrdí to jak bolavá noha… :poblion: Mimochodem jej používají většinou gayové ( asi synonymum pro řasnatec :think:) na uvolnění análního svalstva… :lol: To si dám mnohem raději Zacapu, Pyrata nebo Diplomatico… :jazyk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

7 důvodů, proč nejezdit do Chorvatska!

Na světě snad není přeceňovanější destinace, než je Chorvatsko. Země na... číst dále >

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama