Používáte při sexu Poppers?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 18:33
Používáte při sexu poppers?

O afrodiziaku poppers jsem se dozvěděla z románu Řasnatci a účinky této látky na prožívání sexu mě naujaly. Začala jsem na internetu studovat podrobnosti o této látce a hodně lidí si pochvalo, že díky poppers zažili fantastický sex. Na druhou stranu, narazila jsem taky na informaci, že poppers vyzkoušel slavný herec Peter Sellers (inspektor Clouseau ve filmu Růžový panter) a dostal po něm několik infarktů a pár let potom zemřel ve věku pouhých 54 let. S manželem nás tohle afrodiziakum láka, ale bojíme se. Máte někdo zkušenosti?

Reakce:

harpyje
Extra třída :D 10670 příspěvků 26.02.18 18:47

Člověče, způsobem psaní na mne děláš dojem, že jde o reklamu :nevim:

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 19:05

To je zas ten troll co furt mele o Rasnatcich :roll:

lachtanice86
Kelišová 6378 příspěvků 26.02.18 19:07

Jen vidím slovo řasnatec a chce se mi :poblion:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 26.02.18 19:30
@Myssicka píše:
To je zas ten troll co furt mele o Rasnatcich :roll:
:lol: asi jo, to je nějakej ouchyl

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28970 příspěvků 26.02.18 19:58

Upozornění na tento přípravek se tu vyskytuje nyní nápadně často.

kve-tinka
Závislačka 4389 příspěvků 7 inzerátů 27.02.18 14:47

Já tu dám klidně referenci ------ mě se jen po čichnutí zatočila hlava, a sex byl stejně kvalitní, jako bez něho… :roll:

Pavelkowa
Kecalka 325 příspěvků 27.02.18 16:36

Kromě předčasného úmrtí, jako tomu bylo například u zmíněného herce Petera Sellerse, může poppers způsobit poškození zraku či slepotu, což je dle mého názoru horší, než smrt. Není nic horšího, než slepota.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28970 příspěvků 27.02.18 17:35
@Pavelkowa píše:
Kromě předčasného úmrtí, jako tomu bylo například u zmíněného herce Petera Sellerse, může poppers způsobit poškození zraku či slepotu, což je dle mého názoru horší, než smrt. Není nic horšího, než slepota.

to si dám raději poctivého panáka na uvolnění než čichat jed.

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 01.03.18 20:14

Víš co je to za chemku? Je to čistič a kdysi se dal koupit jen na IČO, smrdí to jak bolavá noha… :poblion: Mimochodem jej používají většinou gayové ( asi synonymum pro řasnatec :think:) na uvolnění análního svalstva… :lol: To si dám mnohem raději Zacapu, Pyrata nebo Diplomatico… :jazyk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >