Považovat to za nevěru?Věřit mu?

Anonymní
23.7.19 15:05

Považovat to za nevěru?Věřit mu?

Zdravím!
S přítelem jsem 4 roky,3 roky spolu bydlíme. Je mu 45,mě 32.Celou dobu si skvěle rozumíme, máme společné zájmy, názory. Vztah byl celou dobu bez hádek a neshod, ač to zní jako nemožné. Nicméně asi před půl rokem jsem si začala všímat, že se je jiný. Smutný nebo podrážděný. Co se týče vztahu ke mě, nezměnil se nijak razantně, ale sex významně ubyl.Na otázku co se děje vždy odpověděl, že je unavený. A tak když jednoho dne zapomněl doma mobil, jsem se do něj podívala, aniž bych tušila, co najdu. Doufala jsem, že třeba nějakou konverzaci s kamarádem, kde se dovím aspoň něco. Jenže jako první na mě vyskocily zprávy od jisté dotyčné, kterou znám z fb, a v tu chvíli se mi zhroutil svět. Zprávy, kde mu přeje dobrou noc a ať mu to v práci utíká atd. Samozřejmě vše popřel a druhý den, když odešel ven, jsem se do telefonu podívala znova a tam už si psali zprávy typu:ona o nás ví? Všechno jí řekni! Ještě podotknu že za celé roky jsem mu do soukromí nevlezla, věřila jsem mu. Nejhorší je, že stäle zapírá nebo objasní jen něco. Především tvrdí, že si celou dobu jen psali avšak dotyčna bydlí přes silnici…Jak ho mäm přimět říct pravdu nebo mu věřit? Co byste dělaly?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1633
23.7.19 15:12

Tak záleží, jak to máte s časem.. tráví ho s tebou stejně, nebo je více mimo domov? A co víkendy? Tam toho poznáš nejvíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
23.7.19 15:12

Co mu chces verit? Zpravy si cetla. Rozhodnout se musis sama, jestli chces aby toho svyho strkal do ni a pak do tebe. Nebo seberes zbytek hrdosti a zbalis mu.

• Citovat
  • Nahlásit
791
23.7.19 15:19

No samozrejme mu ver, neni to jak to vypada…chodi spolu na kurzy vysivani :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.19 15:19

Zhruba jednou za měsíc jezdím na víkend k mamce, jinak by ani neměl kdy. Spíš chci vědět, jestli je možné nějaký hlubší vztah udržovat přes zprávy…Ona také není sama..

• Citovat
  • Nahlásit
2635
23.7.19 15:23

Vždy má kdy. Myslíš, že si spolu jen píši? Vždyť je to jasné jak facka :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2014
23.7.19 15:41

Tak mohou si spolu jen psát, proč ne?

Prostě kamarádka může dělat vrbu - a on s ní může probírat věci, které s manželkou nemůže. Třeba problémy a starosti s manželkou, a potřeboval ženský pohled na věc.

A je jednodužší tohle tajit, než manželce vysvětlovat, že o nic nejde.

Sám takové vztahy mám rovnou 3. Akorát se s nimi moc netajím, ale to je díky specifickému nastavení našeho nevztahu doma.

Samo, může jít o nevěru se vším všudy. Škoda zakladatelko, že jsi těch zpráv nepřečetla hromadu a hodně do minulosti… nebo ty z minulosti byly vymazané?

Jestli chceš mít zakladatelko jistotu, objednej si na měsíc soukromého detektiva… ale bude to drahé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4423
23.7.19 15:45
@Anonymní píše:
Zhruba jednou za měsíc jezdím na víkend k mamce, jinak by ani neměl kdy. Spíš chci vědět, jestli je možné nějaký hlubší vztah udržovat přes zprávy…Ona také není sama..

Odjeď jakože na víkend, jdi někam na výlet a večer se vrať. Uvidíš, co bude. To bych udělala já. Ale musíš vědět dopředu, co s tím hodláš dělat, když ho nachytáš. Jestli nevíš, tak nepátrej.
A nejhorší není, že zapírá. Na to přijdeš časem. Kdyby se přiznal, tak by to bylo lepší? No nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2014
23.7.19 15:48
@Uslava píše:
Odjeď jakože na víkend, jdi někam na výlet a večer se vrať. Uvidíš, co bude. To bych udělala já. Ale musíš vědět dopředu, co s tím hodláš dělat, když ho nachytáš. Jestli nevíš, tak nepátrej.
A nejhorší není, že zapírá. Na to přijdeš časem. Kdyby se přiznal, tak by to bylo lepší? No nebylo.

Tak ty pochybnosti mohou být horší než tvrdá pravda, pokud trvají dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2014
23.7.19 15:51
@Uslava píše:

A jinak dobrý plán. Jakože odjeď k mamce, pak mu zavolej jakože od mamky, co dělá a jak se má a pak vyraž domů, nebo na misto, kde tvrdil, že je, popř zazvoň u té kamarádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4423
23.7.19 15:52
@Milan42 píše:
Tak ty pochybnosti mohou být horší než tvrdá pravda, pokud trvají dlouho.

No jo, ale pravda se pak musí řešit. Tedy když se řešit chce. V pochybnostech se dá koupat dlouho dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.19 15:55

Zprávy za ten jeden den mi stačily právě k těm pochybnostem. Řekl mi k tomu všemu, že o nic nešlo, jen že nu to dělalo dobře, ale jsou tu ty reakce od ní…Samozřejmě se v tom neustäle pitvám, protože mu nevěřím.

• Citovat
  • Nahlásit
15533
23.7.19 15:59
@Anonymní píše:
Zprávy za ten jeden den mi stačily právě k těm pochybnostem. Řekl mi k tomu všemu, že o nic nešlo, jen že nu to dělalo dobře, ale jsou tu ty reakce od ní…Samozřejmě se v tom neustäle pitvám, protože mu nevěřím.

A znáš se s ní? Můžeš zkusit hodit řec přímo s ní. Zvláště jestli na nej nalehala, aby ti o nich řekl. I když podle mne je to vcelku jasné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6563
23.7.19 16:04
@Uslava píše:

Tak psychicky ji lip nebude asi…ale zase s hajzlem, ktery zapira, spi mozna jeste s nejakou a pak i s ni? To by mi bylo zle i fyzicky. Takze za me lepsi to vedet.

Taky se mi zakladatelko libi napad rict, ze jedes k mamce, nekam se ulejt a pak se vratit a videla bys. Ale presne tak - musis mit rozmysleno, co reknes, kdyz nic a co reknes a jak to budes resit, kdyz ho nachytas s jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6563
23.7.19 16:05
@Tichošlápek píše:
A znáš se s ní? Můžeš zkusit hodit řec přímo s ní. Zvláště jestli na nej nalehala, aby ti o nich řekl. I když podle mne je to vcelku jasné.

Taky me to napadlo. Pokud ji zna a ona to chtela resit a rict ji to, at se opta ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama