Používáte sušičku a oblečky potom ještě žehlíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Spinkadlo
Nováček 2 příspěvky 18.02.18 15:17
Používáte sušičku a zda oblečky potom ještě žehlíte?

Dobrý den maminky, chtěla bych se zeptat, zda po vyprání používáte sušičku na dětské oblečky a zda je potom ještě žehlíte..? Nebo už není nutné žehlít? Myslím, že baktérie by jse sušením mohli zničit.. Jsem poprvý těhulka a mám měsíc do porodu, tak abych to vše stihla ;) Prat budu samozřejmě v dětském prášku. Prosím o Vaše zkušenosti :* :srdce: Moc děkuji. Spinkadlo :mavam:

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 18.02.18 15:18

Moc to neřeš, vyper, vysuš a slozim do šuplíků. Nějaké bakterie bych nechala plavat.

Terez001
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 18.02.18 15:18

Já nedávno prala výbavičku a vše jen sušila v sušičce bez žehlení. Žehlila jsem jen látkové pleny a zavinovačky, ty byly takové pokrčené. Jinak oblečky vůbec :)

Helileli
Závislačka 2644 příspěvků 18.02.18 15:20

Nikdy jsem nezehlila a děti žijou, dokonce nemají žádné alergie, nejsou furt nemocné atd
Žehlení dětského oblečení z důvodu hygieny považuji za přežitek z dob, kdy ještě nebyly dostatečně účinné prací prášky.
Jediné, co jsem dělala, že jsem vše prala na 60, bavlněné pleny jsem občas prohnala na vyvářku.

Pipet
Generální žvanilka 24028 příspěvků 18.02.18 15:31

Nesuším v sušičce, nežehlím, děti se zatím zdají neinfikované bakteriemi z oblečení 8)

Katkafaj
Stálice 53 příspěvků 1 inzerát 18.02.18 15:35
Používáte sušičku a zda oblečky potom ještě žehlíte?

Není potřeba žehlit, já si dám program proti krčení a super.Ale někdy se stane, že musím žehlit, ale to se týká košil. Jinak je to prádlo nadýchané, škoda, že jsem sušičku nedostala dříve, mohla jsem si usnadnit práci :mrgreen: A hlavně když zapomenu papírový kapesník ve věcech, tak ze sušičky vytáhnu věci bez bordela a tím, že máme kočky, tak i bez chlupů;-)Joo sušička je bezva věc, ale už se mi stalo, že to srazilo i nějaké oblečení :nevim: přitom na štítku je psáno sušička. A to peru na program jakoby to viselo na balkoně a svítilo na ně sluníčko…

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 18.02.18 16:30

@Spinkadlo :mavam: Já nevím jak ostatní maminky ale já tohle vůbec neřešim, Peru v normálním obyč prášku a nežehlim vůbec - stejně furt převlékám, alespoň ušetřím spoustu času :D, chápu ale ty co jsou alergici nebo mají ekzem to je pak jina věc :-)

prcekniky
Závislačka 3326 příspěvků 18.02.18 16:44

@Spinkadlo Jen suším v sušičce, je tam dostatečná teplota, není už potřeba žehlit.

Uživatel je onlineNell2
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 18.02.18 17:28

Když jsem chystala výbavičku, tak jsem žehlila zavinovačky, povlečení atd. teď už nedělám ani to, ze sušičky poskládám do komody.

Limi123
Závislačka 2625 příspěvků 18.02.18 18:11
@Pipet píše:
Nesuším v sušičce, nežehlím, děti se zatím zdají neinfikované bakteriemi z oblečení 8)

Mame to uplne stejne…

Aries6
Generální žvanilka 21873 příspěvků 2 inzeráty 18.02.18 18:30

@Spinkadlo Nežehlila jsem nikdy - jen při prvním praní, než se miminko narodilo (a to myslím jen u první dcery). Sušičku mám čerstvě a žehlím občas jen kapesníky a utěrky, protože mají hodně zakroucené ty kraje. Jinak nic.

Spinkadlo
Nováček 2 příspěvky 19.02.18 11:02

Milé maminky, moc děkuji za Vaše názory. Mam rozhodnuto, žadné žehlení. Hezký den :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama